ATM Rozrywka

Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-03-2011 16:51

Nieśmiało umieszczam ten wątek w tym dziale, ale chcę odróżnić te kanały od pozostałych polskich, całkowicie niezależnych od Polsatu. Zygmunt Solorz-Ĺťak ma jednak bowiem 17,08% udziałów w ATM Grupie. Miał około 10%, ale musiał dokupić, bo obecnie ma już właśnie ponad 17% icon_smile.

ATM Grupa chce uruchomić dwa kanały ATM Rozrywka TV i ATM TV. Ten pierwszy stara się o miejsce w DVB-T (MUX1).
Edytowane przez MN dnia 18-07-2012 17:12
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-03-2011 17:24

Powoli wyjaśnia się, co będzie można zobaczyć w kanale ATM Rozrywka TV. Oczywiście, nie będzie tam produkcji, które ATM Grupa zrealizowała dla innych stacji. Jak tłumaczy w wywiadzie dla mediafm.net, Maciej Grzywaczewski, wiceprezes zarządu ATM Grupy, mają tam znaleźć się w dużej mierze programy na żywo, a stacja będzie współpracować z najlepszymi w Polsce szkołami teatralnymi i filmowymi.

Czyli jeśli na żywo, to pewnie jakieś programy śniadaniowe, rozmowy itp. A prezenterów i pracowników ATM Grupa pewnie będzie szukać właśnie wśród uczniów i absolwentów wspomnianych szkół icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
24-03-2011 17:28

O matko . Ja myślałem , że tam jakieś seriale typu Świat Według Kiepskich będą , a tu d**a .
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-03-2011 17:35

Produkując jakiś program lub serial ATM Grupa przekazuje wszelkie prawa do tytułu itp. stacji telewizyjnej, zwykle ogranicza się do terenu Polski, bo za granicą ATM Grupa może sprzedawać licencje, jeśli jest to jej pomysł icon_wink. Więc, seriale i programy wyprodukowane przez ATM Grupę są własnością stacji telewizyjnych i tylko one mają do nich prawa (zgodnie z hasłem: płacę i wymagam icon_wink). W związku z tym, że ATM Grupa jest jakoś powiązana z Polsatem, może mogłaby odkupić jakieś stare produkcje, ale pytanie po co. Lepiej wyprodukować coś nowego icon_wink.
Awatar
jestem zawsze
25-03-2011 12:46

MN, wiesz czasem właśnie te stare produkcje mogą przyciągnąć widzów icon_wink Ja na przykład chętnie obejrzałbym sobie jeszcze raz od samego początku "Miodowe Lata". W sumie można obejrzeć je na ipla, ale przynajmniej mi wygodniej w telewizji icon_smile
Awatar
rozkręcam się
25-03-2011 13:01

ATM TV i ATM Rozrywka mają już na bank zapewnioną dostępność w 1cpn1, że względu na udziały, ale sądzę, gdyż pojawi się w innych platformach cyfrowych
icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-04-2011 12:26

No i będziemy mieć ATM Rozrywkę TV w DVB-T. W sumie nadal nie za wiele wiemy o tym projekcie, ale miejmy nadzieję, że będzie to w miarę porządny kanał icon_wink.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
27-04-2011 15:51

Gdyby pokazywali jakieś teleturnieje stare np. Rosyjska Ruletka,Awantura o Kasę....byłoby OK.
Udostępnij ten temat