Umowy z Polsat BoxUmowy z Polsat BoxUmowy z Polsat BoxUmowy z Polsat Box

Umowy z Polsat Box

Awatar
ekipa moderatorska
05-01-2013 19:14

artur_d3 napisał(a):
Witam
Dzisiaj przedłużyłem umowę biorąc przy okazji nowy dekoder(umowa kończyła mi sie 19.01.13) na pakiet familijny max hd+ sport+film hd.

Nowe pakiety będą na nowym dekoderze, a dotychczasowy stanie się FTA.Dostaniesz nowy dekoder z nową ofertą.Jeśli umowa była w APS,to w ciągu kilku dni nastąpi jej wprowadzenie i od tego momentu będziesz miał swoją ofertę.Profilaktycznie zostaw nowy dekoder włączony na noc na kanale Dla Abonentów.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-01-2013 20:32

Przechodziłem 8 grudnia 2012 roku na nową pakietyzację (wszystkie pakiety + ipla mix i HBO GO ) - rozmowa była na infolinię i facet powiedział , że mam dostać pocztą , dokument z nowymi warunkami umowy (dodam , że telefonicznie zgodziłem się na nowe warunki) , ale nie dostałem do tej pory tego dokumentu . Co robić w takiej sytuacji ?
Awatar
ekipa moderatorska
08-01-2013 21:27

Może napisz przez ICOK podając wszystkie dane.
Awatar
bardzo ważna osoba
09-01-2013 11:05

doniu napisał(a):

Przechodziłem 8 grudnia 2012 roku na nową pakietyzację (wszystkie pakiety + ipla mix i HBO GO ) - rozmowa była na infolinię i facet powiedział , że mam dostać pocztą , dokument z nowymi warunkami umowy (dodam , że telefonicznie zgodziłem się na nowe warunki) , ale nie dostałem do tej pory tego dokumentu . Co robić w takiej sytuacji ?

Jeżeli chodzi ci o potwierdzenie podpisania umowy, to też go jeszcze nie dostałem - dzisiaj albo jutro będę dzwonił w tej sprawie do COK-u.
jestem zawsze
09-01-2013 14:30

Tak się akurat składa że w dniu wczorajszym dzwoniła do mnie konsultantka 1cpn1 z ofertą na internet. Po rozmowie na temat internetu, zaproponowała mi ta pani bym sobie za darmo przez miesiąc przetestował HBO GO które mianowicie włączą mi już po północy. Wychodzi na to że już włączyli, ale gdzie tego szukać? Aha! I powiedziała mi konsultantka że to jest bez umów itd. Teraz wyczytując to co tu piszecie to nie wiem jak się odnieść do swojej osoby, czy włączyli, a jak tak to gdzie i czy umów nie potrzeba...
Ciort wie...
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-01-2013 14:45

Na hbogo.pl. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie cyfrowypolsat.pl/...t-hbogo.cp.
wkręcam się
22-01-2013 13:28

A ja mam umowę na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy za darmo wszystkie pakiety (Familijny, Extra HD, Sport HD, HBO+Cinemax HD), a później 89,90, przy czy zostałem przy starym dekoderze.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-01-2013 13:50

AG napisał(a):

doniu napisał(a):

Przechodziłem 8 grudnia 2012 roku na nową pakietyzację (wszystkie pakiety + ipla mix i HBO GO ) - rozmowa była na infolinię i facet powiedział , że mam dostać pocztą , dokument z nowymi warunkami umowy (dodam , że telefonicznie zgodziłem się na nowe warunki) , ale nie dostałem do tej pory tego dokumentu . Co robić w takiej sytuacji ?

Jeżeli chodzi ci o potwierdzenie podpisania umowy, to też go jeszcze nie dostałem - dzisiaj albo jutro będę dzwonił w tej sprawie do COK-u.
W zeszłym tygodniu wreszcie dostałem pocztą potwierdzenie podpisania umowy - zaznaczam , że nie pisałem , ani nie dzwoniłem do 1cpn1 icon_smile
Udostępnij ten temat