Zamknij

Kanały Discovery (HD), Animal Planet HD, TLC (HD) i ID (HD)

Awatar
bardzo ważna osoba
26-10-2013 23:57
 Dopiero?! Czemu Polska zawsze musi być w tyle w porównaniu do innych? Jakby nie mogli od razu tego zrobić, np. z okazji startu Discovery HD Showcase czy TLC.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
27-10-2013 05:52
 Dobrze, że już w miarę długo jest Animal Planet HD w Polsce, więc o wersji SD to w sumie można było zapomnieć icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
27-10-2013 10:09

PC napisał(a):

Animal Planet w 16:9 od 8 listopada http://marvin2.el...-16-9.html.

Tak myślałem, że w tym roku to się stanie icon_smile ciekawe czy Discovery Historia zmieni format obrazu? icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
27-10-2013 13:12
 Chyba, że Discovery wymyśli sobie kolejny rebranding, który będzie takim pretekstem przejścia na 16:9.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
06-11-2013 16:41
 Nowe logo i format 16:9 na Animal Planet

Firma Discovery Networks, oddział Discovery Communications, przedstawia nową szatę graficzną oraz nadchodzące premiery programowe kanału Animal Planet. Od 8 listopada 2013 roku stacja będzie dostępna w Polsce w lepszej jakości i nowym formacie 16:9, informuje nadawca.

Ptaki tańczące moonwalk, sprytne gołębie, walczące wiewiórki i kąpiące się małpy są gwiazdami odświeżonej szaty graficznej Animal Planet, która skupia się na uchwyceniu podobieństwa ludzkich i zwierzęcych zachowań. Nowy wizerunek, inspirowany hasłem "rozrywkowy z natury", zawiera pełne akcji sceny z udziałem zwierząt i prezenterów z najpopularniejszych programów kanału. Wkomponowane są one w literę "M" w logo Animal Planet.

[center]
i.imgur.com/gd8QhUN.jpg
[/center]

- Pomysł kreatywny, który stoi za tym odważnym, nowym wizerunkiem, wciela w życie hasło kanału, czyli "rozrywkowy z natury". Mamy nadzieję, że pokazując jak podobne są do siebie zachowania zwierząt i ludzi, wywołamy niejeden uśmiech na twarzach naszych widzów. Natomiast przedstawiając prezenterów stacji oraz niezwykłe, bliskie spotkania ze zwierzętami, chcemy przybliżyć widzom świat przyrody. Da to fascynujący wgląd w naturę naszych programów - wyjaśnia Richard Pembroke, Head of Channels CEN w Discovery Networks CEEMEA.

Piętnasto- i trzysekundowe spoty autopromocyjne oraz nowa oprawa graficzna kanału zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić wyjątkowe treści i wartości stacji. Odróżnią również ofertę Animal Planet, która w ciągu dnia skierowana będzie do całych rodzin, natomiast wieczorami ma zainteresować dorosłą widownię.

[center]
[/center]

Nowej oprawie będą towarzyszyć ekscytujące programy, emitowane w formacie 16:9, co dodatkowo zwiększy przyjemność oglądania. Wśród jesiennych i zimowych premier znajdą się:
[ulist=circle]STRAĹťNICY AUSTRALIJSKIEJ DZICZY, na antenie od 2 listopada - program zabiera widzów w podróż do jednego z najpiękniejszych miejsc na Ziemi - Parku Narodowego Kakadu w Australii. Poznajemy w nim kulisy pracy strażników, którzy z bronią w ręku chronią rezerwat. Nieustraszona grupa na co dzień przeprowadza akcje ratunkowe, walczy z kłusownikami i pomaga zwierzętom. To niebezpieczna praca, która wymaga zachowania kontroli i pełnego skupienia w terenie, który nie wybacza błędów.[/ulist]
[ulist=circle]POZNAJCIE LENIWCE, premiera 6 listopada - słynna reżyserka Lucy Cooke przygląda się losom tych przemiłych i rozczulających stworzeń. Obserwuje, jak rozwijają się ich wyjątkowe historie o miłości, stracie i pragnieniach oraz dowodzi, że życie leniwców wcale nie jest takie "leniwe".[/ulist]
[ulist=circle]ŁOWCY ALIGATORÓW, premiera 9 listopada - Paul Bedard i Jimmy Riffle to dwaj wyjątkowi łowcy aligatorów. Każdego dnia ryzykują zdrowie i życie, aby własnymi rękami schwytać zwierzęta, które zakradają się do ogrodów, basenów, garaży, a nawet sypialni mieszkańców Everglades na Florydzie.[/ulist]
[ulist=circle]ĹťYCIE WŚRÓD GEPARDÓW, premiera 5 grudnia - "rozrywkowy z natury" filmowiec Kim Wolhuter, posiada niezwykłą umiejętność zaprzyjaźniania się ze zwierzętami zamieszkującymi jego rodzime Zimbabwe. Robi to w bardzo nietypowy sposób: pije tam, gdzie one, jada, tam gdzie one i biega u ich boku.[/ulist]
[ulist=circle]KLINIKA NIEZWYKŁYCH PRZYPADKÓW, premiera 9 grudnia - nowy program pokazuje nietypowe dolegliwości i choroby, które mogą dotknąć zwierzęta. Zarówno te małe, jak i duże, od domowych pupili po mieszkańców zoo.[/ulist]

źródło: satkurier.pl

Bardzo dobrze, że Animal Planet w końcu przejdzie na nadawanie w formacie 16:9. Powinno tu już dawno nastąpić. Dziwne, że tak długo z tym zwlekali, zwłaszcza, że od kilku lat na polskim rynku nadaje także Animal Planet HD. Szkoda, że Animal Planet nadaje z tak słabą jakością obrazu, przez co zniechęca się do oglądania, a oferta może jest nawet ciekawa. Co do Animal Planet HD, to ciekawe kiedy zostanie uruchomiony w całości polski przekaz, a co za tym idzie zostanie także ujednolicona ramówka.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
15-11-2013 01:10
 Premium TV rozpoczyna współpracę z Discovery Networks

TVN Media nawiązała współpracę w ramach Premium TV z Discovery Networks w obszarze sprzedaży i planowania czasu antenowego na kanałach Discovery Networks dostępnych w Polsce. Począwszy od 1 stycznia 2014 roku Premium TV będzie zarządzać sprzedażą czasu antenowego dla następujących kanałów z portfolio Discovery Networks: Discovery Channel, TLC, ID, Discovery Historia, Discovery Turbo Xtra, Discovery Science oraz Animal Planet. Działaniami z zakresu brand partnership będzie nadal zarządzał dedykowany zespół wewnątrz Discovery Networks, oferując klientom reklamowym najlepsze z możliwych zintegrowane rozwiązania reklamowe, sponsoringu oraz brandowanego contentu.

- Bardzo się cieszę z decyzji Discovery Networks o podjęciu współpracy z Premium TV. Jest to potwierdzenie doskonałej jakości usług, które Premium TV oferuje swoim partnerom. Jest to również docenienie naszego strategicznego spojrzenia na polski rynek telewizyjny, na którym w ostatnich latach zachodzą bardzo dynamiczne zmiany - powiedział Piotr Tyborowicz, Członek Zarządu TVN Media.

Dorota Ĺťurkowska, Vice President Ad Sales Development, Discovery Networks CEEMEA komentując decyzję powiedziała: - Discovery Networks pozostaje liderem na rynku telewizji dokumentalnej od czasu swojego wejścia na polski rynek 17 lat temu, gdyż nieustannie inwestujemy w nasze marki oraz kontent. Dzięki współpracy z Premium TV, którego pozycja na rynku jest znacząca, jestem przekonana, że zapewnimy naszym klientom najlepsze rozwiązania dla ich marek i produktów.

- Kanały należące do Discovery Networks Polska są jednymi z najlepszych kanałów na rynku polskim zarówno pod względem atrakcyjności dla widza jak i dla reklamodawcy. Dołączenie do oferty Premium TV portfolio stacji Discovery Networks dodatkowo umocni nasze produkty demograficzne. Dzięki temu nasi klienci i domy mediowe będą mogli lepiej zaplanować komunikację do atrakcyjnych grup miejskich, kobiecych i męskich - powiedział Andrzej Karasowski, Dyrektor Premium TV.

Stacje telewizyjne należące do Discovery Networks w okresie styczeń – październik 2013 r. osiągnęły udział w rynku na poziomie 2,92 % w komercyjnej grupie (16-49) utrzymując pozycję lidera na rynku telewizji dokumentalnej.

Premium TV jest liderem rynku brokerów reklamy telewizyjnej w Polsce. Jego udział w październiku br. wynosił 19,6% w grupie A1649 (dane: Nielsen Audience Measurement). Oferuje reklamodawcom komunikację w 32 kanałach tematycznych i nowych ogólnopolskich. Reprezentuje reklamowo takich wydawców jak TVN, Telewizja Puls, 4Fun Media, Viacom International Media Networks, Canal+ Cyfrowy, The Walt Disney Company. Wraz z kanałami Discovery Networks portfolio Premium TV powiększy się do 39 stacji.

Premium TV jest częścią TVN Media.

źródło: tvn.pl

To już kolejny nadawca, za którego czas reklamowy będzie odpowiadało Premium TV. Ciekawe czy ta współpraca przyniesie jeszcze jakieś skutki.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
12-12-2013 15:40
 Discovery planuje uruchomić nowy kanał dla kobiet

Discovery Networks CEEMEA zapowiedziało uruchomienie ID Xtra, nowego kanału skierowanego do kobiet - pełen tajemnic i napięcia.

[center]
i.imgur.com/okCpASw.jpg
[/center]

Będzie dostępny w SD oraz HD i zadebiutuje w drugim kwartale 2014 roku.

Komentując uruchomienie, Paul Welling, starszy wiceprezes, dyrektor kanałów Discovery Networks CEEMEA, powiedział: Istnieje zwiększone zapotrzebowanie i możliwości na rynku dla treści związanych z tajemnicami i napięciem, w których mamy doświadczenie oraz zdolność do ich spełnienia i dlatego mamy ambitne plany wprowadzenia ID Xtra aż w 105 rynkach CEEMEA w 2014 roku. Wielu z naszych największych operatorów są już zainteresowani i wraz z poruszającym historiami w ofercie tego kanału, widzowie nie będą mogli oderwać się od ekranów telewizorów, kiedy ID Xtra zaprosi ich do zgłębiania tajemnic.

Discovery Communications zainwestuje ponad 1,5 miliarda dolarów w te treści w tym roku i zapowiada, że będzie kontynuować ten trend.

To wynika również z sukcesu uruchomienia nowych kanałów dla kobiet, w tym TLC, który zadebiutował w 2011 roku, już stał się najszybciej i najbardziej dystrybuowanym kanałem rozrywkowym dla kobiet na świecie.

źródło: broadbandtvnews.com

Moim zdaniem ID Xtra wystartuje w Polsce, ale raczej zastępując inny kanał nadający na naszym rynku. Ja osobiście obstawiam Discovery Historia, z tego powodu, gdyż kanał nie jest już za bardzo rozwijany. Wciąż nie nadaje w formacie 16:9. W ramówce pojawiają się częste powtórki, a także nie ma nowych polskich produkcji. Podczas współpracy z Grupą TVN, kiedy to nadawał jako Discovery TVN Historia, było lepiej. Teraz jest słabo. Myślę, że ID Xtra mogłoby spróbować swoich sił na naszym rynku.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
14-12-2013 11:49
 Ja osobiście wolałbym coś innego, niż ID Xtra - już nawet nie niepamiętam kiedy ostatnio oglądałem co kolwiek na ID - ten kanał już mi się przejadł icon_confused
Przejdź do forum:
czat

Tylko zalogowaniu użytkownicy mogą pisać na czacie

MN
minutę temu
Piterfan, Czyli jednak awaria.
Piterfan
dzisiaj, 14:45
MN, i już po awarii icon_green
Piterfan
dzisiaj, 00:12
MN, tak, miejmy nadzieję, że to tylko awaria icon_smile
MN
wczoraj, 23:15
Piterfan, Być może awaria.
Piterfan
wczoraj, 22:11
A co to się stało na cepenie? Ktoś skasował stronę? #tangodown
MN
16-02-2020 16:08
kam97, Cześć.
kam97
15-02-2020 18:47
witam
MN
14-02-2020 10:48
Mariusz, Hej.
Mariusz
14-02-2020 09:55
Siemka icon_smile
MN
10-02-2020 21:39
Gumik23, Hej.
Gumik23
10-02-2020 20:11
Dobry Wieczór anteny u mnie nie zerwało ale dało po południu. icon_biggrin
Jacek
10-02-2020 18:38
Mariusz, siemka
Mariusz
10-02-2020 15:46
Siemka icon_smile
Liverpool802
10-02-2020 05:58
Piterfan, jeżeli o mnie chodzi to ja wyraziłem tylko swoją opinię na ten temat
Jacek
10-02-2020 02:26
Piterfan, brawa to cbyba dla autora tego plebiscytu, ze tak pieknie samoboje sobie strzela icon_wink
Piterfan
09-02-2020 20:47
Jacek, Liverpool802, brawo
Jacek
09-02-2020 15:42
Liverpool802, icon_wink
Liverpool802
09-02-2020 15:41
Jacek, Sprawdziłem jest tam gdzie jego miejsce icon_wink
Jacek
09-02-2020 15:37
Liverpool802, sprawdz icon_wink
Liverpool802
09-02-2020 15:32
Witajcie i co z tym forumowiczem tygodnia wylądował w koszu tam gdzie jego miejsce?
Pampelunaa
09-02-2020 10:38
Siemka icon_wink
Mariusz
09-02-2020 04:11
Siemka icon_smile
Zawsze warto
08-02-2020 22:24
Jacek, Jakie zdj profilowe :cr
Jacek
08-02-2020 22:21
Zawsze warto, dobry icon_smile
Zawsze warto
08-02-2020 22:16
Dobry wieczór wszystkim
ostatnioonline
MN
MN Online
M@rcin 00:52:13
Ferdynand ... 01:00:05
NowakP 01:13:19
abc70620 01:18:26
Jacek
Jacek 01:23:49
Liverpool802
Liverpool8... 01:28:39
Piterfan
Piterfan 01:52:45
Sprawdź najnowsze newsy z świata Grupy Polsat!
Odwiedź: