SportKlub i FightKlubSportKlub i FightKlubSportKlub i FightKlubSportKlub i FightKlub
Awatar
przyjaciel strony
14-09-2012 17:22

Super. Kolejny kanał o sportach walki. A i tak najciekawsze wydarzenia będą w PPV.
Awatar
przyjaciel strony
14-09-2012 19:07

rafpolsat,to zrezygnuję z wpisu icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
10-01-2013 16:40

1 marca wystartuje FightKlub HD i znajdzie się w ofercie sieci kablowej VECTRA. Heh, FightKlub łatwiej było im zrobić w HD, bo tam są same powtórki i nie ma transmisji na żywo. Skalowanie do wyższej rozdzielczości, puścić w kabel i git. SportKlub HD byłoby już lepsze...
wink
Awatar
ekipa moderatorska
21-03-2013 18:31

Sportklub notuje ostatnio fatalną oglądalność. Spadki potężne. Teraz zostanie wycofany z n, nie ma go też w nc+. Zostaje im kilka kablówek. Coś mi się wydaje, że upadną. Oby 1cpn1 nie próbował go dołączać. A poczekał chwilę i przejął prawa do motosportu.

Polsat Sport Klub - fajna nazwa. ładnie pasuje. Taki kanał razem z prawami sportowymi kosztowałby najwyżej kilka milionów złotych. 1cpn1 może i powinien pomyśleć o kupnie. Mieliby 4 kanał sportowy. Pełna oferta motorsportów, do tego więcej tenisa i trochę drugorzędnej piłki nożnej.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
19-04-2013 16:12

Liga austriacka w Sportklubie icon_smile
Liga austriacka na antenie Sportklubu!
Już w najbliższy weekend, na naszej antenie, zobaczą Państwo dwa mecze 30. kolejki austriackiej Bundesligi. Rywalizacja z udziałem Rapidu Wiedeń, Austrii Wiedeń, Sturmu Graz czy też Red Bull Salzburg od najbliższej soboty, NA ĹťYWO, tylko w Sportklubie!
icon_arrow http://sportklub....sportklubu

Sportklub jednak jest dostępny w nc+ (na kanale 189) icon_arrow http://sportklub....as-ogladac shock
Awatar
ważna osoba
19-04-2013 16:15

No to czekałem! To teraz czas na rozgrywki ligi szwajcarskiej! A w niedalekiej przyszłości czeskiej, słowackiej, litewskiej białoruskiej... icon_lol
Awatar
bardzo ważna osoba
19-04-2013 16:16

A na koniec stare mecze polskiej Ekstraklasy, jeszcze z czasów Orange Ekstraklasy.
winkgrin
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
19-04-2013 16:22

tomaszzz napisał(a):

No to czekałem! To teraz czas na rozgrywki ligi szwajcarskiej! A w niedalekiej przyszłości czeskiej, słowackiej, litewskiej białoruskiej... icon_lol

Ja też na to czekałem, bo liga austriacka to bardzo fajna liga, zresztą właśnie szwajcarska też icon_smile Więc szkoda, że w CP nie ma tego kanału frown Jeszcze mogliby zainteresować się którąś liga skandynawską np. duńską, szwedzką, czy norweską icon_smile No i Sportklub powinien oczywiście obowiązkowo transmitować ligę węgierską skoro jego nadawca IKO TV ma siedzibę w Budapeszcie mrgreen
Udostępnij ten temat