Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?

Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?

Awatar
bardzo ważna osoba
08-10-2015 16:43

Jak bym dodał przede wszystkim puls 2 , tvpuls hd , eleven i eleveny sport , i jakies muzyczne oczywiście.
Awatar
jestem zawsze
10-10-2015 16:33

Zapomniałeś jeszcze o TVP ABC, Sportklubie oraz części stacji radiowych tj. Dwójce, Czwórce oraz stacji grup Eurozet, Agora i Time.
Awatar
bardzo ważna osoba
10-10-2015 17:14

@MK dwójką i czwórka jest wystarczy wejść na kanał 300 i wcisnąć przycisk język. Jeśli chodzi o sportowe kanały to im więcej tym lepiej icon_wink
Awatar
jestem zawsze
10-10-2015 17:35

No wiem że Dwójka i Czwórka są jako ścieżki ale mi chodzi bardziej o ich "oficjalne" zameldowanie się na liście radiowej obok Jedynki i Trójki.
Awatar
bardzo ważna osoba
10-10-2015 17:42

@MK A to przepraszam nie zrozumiałem. W sumie to by mogli dodać do listy radiowa dwójkę i czwórkę a jak już jesteśmy przy stacjach radiowych dodałbym radio zet chill i Antyradio icon_green
Awatar
jestem zawsze
11-10-2015 14:26

Ja też byłbym za tym choć bardziej cieszyłbym się z Radia Plus, Radia Wawa, VOX FM czy nawet Radia Eska.
Awatar
bardzo ważna osoba
15-06-2017 18:22

- Sportklub HD
- Fightklub HD
- Top Kids
- MTV Dance
- MTV Hits
- VH1 Classic
- Trace Urban
- WP
icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
15-06-2017 19:08

Moja lista
- TopKids
- Adventure
- MTV Hits i Dance
-Paczka kanałów tematycznych nc+ (wiem obecnie to nie realne ale marzyć można) icon_biggrin
I przede wszystkim wszystkie kanały co są obecne w CP w SD i co by mogły przejść na HD by były oczywiście w HD
Udostępnij ten temat