Prognoza pogodyPrognoza pogodyPrognoza pogodyPrognoza pogody

Prognoza pogody

Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-11-2017 17:33

Ma kontuzję nogi. Widać to, bo zamiast jednego z butów ma założoną folię, a pod tym jest zapewne gips.
Awatar
stały bywalec
02-11-2017 15:18

Mam pytanie:
Z ramówki z 1998 r znalazłem takie coś jak "pogoda z coldrexem" . A co to znaczy "pogoda z coldrexem"icon_question
Awatar
stały bywalec
10-12-2017 17:50

Mamy 25 lat polsatu. Warto dodać , że aktorka Izabela Kuna była pogodynką polsatu.
Mam jeszcze pytanie. No bo 1. pogodynka polsatu M Jastrząb zrezygnowała w 2006 r. Czy ktoś pamięta dokładniej kiedy ( miesiąc , porę roku , czy to był początek , środek ,czy koniec roku)?
Awatar
jestem zawsze
10-12-2017 17:52

stachu ja na dachu napisał(a):

Mam pytanie:
Z ramówki z 1998 r znalazłem takie coś jak "pogoda z coldrexem" . A co to znaczy "pogoda z coldrexem"icon_question

To chyba była jakaś prognoza pogody sponsorowana przez lekarstwo gdzie pewnie przy okazji je lokowano.
rozkręcam się
15-12-2017 08:40

W Polsat News od rana prognoza pogody nadawane są ze studia wirtualnego tak jak wieczorem po Wydarzeniach. Czy to już na stałe że rano Polsat News będą nadawało wirtualnie studio tak jak wieczorem ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-12-2017 10:02

I bardzo dobrze. Przecież za pokazywanie tego zepsutego ekranu powinna być kara od KRRiT za epatowanie brzydkimi obrazami icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
15-12-2017 15:46

Dokładnie. I to od razu z 10 mln icon_wink_sw Zmusiliby przy okazji PN do remontu!
Awatar
stały bywalec
15-12-2017 17:38

Nie tylko pogoda jest nadawana z green boxa . Plansza z indeksami giełdy i tematem dnia też są nadawane z green boxa , Nawet stare studio po remoncie i odpowiednich modyfikacjach może fajnie wyglądać. Studio panoramy powstało w tym samym roku co studio PN. Przez wiele lat obowiązywała taka sama grafika. Teraz zmienili grafikę i bardzo dobrze to wygląda. Pisałem pod spotem świątecznym gdzie ta nowoczesność w polsacie. To , że podczas gali popisywali się technologią to nie oznacza , że polsat nowoczesny. Żeby był nowoczesny to powinien wyremontować studio PN i zmienić ident głównej stacji.
Udostępnij ten temat