ATM Rozrywka

Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-05-2014 00:12

Program "Dobranoc ATM" jest bardzo słaby. Nie wiem, dlaczego inwestują pieniądze w coś takiego. Widziałem połowę odcinka i powiem tyle, że jest to słabe. Nieśmieszne, wymuszone. Niby to parodia telewizji śniadaniowej, ale co tam było śmiesznego? Jakiś pan, który udawał posła, mówił coś o tym, że dzieci mają produkować prąd i wytwarzać smartfony, ktoś tam inny, przebrany za "dresiarza" przedstawiał pogodę, pan Kędzierski na niby robił sobie tatuaże, a dokładnie to robiono mu, bo on udawał, że śpi czy coś takiego.

Dla mnie to nie jest udany program, ale może znajdą się jego sympatycy.
Awatar
piszę coraz więcej
05-05-2014 15:08

Dla mnie to nie jest udany program, ale może znajdą się jego sympatycy.

Ponad 40 000 osób ogląda ten kanał. To już są sympatycy.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-05-2014 15:34

Ale chyba nie oglądają wszystkiego jak leci icon_wink. Co kto woli, jak znajdą się sympatycy, niech oglądają icon_wink
Awatar
piszę coraz więcej
05-05-2014 19:02

To sympatycy kanału ! icon_wink Kanału- 1atm2
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-05-2014 13:37

Od 31 maja nowe bajki zastąpią dotychczasowe animacje.

Nowości:
CASPER
FELIX
DAFFY
PORKY
BUGS &...
POPEYE &...
Awatar
ekipa moderatorska
19-05-2014 13:47

O kurczę jaka klasyka zawita do ATM rozrywka. Aż chyba w końcu obejrzę ten kanał icon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-11-2015 13:05

Jeśli ciekawi Was po co w ogóle istnieje ATM Rozrywka, to Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy, wytłumaczył to wczoraj w audycji "Program telewizyjny" w TOK FM.

Stacja ma oscylować koło 1% oglądalności emitując powtórki, głównie produkcji ATM Grupy i tak jest absolutnie dochodowym biznesem. Ale jest także kołem ratunkowym dla ATM Grupy, gdyby któryś z nadawców postanowił zdjąć z anteny serial ATM Grupy przyciągający wielomilionową widownię. Wtedy ATM Grupa, po analizie sytuacji, może taką produkcję kontynuować w ATM Rozrywce.

Chyba to bardziej taki straszak na nadawców z tym przenoszeniem icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
22-11-2015 13:45

Ale jednak nie ma co liczyć na emisję np. "Ranczo" w 1atm2 czy kiedyś tam w przyszłości tego serialu robionego dla TVN. Skoro kanał tylko formalnie do nich (ATM Grupa) należy, a za resztą odpowiada Polsat.
Udostępnij ten temat