Kanały MWE NetworksKanały MWE NetworksKanały MWE NetworksKanały MWE Networks
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
16-10-2015 14:00

Może to, o czym chcę napisać nie dotyczy bezpośrednio tych kanałów, ale dotyczy ich właściciela, więc myślę, że chyba warto przeczytać fragment wywiadu z Michałem Winnickim, Prezesem Michał Winnicki Entertainment, nadawcą kanałów tematycznych dla magazynu "Tv lider" icon_wink

Jesteśmy na dobrej fali i zastanawialiśmy się co możemy zrobić, aby podtrzymać dynamikę wzrostu i zdywersyfikować portfolio. W pierwszej kolejności myśleliśmy o przejęciach. Bardzo chciałem kupić stacje telewizyjne Religia.TV i Orange Sport. Widzieliśmy wiele synergii biznesowych w tych potencjalnych przejęciach. Niestety, do dziś nie rozumiem, dlaczego Grupa ITI nie sprzedała mi swojej stacji religijnej. Bardzo żałuję, że Religia.TV już nie nadaje, a my mogliśmy dać tej telewizji drugie życie i realizować CSR. Orange wybrał natomiast inną drogę dla kanału Orange Sport. Zastanawiałem się przez chwilę nad ogłoszeniem wezwania na akcje 4fun Media, bo ostatnio kurs ich akcji był dość niski, ale nie widzę synergii biznesowych z tą spółką. Postanowiliśmy zatem pieniądze odłożone na przejęcia zainwestować w nasze dwa nowe kanały tematyczne, które chcemy uruchomić w tym roku. Pierwszym z nich jest NUTA.TV HD.

(...)

W jakich sieciach kablowych i platformach można znaleźć już kanał?
Cieszę się, że nasi najważniejsi partnerzy darzą nas ogromnym zaufaniem i w miarę możliwości technicznych od razu włączają kanał NUTA.TV do swoich ofert. Obecnie prowadzimy rozmowy z platformą nc+, która już w ofercie ma nasze kanały Power TV i Adventure HD. Ten operator oferuje wyłącznie programy najwyższej jakości i możliwość wejścia z NUTA.TV na platformę nc+ byłaby dużym zaszczytem. Obecnie kanał NUTA.TV HD jest dostępny także w sieci Vectra oraz prawie 50 innych kablówkach. Wkrótce pojawi się w sieci Inea. Naszym planem dystrybucyjnym jest oczywiście wejście do wszystkich sieci kablowych w całej Polsce, ale wiem, że ten proces trwa nawet do dwóch lat.
Więcej w 9. numerze magazynu "Tv lider".

Nawet nie wiedziałem, że Michał Winnicki chciał kupić Religię.TV i Orange Sport. W sumie to szkoda, że do tego nie doszło, bo może Religia.TV nadal by nadawała w jakiejś postaci, a Orange Sport może nie byłby w ruinie. A co do NUTY.TV to skoro są negocjacje z nc+ i padło stwierdzenie, że "ten operator oferuje wyłącznie programy najwyższej jakości" to czyżby chodziło od razu o wersję HD? icon_smile
Awatar
przyjaciel strony
16-10-2015 15:32

Przecież nikt mu nie broni wskrzesić czegoś a la Religia.TV
I jak zwykle mnóstwo samouwielbienia - superdźwięk, jakość, genialne wyniki Power.TV,mamy superprogram do tworzenia hiperplaylist... ble, ble,ble...icon_smile
Nie podzielam tego hurraoptymizmu pana Winnickiego, przy czym trzeba przyznać, że im mniej polo dance w Power TV tym lepiej dla tego kanału - i chyba się to sprawdza
Edytowane przez rotalplus dnia 16-10-2015 15:39
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-11-2015 19:51

Spółka Michał Winnicki Entertainment pracuje nad kanałem Top Kids z klasycznymi bajkami z lat 80. i 90. Od 1 grudnia w TOYA.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
05-11-2015 21:16

Warto dodać, że ten kanał będzie nadawał również w jakości HD icon_wink
A tak w ogóle ten Top Kids zapowiada się ciekawie - jeśli to będzie takie jakby połączenie FOX Kids z tym dawnym, jeszcze fajnym Boomerangiem to będzie super icon_smile

A oto logo jakie widnieje w "Magazynie Abonenta" sieci kablowej TOYA icon_smile
[center]
i.imgur.com/3i9oWqc.png
[/center]
Awatar
ekipa moderatorska
05-11-2015 21:58

Dla pocieszenia dodam, że znając relacje nadawcy z 1cpn1 to można sobie tutaj o dostępności pomarzyć. Zapewne wyląduję u konkurencji na wyłączność. Szkoda bo sam bym z chęcią popatrzył na ten kanał
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
05-11-2015 22:11

Nie ma co się załamywać - może będzie w jakiejś ofercie online, np. w Videostar (tam już są kanały tego nadawcy Adventure i Power TV), a jak nie to zawsze można dokupić nc+, trzeba sobie jakoś radzić icon_wink
Awatar
rozkręcam się
05-11-2015 22:15

Dlaczego nie ma kanały mi. Power TV, VOX TV na dekoder Sagemcom ?
Bo są na Dekoder HD6000 icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-11-2015 19:51

Negocjują z Cyfrowym Polsatem, ale jakie będą efekty to zobaczymy.
Udostępnij ten temat