History, History 2 i LifetimeHistory, History 2 i LifetimeHistory, History 2 i LifetimeHistory, History 2 i Lifetime

History, History 2 i Lifetime

jestem zawsze
02-12-2011 17:36

Pozwolę sobie założyć kolejny wątek. Tym razem będzie on poświęcony kanałowi o tematyce historycznej History.
Wątek postanowiłem założyć po zapytaniu jednego z kolegów, który zapytał gdzie może wyrazić opinię o tym kanale.
Kanał nosi nazwę History, ale można znaleźć w jego ramówce znaczną ilość audycji nie do końca poświęconych historii. Kanał nadaje w formacie 4:3 , ale wygląda, że ma sporą ilość materiałów w 16:19. Niie mam pojęcia, co stoi na drodze, aby kanał ten nadawał w formacie 16:9.
jestem zawsze
02-12-2011 18:22

Za dużo przerw reklamowych, zbyt duza rozbieznosc w ofercie. Fakt nadaja tylko w 4:3. Byc moze History Channel HD bedzie lepiej wygladal.
jestem zawsze
21-12-2011 18:43

Dzis od 21 program o powstaniu warszawskim zatytułowany zdrada. Prawda i tylko prawda jak nas potraktowali sojusznicy z Anglii,Francji,USA .
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-12-2011 19:07

Warto dodać, że niedługo zmieni się sprzedawca reklam w kanale HISTORY. Atmedia zastąpi biuro Polsat Media.
bardzo ważna osoba
06-01-2012 23:24

Takie pytanie - czy Was też denerwuje długość czasu, podczas którego na ekranie wyświetla się napis "Reklama" po zakończeniu bloku reklamowego? Mnie irytuje to bardzo, może wiecie, dlaczego tak jest?
jestem zawsze
06-01-2012 23:29

Nie oglądam za często kanału History, ale zauważyłem tą dziwną sytuację.
Prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że polskie reklamy nałożone są na oryginalny materiał (autopromocja, obcojęzyczne reklamy?), który jest dłuższy od polskiego bloku reklamowego.
Polskie reklamy także nakładane są na oryginalne nagranie na kanale Polsat Crime & Investigation Network, ale tam to wszystko zdecydowanie lepiej współgra ze sobą.
bardzo ważna osoba
06-01-2012 23:30

Mhm, rozumiem, więc pewnie to przez to. Nie ukrywam, że jest to bardzo denerwujące i liczę na poprawę. Dzięki za szybką odpowiedź.
Awatar
stały bywalec
07-01-2012 09:34

piotrln A nie gorzej potraktowali nas "sojusznicy" ze wschodu? Czekając jak Niemcy wymordują powstańców?
Poza tym nie pozwalali lądować samolotom z Anglii, co chcieli zrzucać broń dla powstańców.Ale o tym cicho sza....
Edytowane przez nick_100 dnia 07-01-2012 11:59
Udostępnij ten temat