Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000

Dekoder HD 3000

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-01-2013 22:35

Odys napisał(a):

Na kanałach z listy CP nie otrzyma takiego objawu, ale skoro wiesz lepiej.

Na przykład teraz na kanale RAI2 (nr 243 na liście CP) jest Puchar Włoch, ale transmisja jest zakodowana i znowu wyświetla się ten komunikat o braku karty, a można powiedzieć, że ten kanał jest na oficjalnej liście CP icon_wink Więc jednak kanały z listy CP też są narażone na taki komunikat icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
09-01-2013 03:10

Operator kanału RAI2 FTA ze względu na prawa do transmisji koduje cześć przekazów, stąd taki komunikat jest lepszy niż czarny ekran.
wkręcam się
13-04-2013 12:50

Podłączyłem dzisiaj kabelek lan do tego dekodera i odpaliłem iplę. Mam tymczasowo łącze 1 mb, ipla działa, wszystko poszło automatycznie. Jednak włączyłem jakiś odcinek Hotelu 52 i co kilkanaście sekund przerywa się i buforuje, zrobiłem pauzę na kilka minut, ale mimo tego nadal buforuje się na bieżąco. Dlaczego nie buforuje się w przód, tak jak na komputerze?
wkręcam się
28-04-2013 17:07

Mam pytanie może ktoś z Was miał podobny problem, miałem dekoder HD2000 ale po jakimś czasie pilot zaczął wariować raz łapał raz nie strasznie wkurzające to było w końcu wymieniłem dekoder na HD3000 i mam dalej ten sam problem pilot czasami działa czasami nie - nie jest to wina baterii - zauważyłem że jak poklikam na panelu dekodera przełącznikiem od kanałów to pilot załapuje i przez chwilę działa... po chwili niestety znów zapomina do czego służy.

Ktoś coś doradzi?
Awatar
ekipa moderatorska
28-04-2013 19:02

A masz ten sam pilot cały czas?
wkręcam się
28-04-2013 21:17

Nie, dostałem nowego pilota wraz z nowym dekoderem.
Awatar
ekipa moderatorska
28-04-2013 23:18

To bardzo dziwna sytuacja. W takim wypadku pilot musi być sprawny. Może zmień położenie dekodera, żeby była mniejsza, bezpośrednia odległość. trudno coś poradzić bo pierwszy raz czytam o takim problemie, z dwoma różnymi pilotami.
wkręcam się
29-04-2013 10:07

On nawet z bliska nie działą jak stoję przed, tak jkaby się zacinał, a jak poklikam na dekoderze to na chwilę zaczyna działać.
Udostępnij ten temat