CI Polsat

Awatar
jestem zawsze
18-10-2012 14:55

Na stronie History jest logo 1cin ale bez dopisku Polsat
imageshack.us/a/img846/8614/crimeve.png
Awatar
jestem zawsze
19-10-2012 20:03

Oglądałem ten kanał i kanał jest spoko tylko mogli by jeszcze wprowadzić pewne zmiany

Autorska Oprawa, Nazwa, Kanał w jakośći HD, Strona Internetowa, Własne Produkcje i Utworzyć spółkę z A+E Network
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-12-2012 11:42

Szkoda, że ten kanał stoi w miejscu z oglądalnością - widać oferta nie przyciąga, przydałyby się polskie produkcje. Na początek choćby coś z biblioteki Polsatu, potem coś własnego.

A wbrew pozorom Polsat ma sporo ciekawego kontentu:
- Skazany za... (Polsat Play)
- Dziewczęta z Felenicy (Polsat Cafe)
- Zabić z miłości (Polsat)
- Zagubione w życiu (Polsat Cafe)
- Mordercy (Polsat Play)
- Gliniarze (Polsat Play)
- Syndykat zbrodni (Polsat Play)
- Komenda (TV4)
- Ochroniarze (Polsat Play)
- Telewizyjne biuro śledcze (Polsat)

I pewnie jeszcze coś by się znalazło icon_smile.
Awatar
ekipa moderatorska
20-12-2012 12:08

A jakby jeszcze dodać seriale kryminalne np CSI.
Ale nie wiem czy to jest możliwe, bo Polsat chyba w przeciwieństwie do Polsat Jim Jim nie ma w tym kanale udziałów.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-12-2012 12:19

Tak, nie ma, w Polsat Food też nie ma, ale dla chcącego nic trudnego i bez udziałów można coś zdziałać icon_smile. Jedno jest jasne - obecna oferta nie przyciąga i pasowałoby coś zrobić w tym kierunku, bo mimo dwóch sporych kampanii promocyjnych, oglądalność stoi w miejscu.
Awatar
bardzo ważna osoba
20-12-2012 12:29

Trochę dziwnie byłoby gdyby pojawiły się seriale kryminalne na kanale domumentalnym.
smile1wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-12-2012 16:22

Ja Wam powiem, co podniesie oglądalność icon_smile. "Malanowski i partnerzy" icon_smile. Powtórka, bo powtórka, ale na pewno obejrzy ją więcej osób niż te dokumenty icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
22-12-2012 17:42

@MN, tyle że "Malanowski i partnerzy" to jest serial paradokumentalny - on nie ma nic wspólnego z rzeczywistością - takie seriale by go zniszczyły.
Udostępnij ten temat