Stars.TVStars.TVStars.TVStars.TV
jestem zawsze
24-10-2012 00:06

Rozumiem, że brak ID to również wina nadawcy?
Awatar
ekipa moderatorska
24-10-2012 08:58

Brak ID jest celowy aby nie korzystać z emisji, która jest testowa.
To jednak nie dla wszystkich jest oczywiste.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-10-2012 09:50

Ale dlaczego decyduje o tym CP? To raczej powinna być kwestia nadawcy, czy przekaz testowy ma być oglądany, czy nie.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
24-10-2012 10:11

Ja przypuszczam , że Stars TV otrzyma ID , gdy dołączy do listy NIT 1cpn1 icon_smile icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
24-10-2012 11:17

PT napisał(a):

Ale dlaczego decyduje o tym CP? To raczej powinna być kwestia nadawcy, czy przekaz testowy ma być oglądany, czy nie.

Nie znasz umów CP z właścicielem kanału a już zakładasz, że CP decyduje, ta dyskusja do niczego nie prowadzi.
jestem zawsze
24-10-2012 11:18

Okej. Wszystko wiesz najlepiej to powiedz czemu nie ma ID skoro nadawca chce, aby ID było nadane? icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
24-10-2012 11:19

doniu napisał(a):
Ja przypuszczam , że Stars TV otrzyma ID , gdy dołączy do listy NIT 1cpn1 icon_smile icon_wink

Otrzyma, kiedy technika będzie na profesjonalnym poziomie.Słusznie, że aktualnie nie ma ID. Przynajmniej nie będzie gadania, że znów na tp. CP coś przerywa.

nick_100 napisał(a):
Okej. Wszystko wiesz najlepiej to powiedź czemu nie ma ID skoro nadawca chce, aby ID było nadane? icon_smile

Ty wiesz więcej, skoro masz kontakt z nadawcą icon_wink

PC: Połączono 2 posty.
jestem zawsze
24-10-2012 11:26

Dobrze by było, gdybyś jednak odpowiedział na moje pytanie. icon_smile Trochę kultury. icon_wink

Odys napisał(a):

doniu napisał(a):
Ja przypuszczam , że Stars TV otrzyma ID , gdy dołączy do listy NIT 1cpn1 icon_smile icon_wink

Otrzyma, kiedy technika będzie na profesjonalnym poziomie.Słusznie, że aktualnie nie ma ID. Przynajmniej nie będzie gadania, że znów na tp. CP coś przerywa.

To może niech Cyfrowy Polsat pozbawi identyfikacji TVP Sport z 12,284. icon_smile Tego kanału nie da się oglądać za sprawą Cyfrowego Polsatu. icon_smile
Udostępnij ten temat