Stars.TVStars.TVStars.TVStars.TV
oficjalny przedstawiciel
11-05-2016 18:34

Dlaczego??
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
11-05-2016 18:44

Bo jak głosu nie będzie na dekoderach CP, to po co oglądać STARS.TV ... icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
11-05-2016 18:56

STARSTV napisał(a):

Panowie, czy dekodery CP odtwarzają dźwięk AAC czy nie?? Bo bym się przełączył na AAC ale jak ma być cisza to kiepski pomysł icon_smile

Tak jak na SK pisałem w HD 2000 na EbS i EbS+ nie miałem dźwięku, ale nie jestem pewien, czy oni przypadkiem nie stosują AAC+, więc tak jak pisałem proponuję testowo w nocy odpalić to AAC i wtedy wszystko się okaże icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
12-05-2016 12:39

@AG
O ile technicy nie będą narzekać, że muszą pracować w nocy icon_lol
Oczywiście pomysł jakiś jest. Stars mogłoby spróbować. W nocy to raczej za dużo osób to telewacji nie ogląda icon_wink
@StarsTv
Możecie poinformować kiedy będziecie coś działać ?
Awatar
bardzo ważna osoba
12-05-2016 13:41

Jedno jest już pewne - Stars TV przechodzi na standardowe AC-3 - to w połączeniu z jakością w zakresie 256 kb/s do całkiem fajny efekt icon_smile
oficjalny przedstawiciel
12-05-2016 17:10

Druga ścieżka opisana jako AC-3 jest już od nas nadawana jednak o tej porze nie da się tego zmienić w CP. Zakładam, że jutro w ciągu dnia ktoś coś naciśnie i obecna ścieżka zostanie zamieniona na AC-3 icon_smile
Czy będzie lepiej, czy różnica będzie słyszana? Nie wiem, przekonamy się jak przełączą icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-05-2016 18:55

Odbiegając na chwilkę od tematu, to czy możesz zdradzić jaki procent Waszej widowni "robią" abonenci Cyfrowego Polsatu? 20%, 30% czy więcej icon_wink? I jak to wypada na tle nc+?
Awatar
bardzo ważna osoba
12-05-2016 19:12

STARSTV napisał(a):

Druga ścieżka opisana jako AC-3 jest już od nas nadawana jednak o tej porze nie da się tego zmienić w CP. Zakładam, że jutro w ciągu dnia ktoś coś naciśnie i obecna ścieżka zostanie zamieniona na AC-3 icon_smile
Czy będzie lepiej, czy różnica będzie słyszana? Nie wiem, przekonamy się jak przełączą icon_smile

Raczej będzie słyszana icon_smile skoro na moim TV słychać różnicę w ścieżkach MPEG i DD+ na 4FUN-ach, a tam Dolby jest nadawane z niższymi parametrami, to wasze AC-3 256 kb/s będzie ostre icon_green
Udostępnij ten temat