Narzekamy na Polsat BoxNarzekamy na Polsat BoxNarzekamy na Polsat BoxNarzekamy na Polsat Box

Narzekamy na Polsat Box

Awatar
jestem zawsze
14-12-2012 20:36

No może tak ale z drugiej strony mogliby chociaż zmienić warunki promocji dopisując do nich nowe kanały a więc zmieniając ją z pakietu Extra HD na pakiet Film HD i Max HD icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
14-12-2012 20:50

To was nauczy, że czyta się coś zanim się podpisze, a nie teraz narzekasz icon_wink
wkręcam się
15-12-2014 09:51

Witam!
Tak jak z wyborami do Sejmu,tak i z wyborem pakietu!Tu i tam oferuje się gotowe listy przygotowane z góry i nie wiadomo przez kogo i na jakiej zasadzie kompilowane.Widz,klient,nie ma żadnych możliwości wyboru tego co go interesuje i co chciałby oglądać i za płacić.Płaci za "chałę"przygotowaną przez nadawcę!Często nawet nie otwiera się kanałów oferowanych w pakiecie,bo nie leżą w sferze zainteresowań,czy też możliwości zakupu sprzętu.(choćby kanały w rozdzielczości HD).Po co mi w pakiecie jak nie mam takiego telewizora,a poza tym ,wystarcza mi zwykła jakość cyfrowa.I to są dwie podstawowe przyczyny krytyki nadawcy,a właściwie wszystkich nadawców krajowych.Gdyby pojawił się taki nadawca,spełniający kryteria wyboru tego co chce oglądać klient,natychmiast bym zrezygnował z tego.A dziwi mnie lenistwo i wygoda nadawców,bo przy technice cyfrowej napewno istnieje możliwość zindywidualizowania i zaspakajania potrzeb klienta.Oczywiście trzeba by przyłożyć się do pracy i przygotować kryteria opłat.A po co ,jak klient musi brać co mu oferują,albo po prostu rezygnować.Dajcie przykład pracowitości i przede wszystkim ,dbania o klienta!Pozdrawiam!
Edi
wkręcam się
26-03-2015 15:19

. 22 lutego...
...wpłaciłem na konto Cyfrowego Polsatu pomyłkowo pieniądze przeznaczone dla innego operatora. Pomimo moich interwencji i przyznania się Polsatu do nienależnie otrzymanych pieniedzy do dnia dzisiejszego nikt mi nie oddał 166, 26 zł. Bandycka firma
wkręcam się
01-07-2015 12:46

Cyfrowy Polsat to już nawet nie musi udawać zainteresowania nowymi kanałami na swojej platformie... to samo dotyczy przejścia na MPEG-4 od czerwca do września. Ja wiem ze jest jeszcze sporo czasu ale jakby nie było jeden miesiąc już minął i ile w tym oto miesiacu kanałów przeszło na MPEG-4?? ANI JEDEN - wcale mnie to nie dziwi icon_smile A jak czytam o starcie czegoś co startuje dwa lata i wystartować nie umie tj, Polsat Film 2, Polsat Sport Weekend czy o Polsacie 1 (World) który to miesiac temu już był tak blizutko a teraz znów jest tak daleko to smiac mi sie już chce jak to czytam icon_smile icon_smile Podsumowując ta platforme naprawde nie rozumiem po co udawanie zainteresowania czymkolwiek jak go nie ma , skończyło sie dawno icon_smile BBC zmieniły nazwe, wszedł gniot Paramount Channel, klienci wybłagali a wręcz wymusili TVN-y w HD i to tyle na ten rok , teraz zostały same bajki juz ze niby coś sie jeszcze bedzie działo icon_smile Zobaczycie ze nie wejda w tym roku juz żadne nowe kanały , a przejście na MPEG4 zostanie w październiku przesunięte na przyszły rok icon_smileicon_smile Pozdro dla tych którzy wierzą że bedzie inaczej icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
01-07-2015 14:16

Cyfrowy Polsat przejdzie na MPEG4, jak wszyscy będą mieć dekodery HD. Nie ma sensu przełączać transponderów stopniowo bo część klientów będzie pokrzywdzona. Podane s takie widełki miesięczne, bo nie wiedzą kiedy będą mogli wprowadzić to przejście. Muszą się też zsynchronizować z nc+. Wydaje mi się, że w wakacje nie ma co liczyć na żadne ruchy, dopiero we wrześniu.
Edytowane przez WojtekCP dnia 01-07-2015 16:18
Awatar
jestem zawsze
15-11-2015 23:02

Mnie z kolei w Cyfrowym Polsacie irytuje nie tylko brak 5 stacji dostępnych jako FTA czy zbieranie koncesji tylko po to by portale miały o czym pisać (mam tu na myśli nie wprowadzanie stacji na rynek mimo uzyskiwania na nie pozwoleń) ale też zwyczajne lenistwo ze strony operatora objawiające się chociażby słabym obserwowaniu rynku. Dla przykładu dam tutaj stacje Eurosport która to skorektowała nazwę na Eurosport 1. Niestety 1cpn1 dalej tego nie widzi wobec czego stacja jest pod starą nazwą. Inny przykład to stacje Puls 2 i TVP ABC które powinny zasilić ofertę z samego faktu obecności w telewizji naziemnej.
Jeszcze inne powody do oburzania się na Cyfrowy Polsat to brak stacji Polskiego Radia (mam tu na myśli ścieżki z Dwójką i Czwórką w zestawie) oraz problemy z repakietyzacją których to rozwiązanie pozwoliłoby na dokończenie przeprowadzanych zmian chociażby na liście kanałów. Po 1 października mam bowiem wrażenie że 1cpn1 wykonał robotę... ale tylko na 50 procent.
Podsumowując podobnie jak i wy mam wiele powodów do narzekania na Cyfrowy Polsat icon_green
Edytowane przez MK dnia 15-11-2015 23:08
Awatar
bardzo ważna osoba
16-11-2015 01:33

A Ty w kółko i to samo ciągle o jednym. Jak zacięta taśma...
Udostępnij ten temat