Strony internetowe kanałów Grupy PolsatStrony internetowe kanałów Grupy PolsatStrony internetowe kanałów Grupy PolsatStrony internetowe kanałów Grupy Polsat

Strony internetowe kanałów Grupy Polsat

Awatar
ekipa moderatorska
26-07-2010 16:56

Zapraszam do dyskusji na temat stron internetowych kanałów Grupy Polsat, które tworzy Redefine.
Edytowane przez MN dnia 26-07-2010 17:05
jestem zawsze
13-08-2010 01:32

Jestem bardzo ciekaw, kiedy w końcu uruchomiona zostanie strona internetowa polsat news, bo wydaje mi się, że zbyt długo to trwa miała być uruchomiona najpierw do jesienie zeszłego roku a później do połowy tego roku, może ktoś z was o dacie uruchomienia?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-08-2010 01:32

Daty już nikt nie podaje icon_wink. Może i dobrze, bo nie ma co obiecywać, a potem ponownie nie dotrzymywać terminu.
Awatar
bywam tu czasem
10-10-2010 12:37

Strony internetowe są dobre, ale są pewne minusy. Dlaczego informacyjny Polsat News nie ma swojej strony? Dlaczego strona TV Biznes nie uaktualniona na format graficzny jaki jest teraz? Czyli nie ma nowego loga (:tvbiznes), oprawa graficzna nie przypomina w ogóle Polsatu. Strona internetowa Polsatu Sport powinna być podzielona na 3 części - Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Futbol. A co do stron internetowych kanałów informacyjnych to powinny być bardzo podobne do siebie
Awatar
jestem zawsze
10-12-2010 15:37

Strona ps1006 jest już trochę przestarzała, nic nie zostało zmienione od 2005r, dodatkowo braki w nowościach na stronie, np. nie ma w panelu "piłka nożna" informacji o Bayern TV, lub po rozwinięciu kanałów klubowych angielskich wciąż jest opis MUTV i Arsenal TV. Od tego czasu do dziś witryna internetowa1cpn1 zmieniła się dwukrotnie i wygląda bardzo ładnieicon_winkCzas teraz przebudować stronę internetową kanałów sportowych icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-12-2010 19:23

Nie zapowiada się na szybki start strony Polsat News. Taką odpowiedź, na pytanie o uruchomienie witryny, dostał na maila jeden z naszych Czytelników:

Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Nie planujemy startu serwisu w najbliższym czasie, choć został on już przez nas ukończony.
Zapraszamy do śledzenia sprawy.

Pozdrawiam,
Sylwia Segin
Awatar
jestem zawsze
24-12-2010 11:06

No to będziemy śledzić... icon_green
Awatar
jestem zawsze
24-12-2010 14:20

Według mnie powinni dokończyć to co zaczęli - przynajmniej byłoby jakieś internetowe wsparcie dla stacji icon_cry
Udostępnij ten temat