Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000

Dekoder HD 3000

jestem zawsze
24-07-2012 15:10

mihaelpl napisał(a):
Natomiast co do "samoczynnych" restarow..na kanalach HD niestety to prwada.. ale zrobi to ok. 6 razy.. i wtedy dziala poprawnie..

Z tego co można wyczytać w sieci to dekoder przekroczy liczbę sześciu restartów i dalej restartuje się. icon_cry W tej chwili Cyfrowy Polsat robi sobie bardzo dobry PR. icon_wink

A co do działu testów to chyba jakiś czas temu zaczęli na nim oszczędzać, że mamy takie efekty.
Jeżeli mają problem z dobrymi testerami to jestem do dyspozycji. icon_smile
bardzo ważna osoba
24-07-2012 15:26

Gdyby dopuścili jakąś grupę abonentów do testów to byłby przełom. Tylko co z tego. Sam pisałem im wielokrotnie o problemach z Sagemcomem, i od roku nie było nowego softu eliminującego choćby jeden uciążliwy błąd. A jest ich dość dużo.
wkręcam się
24-07-2012 16:55

mihaelpl napisał(a):

W zestawie w tym dekoderze nie ma ani podstawki ani kabla HDMI.. jednak jezeli klient zglosi sie do APS np. na wymiane HD2000 a w APS bedzie tylko HD3000 klientowi zostanie zwrocony kabel HDMI i podstawka. Natomiast co do "samoczynnych" restarow..na kanalach HD niestety to prwada.. ale zrobi to ok. 6 razy.. i wtedy dziala poprawnie.. technicy juz pracuja nad tym.. to sie pojawilo po nowym sofcie.... jak to mowia.. jedno poprawil a jedno popsul icon_cry


Skąd taka informacja, że po ok. sześciu restartach się już nie restartuje?

Skąd wiadomo, że technicy już nad tym pracują?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-07-2012 16:59

Uwierz, że mihaelpl to wie, bo jest na bieżąco z tymi sprawami icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
24-07-2012 18:39

Powiem tak.. generalnie piszac o tych 6 restartach mialem na mysli ze na jakis czas to pomaga. Ponadto jak juz sie uruchomi po restarcie to szybko trzeba wybrac jakis kanal HD i wylaczyc i wlaczyc dekoder pilotem, poniewaz po restarcie dekoder uruchomi sie zawsze na kanale w ktorym to uzytkownik go wylaczyl "normalnie". Wiem to nie powinno tak byc... tylko .. no wlasnie.. sa zgloszenia itd itp.. i niestety trzeba czekac. W kazdym badz razie prosze pisac/zadzwonic do CP w tej sprawie.. im wiecej zgloszen bedzie tym szybciej zareaguja
wkręcam się
27-07-2012 13:41

MN napisał(a):

Uwierz, że mihaelpl to wie, bo jest na bieżąco z tymi sprawami icon_wink.


Zdaniem pani rzecznik technicy pracują. Ale niestety dekoder, który mogę testować restartuje się w nieskończoność i czy to po 6tym, czy po 10tym restarcie, problem dalej występuje. icon_cry

mihaelpl napisał(a):

Powiem tak.. generalnie piszac o tych 6 restartach mialem na mysli ze na jakis czas to pomaga. Ponadto jak juz sie uruchomi po restarcie to szybko trzeba wybrac jakis kanal HD i wylaczyc i wlaczyc dekoder pilotem, poniewaz po restarcie dekoder uruchomi sie zawsze na kanale w ktorym to uzytkownik go wylaczyl "normalnie". Wiem to nie powinno tak byc... tylko .. no wlasnie.. sa zgloszenia itd itp.. i niestety trzeba czekac. W kazdym badz razie prosze pisac/zadzwonic do CP w tej sprawie.. im wiecej zgloszen bedzie tym szybciej zareaguja


Tak nie próbowałem. Sprawdzę. Rozumiem, że mam po restarcie wybrać kanał HD, wyłączyć dekoder i wtedy będzie się sam restartował ileś tam razy i po restarcie włączał kanał HD i w końcu przy którymś razie się nie zrestartuje?
wkręcam się
28-07-2012 13:22

mihaelpl napisał(a):

Powiem tak.. generalnie piszac o tych 6 restartach mialem na mysli ze na jakis czas to pomaga. Ponadto jak juz sie uruchomi po restarcie to szybko trzeba wybrac jakis kanal HD i wylaczyc i wlaczyc dekoder pilotem, poniewaz po restarcie dekoder uruchomi sie zawsze na kanale w ktorym to uzytkownik go wylaczyl "normalnie". Wiem to nie powinno tak byc... tylko .. no wlasnie.. sa zgloszenia itd itp.. i niestety trzeba czekac. W kazdym badz razie prosze pisac/zadzwonic do CP w tej sprawie.. im wiecej zgloszen bedzie tym szybciej zareaguja


Sprawdziłem i niestety... Po 3-4 restartach dekoder zwykle zawiesza się na amen i konieczne jest odłączenie go od prądu. Włącza się na kanał HD, restartuje i tak w kółko. Zero poprawy.

Są może jakieś przecieki, kiedy można spodziewać się rozwiązania problemu?
Awatar
bardzo ważna osoba
28-07-2012 13:39

To jest skandal ! Jak można wprowadzić do obiegu dekoder z tak bardzo spartolonym oprogramowaniem ! icon_evil
Udostępnij ten temat