Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000

Dekoder HD 3000

Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-07-2012 19:21

Można też się pośmiać z tunera USB DVB-T, którym też się chwalą w instrukcji, a którego kupno graniczy z cudem icon_smile.
jestem zawsze
16-07-2012 15:10

A wiadomo jaki to jest w ogóle model? Jak on wygląda? Może można go kupić u producenta?

Odys napisał(a):
Dodaną funkcjonalnością w HD 3000 jest podstawka umożliwiająca pionowe ustawienie dekodera, takie rozwiązanie zapewnia lepsze wykorzystanie przestrzeni.Ustawienie dekodera w pionie poprawia również wentylacje wnętrza, co przy obecnych temperaturach nie jest bez znaczenia.

Osoby, które stały się posiadaczem tego dekodera informują, iż brak jest tej podstawki, a także w stosunku do Mini HD 2000 brak też jest kabla HDMI.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
16-07-2012 15:16

Też nie widziałem tego dekodera z podstawką. Raczej kolega @Odys powinien napisać, że różnicą jest brak podstawki w porównaniu do HD 2000, który ma podstawke icon_smile
bardzo ważna osoba
17-07-2012 09:48

Ciekawe opinie można poczytać o tym dekoderze w sieci. Unowocześnienie polega, oprócz odjęcia podstawki i przewodu HDMI z zestawu, na dodaniu intrygującej funkcji: zawieszania się na kanałach HD. Cyfrowy Polsat zapewne próbuje dostać się do księgi rekordów za wyprodukowanie najtańszego dekodera w historii. Zamiast dołożyć grosza i wyprodukować porządny sprzęt, lepiej łudzić się że jest tanio i wydawać ogromną kasą na naprawy tego cudownego urządzenia.
wkręcam się
23-07-2012 16:04

Poczytajcie sobie o tym dekoderze:

HD3000 Cyfrowy Polsat

Trochę zadziwiające...
bardzo ważna osoba
23-07-2012 16:30

Zadziwiające to jest to, jak ten dekoder przeszedł testy wewnętrzne, bo chyba jest ktoś kto sprawdza działanie tych urządzeń.
Awatar
bardzo ważna osoba
23-07-2012 17:05

W zestawie w tym dekoderze nie ma ani podstawki ani kabla HDMI.. jednak jezeli klient zglosi sie do APS np. na wymiane HD2000 a w APS bedzie tylko HD3000 klientowi zostanie zwrocony kabel HDMI i podstawka. Natomiast co do "samoczynnych" restarow..na kanalach HD niestety to prwada.. ale zrobi to ok. 6 razy.. i wtedy dziala poprawnie.. technicy juz pracuja nad tym.. to sie pojawilo po nowym sofcie.... jak to mowia.. jedno poprawil a jedno popsul icon_cry
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-07-2012 15:04

Też mnie nurtuje pytanie - gdzie jest jakiś dział testów w Cyfrowym Polsacie? Przecież taka usterka jest do wyłapania przy zwykłych testach przed wypuszczeniem na rynek. Może nie ma żadnego działu testów i wypuszczają, co idzie icon_wink. Choć w ofertach pracy na stronie CP widziałem jakieś ofert pracy na stanowisku testera urządzeń.
Udostępnij ten temat