Dysk DTU 320/nagrywanie w dekoderach CPTDysk DTU 320/nagrywanie w dekoderach CPTDysk DTU 320/nagrywanie w dekoderach CPTDysk DTU 320/nagrywanie w dekoderach CPT

Dysk DTU 320/nagrywanie w dekoderach CPT

Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-01-2012 17:39

Z kolei w DTU 320 też raz nagrało mi czarny ekran, ale częściej nie nagrywa w ogóle, tylko zmienia nazwę audycji, co już pisałem wcześniej. To koniecznie musi zostać poprawione, ale znając tempo CP, to poczekamy icon_wink.
wkręcam się
06-03-2012 21:42

Instrukcja dysku mówi ze są trzy sposobu nagrywania. Trzeci wymieniany niestety nie do końca działa:

http://www.cyfrowypolsat.pl/DTU-320-instrukcja-obslugi.pdf

9.3. Trzeci sposób: Nagrywanie o dowolnych parametrach.
9.3.1. Podczas oglądania audycji naciśnij „REC” .
9.3.2. Wybierz parametry nagrania zgodnie z poleceniami
na ekranie.
9.3.3. Nagranie zostanie utrwalone.

A przynajmniej w mini hd 2000. Jedynym parametrem jaki można ustawić to końcowy czas nagrywania.

I pytanie. Czy reklamować dysk czy tuner?
Jak będę reklamował dysk to mi powiedzą ze dysk działa tylko tuner nie. Jak zareklamuje tuner to mi powiedzą, ze nigdzie w instrukcji tunera nie ma napisane, ze można ustawiać dowolne parametry nagrywania.
Pat?
Obsługa DTU 320 przez Mini HD 2000 to porażka. Czekam na jakąś aktualizacje... To co teraz jest to jakiś trial.
Awatar
ważna osoba
21-04-2012 16:50

W tym tygodniu dostałem DTU 320 wraz z dekoderem Mini HD 2000 w zamian za mojego wysłużonego Echostara z wewnętrznym dyskiem, którego niezmiernie mi szkoda... W dniu podłączenia dekoder Mini HD widział dysk i działały wszystkie funkcje z nim związane, lecz już na drugi dzień dysk zaprzestał jakiejkolwiek współpracy. Dekoder od tego moment informuje o braku dysku i zaleca podłączenie odpowiedniego, zgodnego ze sprzętem modelu. DTU 320 miał być z założenia widoczny także w komputerze, co w przypadku mojego egzemplarza jest nieprawdą. Dysk ogólnie rzecz biorąc działa, miga zielona dioda i czuć jego pracę po podłączeniu do USB czy to w komputerze czy dekoderze - nigdzie go jednak nie widać. Mam nadzieję, że z czasem coś się mu samoczynnie odmieni i zacznie normalnie działać... Tyle ode mnie odnośnie dysku od CP Technology.
wkręcam się
21-04-2012 19:54

Mnie się też zdarzyło kilka razy, że tuner nie "widział" dysku. Pomogło wyłączenie z sieci na minutę dekodera. Potem wszystko wracało do normy.
Awatar
ważna osoba
22-04-2012 11:38

Odłączenia na pewien czas z sieci nie praktykowałem, ale wrócę do tego sposobu w razie kolejnych problemów, bo o dziwo dysk zaczął działać przy kolejnej próbie podłączenia do dekodera (tym razem ustawionego w pozycji pionowej). Nie mam więcej pytań icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-07-2012 19:03

W tym nowym sofcie do dekoderów, trochę przyśpieszono wczytywanie nagrań (pierwszy raz dalej się wczytuje długo, potem już błyskawica), ale niestety zepsuto samoczynne wyłączanie się materiału po skończeniu odtwarzania. Teraz po skończeniu robi się stopklatka i dekoder nie wraca do menu.
wkręcam się
02-09-2012 00:34

Witam.Uzywam dekodera Polsat Mini HD2000 z dyskiem DTU320. Pierwsze dni uzytkowania byly bezproblemowe, ale po tygodniu uzytkowania i zgromadzenia kilkunastu nagran zaczely sie dziac dziwne rzeczy: nagrania sie nakladaja, pod nowymi nagraniami pojawiaja sie stare, wczesniej wykasowane, a nowego nagrania brak, pomimo ze widac ze nagrywa. Nastepnie kolejen nagrania podkladaja sie pod kolejne juz istniejace, co w efekcie nie daje nowego nagrania tylko stare ale pod nowa nazwa.

Probowalem ten problem naprawic, sformatowalem dysk tracąc wszystkie nagrania. Ale po tym efekt podkladania nagran zaczal wystepowac juz po 1 nagraniu.
To jest jakas porazka, jeszcze nie widziałem takiego badziewia. ZDECYDOWANIE ODRADZAM TO ROZWIAZANIE.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-09-2012 18:55

To jest niestety normalne, sam mam ten dysk z HD5000 i takie usterki występują od początku, do dziś nikt ich nie usunął.
Udostępnij ten temat