Zamknij

Kanały Discovery (HD), Animal Planet HD, TLC (HD) i ID (HD)

Awatar
bardzo ważna osoba
14-12-2013 15:03
 Może Discovery Communications pomyśli nad wprowadzeniem do Europy kanału OWN: Oprah Winfrey Network. W kwietniu 2013 roku na brytyjskim TLC pojawił się blok programowy z popularnymi programami kanału. 4 sierpnia pojawił się na antenie australijskiego Discovery Home & Health. Od 17 października jest obecny na południowoafrykańskim TLC. OWN Programming Block zadebiutował także w Polsce w sierpniu, w Rosji we wrześniu oraz od 28 października można go oglądać na Bałkanach oraz w Rumunii i Bułgarii.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
15-12-2013 10:23
 OWN shock to ja już wolę ten ID Xtra icon_green
a tak na poważnie, to wolałbym jakiś kanał od Discovery o prawdziwym życiu (coś na wzór CBS Reality) icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
15-12-2013 17:54
 To chyba takiego już nie ma. Może był Discovery Real Time, ale tylko z nazwy, bo z czasem, aż do dziś, był zwykłym kanałem lifestyle'owym. W Wielkiej Brytanii został zastąpiony przez TLC, wraz z Discovery Travel & Living, we Francji został po prostu wyłączony, a we Włoszech przeszedł zmianę i jest teraz free-to-air i nadaje jako Real Time, lecz to nadal są typowe kanały lifestyle'owy. Jeśli chcesz coś na wzór CBS Reality, to włącz CBS Reality.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
13-01-2014 03:45
 Discovery przemianuje Military Channel na American Heroes Channel

Military Channel przejdzie metamorfozę. Discovery Communications zapowiedziało w czwartek (tj. 9 stycznia), że zostanie przemianowany 3 marca na American Heroes Channel.

[center]
www-deadline-com.vimg.net/wp-content/uploads/2014/01/AmericanHeroesChannel__140109174257.jpg
[/center]

Nowa marka, która znajdzie się w 62 milionach domów, będzie oferowała mieszankę programów dla ludzi w wieku 24-54 lat, z naciskiem na mężczyzn. Kampania reklamowa na antenie, poza nią oraz w sieci rozpocznie się w ciagu kilku tygodni.

Pierwszy rok American Heroes Channel będzie zawierać 17 nowych seriali, wraz z czterema własnymi serialami oraz wyjątkowym startem w pierwszym tygodniu, zaczynając od Against The Odds. Sześcioczęściowy serial, przedstawiony przez Roba Lowe, opowie historie weteranów wojennych, którzy mimo wszystko przetrwali. "Against The Odds" zadebiutuje 3 marca o 22:00.

Kevin Bennett, który był dyrektorem zarządzającym Military Channel, jak również dla Investigation Discovery, będzie pełnił taki sam charakter dla AHC.

- Widzimy ogromne możliwości, aby przedstawić widzom programy dokumentalne opowiadane i oparte na historii, które bardzo lubią i znają z Discovery Communication. American Heroes Channel będzie kolejnym świetnym projektem dla Discovery, do zaangażowania i zaciekawienia głodnych wiedzy publiczności marką, która zapewni ekscytujące połączenie programów wojskowych i historycznych. - powiedział David Zaslav, prezes i dyrektor generalny Discovery Communications.

źródło: broadcastingcable.com

To już kolejny rebranding Discovery, który zostanie prowadzony. Wcześniej doszło do zmiany marki z Planet Green na Destination America. Szczerze wątpię, aby American Heores Channel pojawił się w Europie.
wink
Edytowane przez Emil dnia 13-01-2014 03:50
Awatar
bardzo ważna osoba
27-01-2014 18:30
 Właściciel Eurosportu - Discovery, rozważa ofertę praw do Premier League

Discovery Communications, większościowy udziałowiec Eurosportu, rozważa wykorzystać swój ogromny budżet do wzięcia udziału w następnej walce z BSkyB oraz BT o prawa transmisyjne do Premier League za miliardy funtów.

Właściciel Discovery Channel, którego kapitalizacja rynkowa wynosi 28 milardów dolarów (19 milardów funtów), ma na oku brytyjski rynek praw sportowych po zawarciu przyspieszonej transakcji nabycia pakietu kontrolnego w Eurosporcie.

Przetarg na prawa do Premier League na trzy kolejne lata ma rozpocząć się w tym roku, i David Zaslav, prezes Discovery Communications, dodał, że jego firma planuje wziąć w nim udział.

"Będziemy szukać okazji na wszystkie mocne prawa sportowe, które mogą być bardzo przekonujące i "muszą" zawierać kontent dla widzów, jak i reklamodawców", powiedział, dodając, że Wielka Brytania jest największym rynkiem Discovery poza Stanami Zjednoczonymi. "Eurosport jest bardzo silny w Wielkiej Brytanii, a my przyjrzymy się wszystkim prawom w Wielkiej Brytanii i Europie i stworzymy strategiczną decyzję."

[...]

W środę Discovery powiększyło swoje udziały w Eurosporcie z 20% do 51%, prawie rok przed planowanym zakupem. Discovery od teraz stara się przenieść do sportowej telewizji poprzez paneuropejskiego nadawcę, który działa w 54 krajach.

[...]

W grudniu 2012 roku Discovery nabyło skandynawską spółkę SBS w największej transakcji w prawie 30-letniej historii spóki wartej 1,7 milarda dolarów.

źródło: theguardian.com

Nieźle się Discovery rozszalało. Od środy zarządzają Eurosportem. cześniej odkupili od ProSiebenSat.1 Media kanały SBS, które teraz są teraz tworzone przez SBS Discovery Media. 100% mają także we włoskich Giallo, Focus, K2, Frisbee oraz GXT, które należały do Switchover Media, a 20% we francuskich TV Breizh, Stylia, Histoire oraz Ushuaia TV. Oby Discovery nie zniszczyło Eurosportu, a dobrze nim zarządzało. Na razie mają plus za to, że będą się starać o Premier League na brytyjskim rynku. Oby także pozostałych rynków nie omijali, w tym polskiego, który ponoć jest ważnym miejscem w tej części Europy dla Discovery.
icon_smileicon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
27-01-2014 20:43
 Zniszczyć, to pewnie nie zniszczą, ale może kiedyś dzięki temu powstanie 100% polski Eurosport, w którym może pojawią się prawa nie dostępne w innych wersjach icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
27-01-2014 23:00
 (21 stycznia 2014 roku) Discovery Communications nabywa pakiet kontrolny w Eurosporcie od Le Groupe TF1

[center]
upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/c/c7/Discovery_Communications.svg/200px-Discovery_Communications.svg.png

upload.wikimedia.org/wikipedia/fr/thumb/5/5a/Groupe_TF1.png/220px-Groupe_TF1.png

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a2/ESP_GGS_RVB.png/150px-ESP_GGS_RVB.png
[/center]

- Ta transakcja stworzy portfolio wiodących kanałów płatnej telewizji w Europie.

(Silver Spring, Maryland oraz Paryż) Discovery Communications i Le Groupe TF1 ogłosiły dziś, że Discovery nabyło pakiet kontrolny w kapitale Eurosport International poprzez pogłębianie wszechstronnego partnerstwa strategicznego pomiędzy dwoma grupami, ujawnionym w grudniu 2012 roku. Operacja, która pozwoliła wejść do kapitału Eurosport International poprzez powiększenie swoich udziałów z 20% do 51%, ma miejsce prawie rok przed określoną datą z pierwotnej umowy.

"Eurosport jest jedną z najmocniejszych i najbardziej dynamicznych platform sportowych na świecie. W ubiegłym roku, dzięki naszej bezpośredniej współpracy z naszym partnerem TF1, stało się jasne, że łącząc siły marki Eurosportu i dużej widowni portfolio Discovery, a także pola do wiedzy i lokalnej opinii byłoby w stanie stworzyć potężną i niezrównaną ofertę dla widzów, reklamodawców i dystrybutorów" - powiedział David Zaslav, prezes Discovery Communications. "Dzisiejsza zapowiedź potwierdza strategię Discovery wspierania przez silny już rozwój organiczny z ustalonymi przejęciami i partnerstwami. To pozwoli naszym międzynarodowym zespołom na awangardę w swojej branży i swojemu nowemu liderowi, JB Perrette, stworzyć wartości dla naszych partnerów biznesowych poprzez wzmocnienie programmingu i dzielenie się nim pomiędzy kanałami oraz rozwój portfolio silniejszych i bardziej różnorodnych kanałów. Mamy zaszczyt kontynuować ścisłą współpracę z Le Groupe TF1 i mamy nadzieję, że przyczyni się ona do rozwoju Eurosportu w najbliższych latach".

Flagowy kanał Eurosport jest nadawany w 20 językach, w 133 milionach gospodarstw domowych, w 54 krajach. Innymi markami Eurosportu są: Eurosport 2 nadawany w 69 milionach gospodarstw domowych w 51 krajach, Eurosport HD, wersja Eurosportu w wysokiej rozdzielczości, obecna w 32 milionach gospodarstw domowych w 48 krajach, Eurosport Asia-Pacific nadawany w 16 krajach oraz Eurosport News dostępny w 48 krajach.

"Silne inwestycje wykonane w przeszłości w jakość treści i udowodnieniu zdolności do zbudowania marki o globalnym zasięgu. Discovery Communications jest idealnym miejscem, aby w dalszym ciągu rozwijać Eurosport w celu podniesienia jego wartości" - powiedział Nonce Paolini, prezes TF1. "Łączenie sportowej platformy Eurosportu z szerokim portfolio kanałów Discovery będzie zadowalać i zachwycać widownię i wygeneruje nowe źródła dochodów dla naszych partnerów i dystrybutorów na całym świecie".

Od 1989 roku, Discovery było jedną z pierwszych grup amerykańskiej telewizji, która weszła na europejski rynek i ciężko oraz konsekwentnie inwestowała od 25 lat w międzynarodowy rozwój. Łączna widownia Discovery Communications, Eurosportu oraz SBS Nordics, nabytych w 2013 roku, wyniesie łącznie 2,7 miliarda abonentów poprzez 200 kanałów w 220 krajach i terytoriach na całym świecie. Discovery Communications będzie pierwszym takim operatorem płatnej telewizji na świecie.

Podpisana umowa opiera się na średniej wartości grupy Eurosport wynoszącej 902 miliony euro (ok. 1,2 miliarda dolarów), odpowiadającej częściowo początkowej wyceny, a częściowo do wyższej wartości, ze względu na przejęcia. Wycenę Eurosport France (85 milionów euro, ok. 115 milionów dolarów) należy odjąć od tej kwoty. TF1 zachowa swoje 80% udziałów w Eurosport France co najmniej do 1 stycznia 2015 roku. Ponadto, dzisiejsze ogłoszenie nie ma wpływu na dwa pozostałe czynniki pierwotnej umowy, tj. 20% nabytych udziałów przez Discovery w kanałach TV Breizh, Histoire, Ushuaia TV oraz StylĂ­a oraz spółce produkcyjnej z TF1. TF1 zachowuje możliwość opcji zbycia pozostałych 49%, przez co Discovery może zwiększyć swój udział do 100%.

Zamknięcie transakcji będzie zależało od zwykłych warunków w tym zakresie, to znaczy, jej przyjęcie przez właściwie organy, powinno nastąpić w ciągu najbliższych miesięcy.

Rothschild był doradcą finansowym Discovery Communications w ramach tej transakcji, a DLA Piper był doradcą prawnym. Natomiast Darrois Villey Maillot Brochier był doradcą prawnym TF1 w ramach tej transakcji.

źródło: groupe-tf1.fr

Oby z tego wszystko Eurosport stał się jeszcze lepszą sportową marką w Europie, jak i na świecie.
icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-02-2014 09:58
 ID HD i Discovery Turbo Xtra HD od kwietnia br., Discovery Science HD pod koniec roku oraz Discovery Historia przejdzie na 16:9 http://www.wirtua...jakosci-hd.
Przejdź do forum:
czat

Tylko zalogowaniu użytkownicy mogą pisać na czacie

MN
26-01-2020 22:16
Mariusz, Cześć
MN
26-01-2020 22:16
Liverpool802, Gumik23, Kamil, Hej
Kamil
26-01-2020 21:46
Siema wszystkim icon_smile
Gumik23
26-01-2020 03:18
Dobry Wieczór jak wymieniłem dekoder to do trzech razy sztuka zero zawiechy ale wywala coś na. Comedy Central Family coś kąbinują. icon_wink
Liverpool802
25-01-2020 23:22
Witajcie icon_smile
Mariusz
25-01-2020 22:48
Siemka icon_smile
Pan Nowak
25-01-2020 14:40
Gumik23, Pozdrawiam icon_green
Gumik23
25-01-2020 14:16
Witam icon_smile
Pan Nowak
24-01-2020 19:47
Piterfan, Haha mój błąd tam jest tylko jedno "e" :cr sorka :cr
Piterfan
24-01-2020 19:29
Jacek, mnie również siebie też icon_smile)
Jacek
24-01-2020 19:04
Piterfan, Pieter milo cie poznac :cr:cr
Piterfan
24-01-2020 15:43
Pan Nowak, jak inaczej napisać? Hmm... może tak jak rzeczywiście mam w nicku?
Pan Nowak
24-01-2020 14:41
Piterfan, a jak inaczej miałem napisać icon_confused Chciałem ale jeszcze niema 22:00 i regulamin icon_cool
Piterfan
24-01-2020 14:37
Pan Nowak, nowy nick zyskałem :cr
Pan Nowak
24-01-2020 10:38
Piterfan, z byle czego nie płaczę. A ja już swoję powiedziałem. I też Pieterzefanie nie będę się produkował...
Piterfan
24-01-2020 00:45
Pan Nowak, jeżeli masz jakiś problem do mnie osobiście to napisz wprost a nie. W PW prezentujesz postawę roszczeniową a potem płaczesz że jesteś źle traktowany.
Pan Nowak
23-01-2020 22:51
A to, że jest nudno to prawda. Próbowałem, ale nie bójcie się "może w przyszłości" cytując pewną osobę się to zmieni icon_wink
Pan Nowak
23-01-2020 22:50
Liverpool802, nie interesuj się bo kici kici icon_green. Mam ważną sprawę...
Liverpool802
23-01-2020 22:41
Pan Nowak, tym bardziej nie rozumiem po co jeszcze tu zaglądasz skoro tak jest tu nudno na co w takiej nudzie można czekać?
Pan Nowak
23-01-2020 22:37
Liverpool802, Pożegnałem się z kolegą forumowym POLSACIK obcych to nie dotyczy icon_green Czekam jeszcze na jedną rzecz i mnie już na tym nudastwie nie będzie Trzy słowa Nuda Nuda i jeszcze NUDA
Liverpool802
23-01-2020 22:00
Pan Nowak, Najpierw się żegnasz potem wracasz co jest tu nie tak nie siej zamentu i dostosuj się do warunków panujących na stronie jak się nie podoba to po prostu nie wchodź tu i tyle
Pan Nowak
23-01-2020 20:27
Siema wszystkim
Pan Nowak
23-01-2020 20:27
No to co standard tego czatu tylko to się dzieje
Pan Nowak
23-01-2020 20:25
I nie płacz, że odchodzę POLSACIK, tak łatwo się mnie nie pozbędziecie - na razie nie macie powodu icon_twisted:
Pan Nowak
23-01-2020 20:23
Rób rób :wrongsmile
ostatnioonline
Mentoris 00:25:46
waga1978 00:58:53
Ferdynand ... 01:02:11
KO
KO 04:11:57
Trzeciak 07:24:32
MG
MG 09:04:25
Newsman20
Newsman20 10:26:01
DamianCP
DamianCP 10:27:56
Sprawdź najnowsze newsy z świata Grupy Polsat!
Odwiedź: