Krzysztof Ibisz

Awatar
jestem zawsze
04-08-2012 20:48

Pora na rozmowę na temat jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polsat a mianowicie o moim imienniku Krzysztofie Ibiszu. Przeglądając ostatnio portale plotkarskie można się dowiedzieć że być może ten pan poprowadzi "Kabaretobranie" w Zielonej Górze jak i własny program który miałby zastąpić program "Się kręci" - póki co jednak są to nformacje nieoficjalnie i niestety na ich sprawdzenie będziemy musieli jeszcze poczekać. W międzyczasie zapraszam was do rozmowy o tym prezenterze. Moim zdaniem powinien ten wreszcie dostać program w Polsacie i to najlepiej teleturniej bo w tym się najlepiej sprawdzę a przykładem tego są puszczanę przez ATM Rozrywkę takie programy jak "Gra w ciemno" czy "Awantura o kasę" a także inne teleturnieje spod znaku ATM Grupy. Co więc za tym sądzicie o tym panu i jego dotychczasowych dokaniach ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-08-2012 20:18

Krzysztof Ibisz - "Kabaretobranie 2012".
MN dodał/a następującą grafikę:
ibiszg.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
11-08-2012 20:21

Ach ten nasz Krzysztof! : )) Jak zawsze młody! : )
bywam tu czasem
11-08-2012 20:29

To trzeba mu przyznać - im starszy tym młodszy icon_green
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
11-08-2012 21:07

fajnie prowadzi icon_smile
Awatar
przyjaciel strony
11-08-2012 21:12

Zgodzę się z tym, całkiem nieźle icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
11-08-2012 22:42

Chyba nie ma odpowiedniego wątku, więc napiszę przy panu Krzysztofie. Tegoroczna edycja Kabaretobrania była fenomenalna. Świetni artyści, równie dobre prowadzenie, wspaniała widownia. Oglądam wszystkie programy kabaretowe na żywo we wszystkich stacjach. Z pośród dotychczasowych najbardziej podobał mi się dzisiejszy program Polsatu. Brawa. Mam nadzieję, że wyniki oglądalności to potwierdzą.
Awatar
rozkręcam się
14-08-2012 20:49

Tak zdecydowanie Krzysiek jest w porządku wolę oglądać jego niż Kuźniara wypowiadającego cięte riposty na tematy ,o których nie ma zielonego pojęcia.Krzysiek fajnie prowadził Bar.A zaczynał od tvp1 gdzie każdy leciał do domu na program Czar Par.icon_smile
Udostępnij ten temat