MultiroomMultiroomMultiroomMultiroom
wkręcam się
07-05-2013 21:38

Witam
Mam zamiar przejść z Cyfry+ do Polsatu. Czy biorąc multi dostaję samą kartę i mogę jej użyć w PC (karta sat + moduł CI) tak jak używam to teraz w Cyfrze+ ?
Proszę o konkretne odpowiedzi.
Awatar
ekipa moderatorska
07-05-2013 23:14

Nie ma multiroomu na PC. Jako multiroom dostajesz drugi dekoder parowany z drugą kartą i możesz go sobie podpiąć do drugiego telewizora.
wkręcam się
08-05-2013 07:29

To lipa straszliwa. Teraz nie wiem co robić.... Jak są karty parowane z tunerami to jak mam użyć takiej karty w tv LG z wbudowanym tunerem ?? Jak i tego nie da rady to ja już podziękuje.
jestem zawsze
08-05-2013 08:58

bombata napisał(a):

To lipa straszliwa. Teraz nie wiem co robić.... Jak są karty parowane z tunerami to jak mam użyć takiej karty w tv LG z wbudowanym tunerem ?? Jak i tego nie da rady to ja już podziękuje.

To chcesz użyć karty do telewizora czy komputera? Najpierw piszesz o komputerze a w późniejszym czasie o telewizorze LG.
Chyba że telewizor to Twój komputer... - To już rozumiem.
wkręcam się
08-05-2013 10:19

Ale tu nie ma co rozumieć. Napisałem wyraźnie o co mi chodzi. Jak chcę użyć multi na PC (wiem że już się nie da ) to automatycznie muszę mieć wykupiony pakiet główny na tv - oczywista oczywistość. Jak do TV z tunerem nie da się wsadzić normalnie karty to dziękuję za taką ofertę... Nie mam zamiaru podłączać dodatkowego tunera do tv.
jestem zawsze
08-05-2013 14:51

A nie lepiej jest by pójść do APS-u i się tam dokładnie wypytać? Szczerze mówiąc, wtedy człowiek wie na czym stoi. Ja nie raz wyczytywałem po forach prze różne nowinki a w rzeczywistości było całkiem odwrotnie.
Polecam punkt Cyfrowego Polsatu i po sprawie.
wkręcam się
08-05-2013 16:29

Właśnie chyba tak zrobię, może się Tam czegoś konkretnego dowiem.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-05-2013 17:16

bombata napisał(a):

Ale tu nie ma co rozumieć. Napisałem wyraźnie o co mi chodzi. Jak chcę użyć multi na PC (wiem że już się nie da ) to automatycznie muszę mieć wykupiony pakiet główny na tv - oczywista oczywistość. Jak do TV z tunerem nie da się wsadzić normalnie karty to dziękuję za taką ofertę... Nie mam zamiaru podłączać dodatkowego tunera do tv.

Jak telewizor ma moduł CI+, to chyba można na nim ofertę CP oglądać, bo 1cpn1 oferuje moduły CAM CI+ icon_arrow http://www.cyfrow...ci-plus.cp icon_wink Ale Multiroomu na komputerze na pewno nie może być, bo tylko dekodery CPT pozwalają na korzystanie z tej usługi icon_wink
Udostępnij ten temat