Krzysztof Ibisz

Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-10-2015 15:56

Ibisz chyba znowu jest marginalizowany, bo wyleciał z "Nowego dnia".
Awatar
stały bywalec
07-10-2015 16:49

i dobrze bo on jest już porostu nudny .
Ale jedno mogę przyznać jest profesjonalnym prowadzącym !
Awatar
rozkręcam się
07-10-2015 17:02

MN napisał(a):

Ibisz chyba znowu jest marginalizowany, bo wyleciał z "Nowego dnia".
Nie wyleciał icon_wink Na czas kampanii wyborczej zrezygnowano z lżejszej formuły weekendowych poranków. Po wyborach ma wrócić wszystko do normy.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-10-2015 17:05

A to pierwsza kampania? W trakcie prezydenckiej Ibisz był normalnie icon_wink. Oczywiście, to oficjalne wytłumaczenie, rozumiem. Tylko fakty są takie, że Ibisza odsunięto od prowadzenia "Nowego dnia". I to oficjalne wytłumaczenie wcale mnie nie przekonuje.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-10-2015 07:46

MN napisał(a):

Ibisz chyba znowu jest marginalizowany, bo wyleciał z "Nowego dnia".

Ale Ibisz chyba jest jeszcze w "Dancing with the Stars" icon_smile A w "Nowym dniu" mógł zostać, bo nie wypadał jakoś źle icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-10-2015 17:35

Krzysztof Ibisz zniknął z "Nowego dnia" zaraz po wakacjach. Wtedy zniknęły duety. 3 września program ukazał się już w formule znanej z tygodnia. A właściwie to Ibisz zniknął jeszcze wcześniej, bo ostatnie wakacyjne wydania prowadził za niego Przemysław Białkowski, bo Ibisz już wtedy był w szpitalu.

Ale Ibisz i tak poranki prowadził stosunkowo rzadko - miał jeden, góra dwa weekendy w miesiącu.

Zresztą - błagam nie wierzcie w to - bo gdyby chodziło o kampanię to po co likwidowaliby duety? Po prostu tutaj znowu jest coś robione pod przykrywką. Jeśli chodziłoby o kampanię, to Ibisz zniknąłby już przy kampanii prezydenckiej. A i wcześniej były inne wybory.

Poza tym podaję dokładny cytat z Ibisza dla "Tele Tygodnia".

W tej chwili na świecie i w Polsce dzieje się dużo bardzo ważnych spraw. Jesteśmy w ogniu kampanii wyborczej i programy newsowe koncentrują się na najważniejszych politycznych kwestiach. Lżejsza forma weekendowych poranków wróci! Choć będąc prowadzącym obu form, informacyjnej i rozrywkowej, wolałbym, byśmy tych trudnych tematów mieli jak najmniej, a więcej emocji takich, jakich dostarcza "Taniec z gwiazdami". Czego i Państwu i sobie życzę.


To co pogrubiłem to świadczy o tym, że Ibisz coś niedobrze czuł się w tematach politycznych. Zresztą, najpierw oddawał takie rozmowy partnerkom telewizyjnym, ale później się czasem w nie włączał.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-11-2015 18:00

No i Ibisz nie wrócił po wyborach do "Nowego dnia".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-11-2015 19:23

Tak jak przewidywałem, Ibisz nie wróci do "Nowego dnia". Wczoraj nagrywano spot promocyjny poranka i Ibisza tam oczywiście nie było. Foto z Facebooka Piotra Konckiego.

tvpolsat.info/images/12313890_10208211243025206_6286332477607998979_n.jpg
Udostępnij ten temat