Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000

Dekoder HD 3000

bardzo ważna osoba
03-05-2013 20:51

Ja miałem podobny problem nie odbierało mi TVN HD I TVP Historia okazało się że podczas wymiany konwentera źle go ustawiłem po ponownej instalacji wszystko wróciło do normy icon_smile
wkręcam się
12-05-2013 02:28

Mam następujący problem HD 3000. Posiadam instalację antenową opartą na multiswichu.Niestety tuner ten nie widzi transporterów CP z których spływają uprawnienia do tunera. Wyjaśniam, że w tej samej instalacji pracuje Sagecom esi88 od CP, Pace 500GB od Cyfry + oraz Ariva 250 z kartą TNK.Zmieniałem miejscam Sagecoma z HD 3000 i dalej HD 3000 "Brak Sgnału .... " a Sagecom jest wszystko dobrze.W ten sposób wyeliminowałem możliwośc uszkodzonego ciągu od konwertera do gniazdka abonenckiego z którym połączony jest HD 3000. Biegam do APS co jakieś dwa miesiące gdzie naich instalacji antenowej z jednym konwerterem łapią uprawnienia. Pracownik APS twierdzi, że instalacja oparta na multiswitchu " nie jest typową" i nie polecaną przez CP a wobec tego nie może uznać reklamacji kwalifikującej dekoder do wymiany. Może ktoś z Kolgów "przerabiał taki temat" i jest w stanie pomóc w jego rozwiązaniu.
wkręcam się
01-09-2013 13:06

Chciałbym się dowiedzieć czy u kogoś tak samo jak i u mnie po podłączeniu dekodera do telewizora występują zakłucenia na ekranie telewizora?
wkręcam się
06-09-2013 17:23

Witam , zamówiłem multiroom do CP i od wczoraj mam ten dekoder [ wcześnie miałem Technisat z TVK Vectra ] , i po zmianie zauważyłem że programy w których są nadawane napisy dla osób słabo słyszących jak i sama telegazeta nie są dostępne , lub nie wie jak je włączyć , czy jest możliwość włączenia telegazety z CP ?? , za wszystkie porady dziękuję.

ps. czy naprawdę CP jest aż taką nędzą żeby nie zainstalować w dekoderze telegazety i mozaikowaci tworzenie własnej listy programów ??
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
06-09-2013 17:26

@Gupik, telegazetę poprzez HDMI nie włączysz. Można ją włączyć jedynie jak dekoder podłączy się kablem SCART (eurozłącze) zamiast HDMI. A napisów DVB nie obsługuje.
wkręcam się
06-09-2013 17:37

PC napisał(a):

@Gupik, telegazetę poprzez HDMI nie włączysz. Można ją włączyć jedynie jak dekoder podłączy się kablem SCART (eurozłącze) zamiast HDMI. A napisów DVB nie obsługuje.


mam podłączone przez SCART (eurozłącze) , i teraz oglądam Dlaczego Ja, na początku programu było info że program jest nadawany z napisami , a w ustawieniach dekodera jest telegazeta ma wybrany język Polski ale napisów nadal nie ma , tak samo nie było w programie W11 na TVN , czekam na dalsze porady.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
06-09-2013 17:43

@Gupik, telegazeta w ogóle nie działa w tym dekoderze mimo, iż jest w menu pozycja dotycząca napisów i telegazety. Można ją włączyć jedynie w TV z podłączonym kablem SCART.
wkręcam się
06-09-2013 18:05

PC napisał(a):

@Gupik, telegazeta w ogóle nie działa w tym dekoderze mimo, iż jest w menu pozycja dotycząca napisów i telegazety. Można ją włączyć jedynie w TV z podłączonym kablem SCART.


posłuchaj , jeśli ja włączę telegazetę w TV to będę miał tą z Vectry [ Vectra zamienia obraz z Cyfrowego na Analogowy , pewnie dlatego żeby ludzie mający stare odbiorniki kineskopowe nie musieli dokupować dekodera , choćby najtańszego ] a obraz analogowy jest marnej jakości , a innej możliwości nie mam , więc co jeszcze mogę zrobić , bo myślę żeby zdać ten dekoder jako niezgodny z opisem lub wprowadzającym w błąd użytkownika . tak samo jak brak możliwości stworzenia własnej listy najczęściej oglądanych programów , co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem icon_smile
Udostępnij ten temat