Zmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat Box

Zmiany w Polsat Box

Awatar
piszę coraz więcej
31-05-2021 22:58

To pierwsze, zresztą, dysk twardy ma taką przewagę nad nagrywarką w chmurze, że programy można przechowywać kiedy się chce, a nie tylko przez określony czas jakie usługa w chmurze narzuca.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-06-2021 12:03

Z okazji Dnia Dziecka Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich najmłodszych widzów wspaniałą niespodziankę. W ramach „otwartego okna” udostępnił 7 kanałów dziecięcych, aż do końca czerwca. Klienci sieci Plus dodatkowe stacje znajdą w serwisie IPLA. Kolejną atrakcją dla abonentów platformy jest konkurs kreatywny z kanałem Nickelodeon, w którym co tydzień można wygrać atrakcyjne nagrody.


W Cyfrowym Polsacie Dzień Dziecka trwa przez cały czerwiec
bardzo ważna osoba
02-06-2021 19:01

Strasznie mnie irytuje brak 4K w CP zbliżają się ME w piłce nożnej rusza TVP 4K gdzie można by było zobaczyć mecze w UHD a CP jak zwykle śpi technologicznie dobrze ze za niedługo kończy mi się umowa i nie zamierzam przedłużać umowy
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
03-06-2021 10:28

Z okazji zbliżających się wielu ważnych wydarzeń sportowych Cyfrowy Polsat wprowadził nową promocję w usłudze telewizyjnej – „Kibicuj naszym”. Klienci zainteresowani telewizją satelitarną lub kablową IPTV mają możliwość skorzystania z dostępu do bogatej oferty kanałów sportowych w wygodnych pakietach, a na start otrzymają pełną ofertę programową za 0 zł nawet przez 2 miesiące oraz super prezent – piłkę Adidas do wybranych ofert. Jednocześnie ruszyła nowa kampania reklamowa, w której gościnnie występuje Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski.


„Kibicuj naszym” – nowa promocja w Cyfrowym Polsacie
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
24-07-2021 15:22

Siedem dodatkowych kanałów Eurosport z Igrzyskami Olimpijskimi w Cyfrowym Polsacie.
Siedem dodatkowych kanałów Eurosport z Igrzyskami Olimpijskimi w Cyfrowym Polsacie
Awatar
piszę coraz więcej
29-07-2021 10:38

Oficjalnie: Cyfrowy Polsat zmieni nazwę na Polsat Box. Koniec Ipli i CP GO.

Polsat Go będzie bezpłatnie oferować programy Polsatu, Polsat Box Go będzie platformą odpłatną oferującą w różnych pakietach treści (w tym ponad 100 stacji telewizyjnych) od Telewizji Polsat i nadawców zewnętrznych.
https://www.wirtu...sat-i-ipla
Awatar
jestem zawsze
Awatar
jestem zawsze
01-08-2021 20:45

Na stronie Polsat.pl pojawiły się nowe logo Polsatu.
Telewizja Polsat zaprezentowała nowe logotypy kanałów tematycznych


Na serwerach dostępne są również inne wersje:
i.ibb.co/XF0jxn5/polsat-serial-fm2.png

i.ibb.co/yNtmXGx/polsat-news-fm2.png
Udostępnij ten temat