Kanały DisneyaKanały DisneyaKanały DisneyaKanały Disneya
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-05-2011 18:02

Jako, że nie ma jeszcze wątku o tych stacjach, to zakładam icon_wink. 1 czerwca Playhouse Disney zmieni się w Disney Junior. W ramówce nie będzie wielkiej rewolucji, ale dojdzie parę seriali, w tym "Jake i piraci z Nibylandi", "UL", "Powiem wam wiersz" i co ciekawe "Mała syrenka", czyli coś bardziej z wieczorynkowej klasyki. Będą też filmy, np. "Piotruś Pan" i "Toy Story II". W sumie dziwę się, że Disney ma taką bazę starszych kreskówek, a tak rzadko z tego korzysta na własnych kanałach. Więc kto ma w domu małe dzieci lub sam lubi pooglądać, to będzie zadowolony, bo ramówka będzie trochę bogatsza niż to jest teraz icon_wink.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
17-05-2011 18:04

Mogliby puścić Timona i Pumbe. icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
17-05-2011 18:12

eee tam ja to się chowałem na Reksiu, Filemonie, Bolku i Lolku, Rumcajsie, Kreciku że o Ĺťwirku i Muchomorku nie wspomnę
Awatar
przyjaciel strony
17-05-2011 19:11

ja czekam na Disney Cinemagic, może tam by puszczali nowości filmowe wytwórni Walt Disney icon_smile
Awatar
bywam tu czasem
16-06-2011 13:16

Czekam na Disney Cinemagic i Disney Cinemagic HD
icon_smile
Awatar
bywam tu czasem
20-07-2011 17:47

Powinni iść śladem zachodu i wprowadzić format 16:9 na Disney'ach icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
17-04-2013 14:57

Od 1 stycznia 2014 niemiecka mutacja Disney Channel zmieni sposób dystrybucji sygnału - od tego dnia kanał będzie niekodowany - zastąpi on inny kanał niemiecki Das Vierte.
szczegóły
Awatar
bardzo ważna osoba
17-04-2013 15:17

Tylko pozazdrościć. W Polsce nawet telewizja publiczna jest kodowana i podstawowe kanały z naziemnej telewizji cyfrowej.
wink
Udostępnij ten temat