"Fala zbrodni""Fala zbrodni""Fala zbrodni""Fala zbrodni"

"Fala zbrodni"

Awatar
wkręcam się
03-05-2011 23:01

Jak myślicie, jest jeszcze szansa na kolejną serię lub film kinowy? Podobno powstał nawet scenariusz, autorstwa Władysława Pasikowskiego
Awatar
bywam tu czasem
26-06-2011 15:19

"Fala zbrodni" to było coś! icon_razz.gif Bardzo bym chciał, aby była kontynuacja serialu icon_green
Awatar
bardzo ważna osoba
02-02-2013 04:05

Obejrzałem wszystkie 103 odcinki. Serial zakończył się bez końca. Nie wszystko zostało wyjaśnione, np. odnalezienie żony Młodego czy dalsza działalność Tatiany i Rubena. Ostatni odcinek wyglądał tak, jakby miał być następny sezon.
Podobno były realizowane zdjęcia do 6 sezonu i nakręcono dwa następne odcinki, których nie wyemitowano w telewizji. Wiadomo dlaczego? Skoro te dwa odcinki gdzieś istnieją, to Polsat mógł je wyemitować. Dużo fanów się zawiodło takim zakończeniem, a raczej niezakończeniem. Trochę głupio ATM Grupa i Polsat postąpili.
frown
Edytowane przez Emil dnia 02-02-2013 04:30
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-02-2013 09:29

Ja bym chciał , żeby 1pol nakręciła dalsze odcinki "Fali Zbrodni" . Mogłyby te nowe odcinki być emitowane w czwartek o 20.00 , według mnie to by była najlepsza pora na emisję tego serialu , może nawet "Ojciec Mateusz" wtedy by przegrał z 1pol icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
02-02-2013 13:51

Emil napisał(a):
Trochę głupio ATM Grupa i Polsat postąpili.

ATM Grupa źle postąpiła? Bardzo dobrze postąpiła. Nakręciła, Polsat nie wyłożył kasy, to trzymają w archiwum. Mieli dać "Falę zbrodni" w prezencie Polsatowi?
Zresztą, ten serial był bardzo drogi w produkcji. To tak na marginesie.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-02-2013 14:01

Fani tego serialu niech się przerzucą na "Na krawędzi", też produkcja ATM Grupy, też kryminalny i być może bardzo ciekawy icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
02-02-2013 14:17

doniu, moim zdaniem Ojciec Mateusz w porównaniu do Fali zbrodni, to zapychacz ramówki.
wink

Domyślam się, że był drogi, ale mogli chociaż wyemitować ten jeden odcinek. Na pewno nie rozwiązałby wszystkiego, ale zawsze coś. Może kiedyś Polsat tak zrobi, może nie, choć tyle lat minęło, więc można w to coraz bardziej wątpić. Co do Na krawędzi, to obejrzę i ocenię. Zobaczę czy serial jest lepszy, gorszy czy na tym samym poziomie.
wink
wkręcam się
29-11-2013 14:27

Witajcie, pamiętam jak byłem jeszcze dzieckiem to na polsacie był emitowany serial kryminalny "Fala Zbrodni". Jakiś czas temu zobaczyłem wszystkie odcinki w telewizji internetowej i.. mam wrażenie, że jednego brakuje. Konkretnie chodzi tutaj o odcinek 104, czy on został kiedyś wyemitowany?

Czytałem w sieci, że nie bo spadła oglądalność. Nie wierzę jednak, że tego odcinka nie nakręcono na pewno jest on gdzieś na serwerach polsatu lub atm. Jak myślicie czy jest jakaś możliwość aby te ostatnie, niewyemitowane odcinki zostały udostępnione takim telewizją jak chociazby IPLA? A może już można gdzieś go znaleźć?
Udostępnij ten temat