Narzekamy na Polsat BoxNarzekamy na Polsat BoxNarzekamy na Polsat BoxNarzekamy na Polsat Box

Narzekamy na Polsat Box

Awatar
przyjaciel strony
10-09-2012 14:27

Dla mnie powodem do narzekania na CP są dwie rzeczy:

1. Brak możliwości sortowania kanałów na dekoderach z CPT
2. Brak dostępu dla "starych abonentów" do pakietu Darmowy HD na dekoderach własnościowych.
Awatar
jestem zawsze
14-12-2012 13:54

Tymczasem kolejną osobą której 1cpn1 stanowczo podpadł jestem ja - otóż zachodzę do APSu by przejść na nową pakietyzacje a tu sprzedająca tam pani mówi mi że jest to możliwe przy 20 złotowej podwyżce ceny. Na dodatek nie da rady się pozbyć pakietu HBO HD który to chciałem zamienić na pakiet Film HD. I jak tu nie być wściekłym na 1cpn1 ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-12-2012 14:13

Co Ty wypisujesz Krzysztofie icon_smile? Podpisałeś umowę, a teraz chcesz ją zmieniać? Trzeba było przeczytać przed podpisaniem, a dokładniej Twoja mama powinna to zrobić.
Awatar
ważna osoba
14-12-2012 14:17

No to Krzysiu będziesz musiał (a właściwie Twoja mama) zostać na starej umowie (starej pakietyzacji) bez nowych kanałów skoro nie chcecie dopłacić tych 20 zł. Zgadzam się z tym co napisał @MN. Trzeba było dokładnie przeczytać, zanim cokolwiek się podpisało. Teraz należy mieć pretensje tylko wyłącznie do siebie. Pocieszę Cię, że takich ludzi, którzy nie czytają, a podpisują jest trochę. Ważne, aby z tej lekcji wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Awatar
jestem zawsze
14-12-2012 14:31

Mogli chociaż wymienić Extra HD na Max HD i Film HD w okresie promocyjnym a tak to przynajmniej do 6 stycznia jestem zablokowany icon_cry
Awatar
bardzo ważna osoba
14-12-2012 14:42

Wytrzymasz. : ) A następnym razem, żeby nie mieć problemów i nie narzekać na CP, czytaj dokładnie umowy, tak, jakbyś czytał listy kanałów ; )
Awatar
jestem zawsze
14-12-2012 15:17

Tak naprawdę wina jest też po ich stronie bo nie chcieli mi dać pakietu Extra HD tylko wcisnęli mi HBO HD zasłaniając się że tamten pakiet jest tylko w multiroomie.
Awatar
ważna osoba
14-12-2012 15:20

Ale gdyby Twoja mama tego nie podpisała, to nie byłoby sprawy, zrozum. Jak już podpisała, to już jest pozamiatane.
Udostępnij ten temat