Echo24Echo24Echo24Echo24
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
03-10-2016 19:41

Wspominałem na innym forum, wspominam i tutaj icon_wink Echo 24 na żywo emitowało przekaz z wrocławskiego Rynku, gdzie odbywała się manifestacja w tzw. Czarnym Poniedziałku, gdzie kobiety protestowały przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce (przekaz leciał przed Informacjami i tym programem popołudniowym). Na którymś piętrze budynku na Rynku zainstalowali kamerę i pokazywali demonstrację, świetnie z fonią, świetnie z wizją, wszystko było widać i słychać - to jest ta przewaga nad TVP3 Wrocław, że oni mogą pokazać coś LIVE w momencie, gdy TVP Wrocław emituje jakiś dokument, czy coś innego, to taki mały, ale liczący się detal na plus dla Echo 24 icon_wink

i.imgur.com/3WSYybe.jpg


Jednak ludzie coś dzisiaj stremowani byli, po 18:30 widziałem panią prezenterkę pogody i taka trochę jakby niepewna, jakby się czegoś bała icon_wink O ubiorze nie wspominam, bo to jakiś dramat.

i.imgur.com/zMST4Gf.jpg


Mieli te dni testowe, testowali w najlepsze, obywali się z kamerą, a nadal jest trema - może niech podejdą z nastawieniem, że dalej trwają testy i to nie leci LIVE icon_wink ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-10-2016 19:47

Emitują ponadto reklamy tylko dwóch firm - Neonet i KRD, czyli firm należących do ich dwóch z trzech właścicieli.
piszę coraz więcej
13-03-2017 12:01

We wczorajszym Poranku prowadząca zapowiedziała duże zmiany w programie i "wiele niespodzianek dla widzów" od najbliższego weekendu.
piszę coraz więcej
14-03-2017 22:22

Poranki w Echo już tylko w weekendy. Zakończyli już nadawanie od poniedziałku do piątku.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-03-2017 22:53

Telewizje lokalne mają trudno. A ta tym bardziej. Nie wróżę sukcesu i nie wróżyłem.
Awatar
bardzo ważna osoba
15-03-2017 03:35

Niestety bez wsparcia większego nadawcy, czy to finansowe za pakiet udziałów, czy marketingowe, czy powiększenie zasięgu o inny region w celu promocji swojego, to długo się nie pobędzie w idealnym stanie. Taki TVS chciał dobrze, a teraz się stoczyli na dno.
piszę coraz więcej
29-03-2017 11:04

Już wiemy kto kupił udziały od Macieja Kaczmarskiego z Krajowego Rejestru Długów - Piotr Krupa założyciel i szef firmy Kruk.

Krupa Gallery dysponuje niebagatelnym kapitałem: 9,6 mln zł. To ma wystarczyć na stworzenie przestrzeni, która, jak mówi Piotr Krupa, za 5-10 lat będzie w top trzy odpowiedzi na pytanie: ?Co warto zobaczyć we Wrocławiu??. A co warto zobaczyć w telewizji? Echo24 nadaje od jesieni ubiegłego roku. To lokalna telewizja kablowa, zasięgiem obejmująca okolice Wrocławia. Jedna trzecia udziałów należy do Piotra Krupy, który wyjaśnia, że jest to rodzaj hobbystycznej inwestycji, skutek namowy dwójki znajomych ? jak on, wrocławskich, lokalnych patriotów.


https://www.pb.pl...row-855781
piszę coraz więcej
26-06-2017 16:31

Zmiany personalne w Echo.
Dotychczasowa redaktor naczelna Marta Balukiewicz (dawniej tvn24) pożegnała się ze stacją, a jej miejsce zajęła Ewa Wolniewicz (dawniej TVP Wrocław) do niedawna prezes Echo. Na stronie nie ma informacji kto został nowym prezesem.

http://www.echo24.tv/zespol
Udostępnij ten temat