Kanały MWE NetworksKanały MWE NetworksKanały MWE NetworksKanały MWE Networks
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-11-2013 13:24

@Emil, tak.
Awatar
bardzo ważna osoba
09-11-2013 19:35

Nie zdziwię się, jeśli za reklamy w POWER TV będzie odpowiadać właśnie Premium TV.
wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-11-2013 21:05

Dostaliśmy następujący komunikat icon_smile.

Power TV wybiera TVN jako partnera technologicznego

Nowy polski kanał telewizyjny Power TV wybrał TVN jako partnera technologicznego. TVN zapewni Power TV między innymi usługę transmisji satelitarnej, enkodowanie sygnału MPEG-4 oraz kolokację serwerów emisyjnych.

Power TV to zupełnie nowa polska telewizja o profilu muzyczno-rozrywkowym, która rozpocznie nadawanie już 20 listopada. Kanał w jakości SD będzie dostępny bezpłatnie w przekazie niekodowanym na satelicie Eutelsat Hot Bird, dzięki czemu będzie można go oglądać na dekoderach wszystkich polskich platform satelitarnych. Wersja HD będzie dostępna w multicaście światłowodowym (Emitel, Plix, Evio, Korbank oraz inni operatorzy CDN). Sieci kablowe z całej Polski będą emitowały sygnał w wersjach SD i HD. Power TV ma już podpisanych około 50 umów dystrybucyjnych z operatorami płatnej telewizji, zarówno tymi małymi, jak i największymi.

"Wybraliśmy TVN jako partnera technologicznego ze względu na najwyższej jakości obsługę i wsparcie, jakich nie były nam w stanie zaproponować żaden inny operator satelitarny z zagranicy. Umowę z TVN podpisaliśmy na czas nieograniczony i liczę na udaną, wieloletnią współpracę. TVN to w Polsce synonim telewizji wysokiej jakości i wraz z całym naszym zespołem dołożę wszelkich starań, aby kanał Power TV prezentował również wysoki poziom realizacji" - powiedział Michał Winnicki, Prezes Zarządu Power TV.

"Witamy nowy kanał na naszym transponderze. Bardzo się cieszymy, że nasza oferta okazała się bezkonkurencyjna i że to właśnie TVN będzie mógł udzielić wsparcia technologicznego Power TV" - powiedziała Emilia Ordon, Rzecznik Prasowy TVN.

Power TV to najnowszy projekt firmy Michał Winnicki Entertainment, która do tej pory była znana z produkcji programów telewizyjnych oraz usług outsourcingowych. Na antenie Power TV będzie można zobaczyć najpopularniejsze teledyski, największe gwiazdy oraz wyjątkowe autorskie programy. Power TV to odpowiedź na trendy panujące w rozrywce: polską muzykę, światowe hity z lat 80-tych i 90-tych oraz życie gwiazd. W ofercie stacji znajdują się też programy między innymi o sportach ekstremalnych, spędzaniu wolnego czasu oraz nowinkach ze świata gier i technologii.

Parametry techniczne odbioru Power TV (ważne od 19 listopada 2013r.):
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 16 (11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
18-11-2013 21:20

A w wywiadzie dla 1npinfo prezes Power TV mówił, że to 1cpn1 jest dla nich ważnym partnerem ... icon_redface
Awatar
bardzo ważna osoba
18-11-2013 21:29

Krzysiek, partnerem, ale może odnośnie programów telewizyjnych.
wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-11-2013 05:46

Krzysiek napisał(a):

A w wywiadzie dla 1npinfo prezes Power TV mówił, że to 1cpn1 jest dla nich ważnym partnerem ... icon_redface

Przecież można mieć więcej niż jednego partnera... icon_lol
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
19-11-2013 11:11

Testy Power TV

tvpolsat.info/images/power_tv.jpg


tvpolsat.info/images/power_tv2.png


tvpolsat.info/images/power_tv1.jpg


(kliknij na obrazek aby powiększyć)

Rozdzielczość - 544x576
Przepływność video - AVG 1561 Kbps
Przepływność audio - 192 Kb/s (stereo)
jestem zawsze
19-11-2013 11:16

Powiem szczerze że mi działa ale od czasu do czasu pixelizuje. Antenę mam na 100% dobrze ustawioną i w dodatku nie dawno kupowałem (setkę) więc gdzieś, coś. No ale z biegiem czasu mam nadzieję że się to poprawi.
Udostępnij ten temat