CI Polsat

Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-01-2017 15:35

Emilu - co powiedział sąd?

+ jako znak graficzny użyty w Polsat News+ wprowadzał w błąd widzów, sugerując, że to kanał nc+.

Tu też jest + jako znak graficzny.

Wyrok sądu był dla mnie komiczny, ale jasno powiedziano, że + widzowie kojarzą z nc+ i używanie tego znaku przez innych nadawców stanowi czyn nieuczciwej konkurencji.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
23-01-2017 13:00

Sam kanał jeszcze nie otrzymał nowej oprawy, ale jest już ona na oficjalnym profilu na Facebooku; obecnie brak zmian również na stronie internetowej. icon_smile

facebook.com/CIPolsat

[center]
i.imgur.com/1Rp2OjJ.jpg
[/center]
Szczególnie ten obrazek przez te plusy sprawia, że czuje się, jakbym był normalnie na profilu jakiegoś kanału tematycznego nc+. mrgreen

@MN,

Dokładnie, to był skandaliczny wyrok, więc biorąc pod uwagę, że już samo użycie znaku graficznego "+" stanowi naruszenie praw nadawców Canal+, czy nc+, to skoro w tym przypadku również mamy znak graficzny to logicznie rzecz biorąc ten przypadek też powinien być ścigany. Twarde prawo, ale prawo.

W sumie to dziwię się, że nadawca C+I Polsat zaryzykował z tym "plusem" znając właśnie tą sprawę z Polsatem, którego "mają" w nazwie. Znowu się oberwie Polsatowi - oczywiście nie bezpośrednio, bo nie jest właścicielem, ale właśnie z powodu nazwy, że słowo "Polsat" ewentualnie znowu pojawi się w tych wszystkich papierach sądowych, o ile rzeczywiście dojdzie do takowej rozprawy.
Awatar
bardzo ważna osoba
23-01-2017 14:05

MN napisał(a):

Emilu - co powiedział sąd?

+ jako znak graficzny użyty w Polsat News+ wprowadzał w błąd widzów, sugerując, że to kanał nc+.

Tu też jest + jako znak graficzny.

Wyrok sądu był dla mnie komiczny, ale jasno powiedziano, że + widzowie kojarzą z nc+ i używanie tego znaku przez innych nadawców stanowi czyn nieuczciwej konkurencji.

Tutaj "+" jest jako "and". I z tym nie ma co się kłócić. To jest cały czas Crime /end/ Investigation, a nie Crime /plus/ Investigation. To samo w przypadku nazwy firmy. Jest A+E Networks, ale jako "and", a nie właśnie "plus".

A jakby miałaby być już ta wasza rozprawa, to na pewno nie pomiędzy Polsatem, bo ten nie ma nic do gadania w kwestii kanału. Nie mają żadnego kapitału i udziałów w nim.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-01-2017 14:18

+ - znak graficzny. O to był spór z nc+. Nie o wymowę nazwy.
Awatar
bardzo ważna osoba
23-01-2017 14:40

Wątpię, aby nc+ miało się tym razem o to bić. Szczególnie, że we Francji CANAL+ nadaje przecież PLANETE+ CI, co przy obecnym rozwinięciu nazwy daje PLANETE+ CRIME+INVESTIGATION. Problemu nie robili.
Awatar
jestem zawsze
25-11-2019 21:12

CI Polsat i Centrum Praw Kobiet ze wspólnym projektem „Stop przemocy wobec kobiet”. K. Grochola ambasadorką
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...raw-kobiet
Awatar
jestem zawsze
27-12-2019 12:44

Program CI Polsat „Opowiem ci o zbrodni” na 35 zagranicznych rynkach
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...ch-rynkach
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-02-2020 17:12

Na antenie CI Polsat zadebiutują „Kobiety kryminału”.

„Kobiety kryminału” – kolejna polska produkcja w CI Polsat
Udostępnij ten temat