ATM Rozrywka

Awatar
przyjaciel strony
22-11-2015 14:36

MN napisał(a):

Jeśli ciekawi Was po co w ogóle istnieje ATM Rozrywka, to Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy, wytłumaczył to wczoraj w audycji "Program telewizyjny" w TOK FM.

Stacja ma oscylować koło 1% oglądalności emitując powtórki, głównie produkcji ATM Grupy i tak jest absolutnie dochodowym biznesem. Ale jest także kołem ratunkowym dla ATM Grupy, gdyby któryś z nadawców postanowił zdjąć z anteny serial ATM Grupy przyciągający wielomilionową widownię. Wtedy ATM Grupa, po analizie sytuacji, może taką produkcję kontynuować w ATM Rozrywce.

Chyba to bardziej taki straszak na nadawców z tym przenoszeniem icon_wink.



No to KRRiT po takich słowach powinna im odebrac koncesję naziemną, która nie jest od tego aby zapychać cenne dobre, jakim sa częstotliwości powtórkami.... DNO
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-11-2015 18:18

Troszkę byłem zaskoczony, ale nie kręcił, tylko wprost powiedział, że ten kanał jest od powtórek. Ĺťadnych ambitnych planów.
Awatar
jestem zawsze
22-11-2015 20:21

W takim razie ten kanał powinien iść jako pierwszy w kolejce do wyrzucenia z telewizji naziemnej. Mam nadzieje że KRRiT zajmie stanowisko w tej sprawie - najlepiej te które zadowoliłoby wszystkich widzów icon_green
Awatar
bardzo ważna osoba
23-11-2015 22:12

A ja mam pytanie takie. Co się stało ze stroną internetową kanału?
Awatar
bardzo ważna osoba
19-01-2016 11:37

Ale sympatyczny odcinek Gry w ciemno teraz był na 1atm2 icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-02-2016 18:22

Do telewizyjnego second-handu, czyli tzw. lumpeksu, dołączą "Alf" i "Słoneczny patrol" icon_wink.
Awatar
piszę coraz więcej
14-02-2016 18:42

MacGyvera zawczasu zarezerwowała TVS icon_lol
Awatar
jestem zawsze
14-02-2016 20:18

A szkoda bo chętnie zobaczyłbym ten serial na ATM'ie icon_smile
Udostępnij ten temat