Stars.TVStars.TVStars.TVStars.TV
wkręcam się
24-10-2012 12:21

a u mnie w sagemie jest na 1000 pozycji i nazwa serwis oczywiście w cp
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-10-2012 12:28

Odys napisał(a):

PT napisał(a):

Ale dlaczego decyduje o tym CP? To raczej powinna być kwestia nadawcy, czy przekaz testowy ma być oglądany, czy nie.

Nie znasz umów CP z właścicielem kanału a już zakładasz, że CP decyduje, ta dyskusja do niczego nie prowadzi.

Skoro Stars TV chce a CP nie daje, to kto decyduje?
I wybacz, ale to ja będę decydował czy dyskusja do czegoś prowadzi, czy nie.
oficjalny przedstawiciel
24-10-2012 13:11

Witamy. fajnie tu sobie debatujecie ale niewiele ma to wspólnego z prawda icon_smile To STARS.TV jako płatnik za miejsce na transponderze decyduje czy przekaz testowy ma być widoczny dla ludzi czy nie. CP nie ma nic do tego, oni jedynie realizują dla nas usługę podniesienia kanału na sat za którą my płacimy. Niczego nie dostajemy za darmo.

Problem z brakiem ID kanału jest w tej chwili znacznie bardziej złożony niż się wydaje i nie chodzi o kwestie techniczne tylko formalne. Uzgodnienia trwają i sprawa zostanie tak czy inaczej rozwiązana bowiem kanałem "widmo" być nie możemy.

Pozdrawiamy.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
24-10-2012 13:15

@STARSTV Chodzi o obecność Waszej stacji na liście NIT 1cpn1?
oficjalny przedstawiciel
24-10-2012 13:18

A czy testy 1-11 z automatu były widoczne w każdym dekoderze MPEG4?...
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
24-10-2012 13:21

@STARSTV W większości dekoderów nie ma z problemów z wyszukaniem testów 1,2, oraz 4-11 icon_wink
oficjalny przedstawiciel
24-10-2012 13:23

To już wszystko jasne?
Awatar
bardzo ważna osoba
24-10-2012 13:57

@STARSTV, jak macie umowę z Eutelsatem, to może zgłoście im ten problem - może oni zainterweniują ws. braku IDicon_smile
Udostępnij ten temat