Dekoder HD 6000Dekoder HD 6000Dekoder HD 6000Dekoder HD 6000

Dekoder HD 6000

Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-10-2012 19:52

Temat przeniosłem do działu ogólnie widocznego icon_smile.
jestem zawsze
19-10-2012 20:32

Odys napisał(a):

AG napisał(a):
@Odys, wszystkie oprócz Puls 2 icon_wink

No tak rzeczywiście ten jeden...

Na satelicie brak jest jeszcze pasm regionalnych TVP Info, a już wkrótce 16 kanałów regionalnych. icon_smile Głowica DVB-T przydałaby się jeszcze w sytuacji, gdy pojawi się obfity deszcz bądź chmury burzowe. Jak wiadomo w tych sytuacjach odbiór sygnału satelitarnego jest bardzo utrudniony, a wręcz niemożliwy. Natomiast telewizja naziemna w tymi zjawiskami radzi sobie doskonale. icon_smile
Lepsze kilkadziesiąt kanałów z telewizji naziemnej niż nic, zwłaszcza w czasie takiej pogody. icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
21-10-2012 00:27

Zawsze można zastosować stick USB z DVB-T do HD 6000
jestem zawsze
21-10-2012 08:28

Pewnie, że można. Można też podłączyć twardy dysk i IPLĘ, a kabli i innych wystających elementów mamy od groma. icon_smile Kurz też ma się gdzie zbierać. icon_wink Gdyby wszystko (głowica DVB-T i twardy dysk) było w jednej obudowie to wyglądałoby ładniej i czyściej. icon_wink
Co do samego sticka to jeszcze nie spotkałem się, aby ktoś z niego korzystał. Można je w ogóle gdzieś dostać? Mówię tu o Punktach.
wkręcam się
03-01-2013 17:30

Nie wiem, czy piszę w dobrym miejscu, jeśli źle robię to przepraszam. Dzisiaj przedłożyłem umowę z Cyfrowym Polsatem i dostałem dekoder HD 6000. Wszystko w nim chodzi jak należy poza IPLA. Mam Neostradę 10 Mb/s i router TP-LINK TD-W8960N. Internet w komputerze chodzi dobrze. Gdy połączyłem router z dekoderem kablem RJ-45, wszedłem bez problemów w IPLE w dekoderze i pojawiła się ich oferta programowa. Gdy z kolei chciałem odtworzyć jeden z ich filmów, na początku pojawiła się animacja z ładowaniem, a potem znieruchomiała i dekoder nie reagował na nic. Musiałem odłączyć zasilanie. Wie ktoś co na to poradzić? W ustawieniach dekodera konfigurację ustawioną mam na automatyczną. Ręcznie można wklepać IP itp. Ale skoro ofertę programową czytało to chyba coś innego ciąży. Czy aktualizacja oprogramowania dekodera jest dozwolona?
Awatar
ekipa moderatorska
03-01-2013 17:41

Konfiguracja automatyczna w dekoderze jest poprawna.Sprawdź działanie IPLA jeśli wyłączysz komputer (czyli z internetu korzysta tylko dekoder). Jeśli dalej jest źle, zmień kabel RJ 45 łączący router z dekoderem.
Możesz wymusić aktualizacje oprogramowania dekodera z poziomu menu USTAWIENIA.
wkręcam się
03-01-2013 17:50

Sprawdzałem przy samym dekoderze. Zmienić kabel? On nie był praktycznie używany. A z internetem łączyłem komputer kiedyś przez niego. Myśli pan/pani, że może być uszkodzony? Spróbuję aktualizacji oprogramowania i odezwę się na dniach.
Awatar
ekipa moderatorska
03-01-2013 17:55

Kabel zamienić zawsze można, nie zaszkodzi sprawdzić.Jaka wersja oprogramowania jest w menu Informacje o dekoderze?
Udostępnij ten temat