Awatar
jestem zawsze
07-11-2010 20:24

A przy okazji skąd @MN wiesz że CSB TV dołączyła do AKPY ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-11-2010 20:27

Poland, ile razy mam pisać to samo? Powtarzam, sprawdź akpa.pl/stacje.php. Więcej już nie powtórzę.
Awatar
jestem zawsze
07-11-2010 21:39

A już widzę dzięki za informacje icon_smile
Przy okazji widzę że na w programie na stronie CP mamy przeciek z ramówki CSB TV...
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
07-11-2010 21:40

Na razie jest tylko pozycja CSB TV w spisie, nic poza tym.
Awatar
jestem zawsze
07-11-2010 22:09

Mi się jakoś program na wczoraj i dzisiaj jakoś wyświetlił icon_redface
Awatar
jestem zawsze
11-11-2010 12:15

Przepraszam że pisze post pod postem ale po teście w miniony weekend ponownie pojawiła się ramówka CSB TV na stronie Cyfrowego Polsatu - program jest opublikowany aż do najbliższej środy. Według tego główne programy CSB TV mają być emitowane o następujących porach :

O tym i owym - to co najlepsze w telewizji śniadaniowej: wiadomości, felietony, plotki, dobre rady i rozmowy na każdy temat, który może zainteresować widza w regionie. Program w lekkiej i przyjemnej formule prowadzony przez młodych i otwartych prezenterów sprawdzonych na antenie Radia KaszĂŤbĂŤ.
Prowadzący: Agnieszka Łukasik i Mateusz Bullmann, Weronika Bigus i Marcin Wiła.
Emisja premierowa : od poniedziałku do piątku godz. 10.00-11.00 , Emisja powtórkowa : od poniedziałku do piątku godz. 13:00-14:00

Świat wokół nas - blok informacyjno-publicystyczny. Najważniejsze w danym dniu tematy społeczno-polityczne i gospodarcze regionu opatrzone komentarzem zaproszonych do studia gości.
Prowadzący: Edyta Jankowska-Giermek i Patrycja Drozd.
Emisja premierowa : od poniedziałku do piątku godz. 18.30-19.00 , Emisja powtórkowa od poniedziałku do piątku godz. 21:00-21:30

Informacje - najważniejsze informacje dnia okiem kamer CSBTV.
Prowadzący: Edyta Jankowska-Giermek i Patrycja Drozd.
Emisja premierowa: od poniedziałku do piątku godz. 18.00-18.15, Emisja powtórkowa : od poniedziałku do piątku godz. 23:00-23:15

Poza Normą - co tydzień reporterzy CSBTV w innej miejscowości Pomorza pytają mieszkańców regionu o ważne dla nich sprawy. Program o absurdach i dobrych stronach codziennego życia. Emisja premierowa : wtorek godz. 18.15-18:30 , Emisja powtórkowa : wtorek godz. 21:15-21:30 i środa godz. 11:15-11:30

Kontakt - magazyn reporterów CSBTV. Problem przedstawiony w reportażu jest kontynuowany podczas dyskusji w studio z udziałem ekspertów z różnych dziedzin życia.
Emisja premierowa : piątek godz. 18.45-19:00, Emisja powtórkowa : piątek godz. 21:45-22:00

Sport- życie sportowe Pomorza. Najpopularniejsze dyscypliny, wszystkie klasy rozgrywkowe.
Prowadzący: Łukasz Bartosiak.
Emisja premierowa : poniedziałek i piątek godz. 18.15-18:30 ,Emisja powtórkowa : poniedziałek i piątek godz. 21:15-21:30 i wtorek godz. 11:15-11:30

Kaszubi - debata prowadzona w sprawach ważnych dla etniczności Kaszubów, półmilionowej społeczności zamieszkującej głównie województwo pomorskie. Poszczególne debaty poprzedza emisja filmu dokumentalnego.
Emisja premierowa : czwartek godz. 20.00 (raz w miesiącu)

Gospoda Radia KaszĂŤbĂŤ program rozrywkowy z udziałem widowni. Muzyka z regionu, tańce. Imprezę prowadzą prezenterzy radia oraz telewizji. Raz w miesiącu program na żywo.
Emisja premierowa : niedziela godz. 20:00-21:00 , Emisja powtórkowa : piątek godz. 16:00-17:00

Morze możliwości - magazyn poświęcony sprawom morskim. Gospodarka, sport, relaks i wypoczynek. Dla mieszkańców Pomorza i miłośników morza z całego kraju.
Emisja premierowa : sobota godz. 14:15-15:00 , Emisja powtórkowa : poniedziałek godz. 20:00 - 20:40 i wtorek godz. 07:00-07:45

Pogoda - od poniedziałku do piątku w bloku "O tym i owym" , 14:55,16:55 , po "Informacjach" (zarówno po tych premierowych jak i powtórce),

Skazani na miłość - pierwszy w polskiej telewizji serial z Azji, który bije rekordy popularności na całym świecie. Nominowany do nagrody Emmy za najlepszy serial azjatycki w 2010 r. Lektor męski oraz lektor żeński po kaszubsku, napisy polskie.
Emisja premierowa : poniedziałek, środa, piątek godz. 20:00- 20:45, Emisja powtórkowa : sobota,niedziela ,środa, czwartek godz. 07:00 , niedziela godz. 13:00

Krasnoludek Dawid (KrĂ´sniâ Dawid)Mieszkający w lesie krasnoludek o imieniu Dawid uczy młodych widzów współżycia z przyrodą. Jego przyjaciele to zwierzęta, m.in. lisek i kruk. Bajki z dubbingiem kaszubskim. To co dzieci i rodzice lubią najbardziej - nauka i zabawa jednocześnie.
Emisja premierowa : od poniedziałku do piątku godz. 19:00 , od poniedziałku do piątku o godz. 08:30

Reduktor - magazyn motoryzacyjny Marcina Wiły
Emisja premierowa : poniedziałek godz. 22:45 , Emisja powtórkowa : niedziela godz. 23:00 i wtorek godz. 22:00

Temat wiejski - magazyn rolniczy
Emisja premierowa : środa godz. 18:15 , Emisja powtórkowa : środa godz. 21:15 i czwartek godz. 11:15

RĂŤszĂŤ z wanogą - Wyrusz w drogę - program turystyczny
Emisja premierowa : sobota godz. 10:32 Emisja powtórkowa : sobota godz. 13:25

Pomorska Kronika Biznesu
Emisja premierowa : czwartek godz. 18:15 Emisja powtórkowa : czwartek godz. 21:15



Poza tym:
- dzisiaj o godz. 13:00 (powtórka także dzisiaj o godz. 22:00) Koncert Jubileuszowy ZKP
- dzisiaj godz. 16:00 (powtórka o godz. 21:15 i w sobotę o godz. 22:30 w wersji kaszubskiej) program o tajemniczo brzmiącej nazwie "Testament"
- dzisiaj o godz. 20:00 (powtórka jutro o godz. 07:00 i niedziele o godz. 22:00) dokument "Polonia Sopocka"


Tak więc wygląda w szybkim skrócie to co planuje CSB TV zarówno do marca jak i na najbliższy tydzień.

Ĺšródło : Strona Internetowa CSB TV (opisy programów) i program telewizyjny na stronie Cyfrowego Polsatu
Edytowane przez MK dnia 12-11-2010 08:46
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-11-2010 18:53

Na usta ciśnie się: "Wreszcie się obudzili" icon_wink. To chyba i tak jakiś rekord, ujawnić ramówkę po prawie 3,5 miesiąca po stracie. Można to zgłosić do "Księgi Rekordów Guinnessa", może im to uznają icon_wink.
Edytowane przez MN dnia 11-11-2010 18:53
Awatar
jestem zawsze
12-11-2010 08:19

To jeszcze nie jest wszystko - więcej możesz znaleźć na : http://www.cyfrow...tv/csb-tv/
Tam podali w ramówce pory innych programów (głównie tych zewnętrznych) jak na przykład Jest takie miejsce (emisja głównie od poniedziałku do piątku o godz. 17:15 choć zdarzają się też emisje tego programu w innych dniach i godzinach)
Ogólnie dobrze że wreszcie upublicznili ramówkę ponieważ widzowie mogą zobaczyć nad czym stacja powinna jeszcze popracować a chodzi o stałe pory dla wszystkich programów bo obecnie poza tym co pisałem wyżej programy są porozrzucane po ramówce.
Edytowane przez MK dnia 12-11-2010 08:37
Udostępnij ten temat