Umowy z Polsat BoxUmowy z Polsat BoxUmowy z Polsat BoxUmowy z Polsat Box

Umowy z Polsat Box

Awatar
ekipa moderatorska
19-02-2015 21:25

Spróbuję coś w tej sprawie zrobić.
Awatar
ekipa moderatorska
20-02-2015 15:41

Dzwoniłem na infolinię i proponują nawet nieco lepsze warunki. 54,90 na 9 miesięcy i później tak jak teraz czyli 59,90 Z tym, że umowa aż na 29 miesięcy. Przy krótszej umowie, ceny idą w górę o 10 złotych. Trzeba też wymienić dekoder na multiroom za 29 zł, bo teraz jest SD.

Zastanawiam się nad tym i chyba zostaną dalej, przez rok na obecnej umowie. I tym razem wyślę wypowiedzenie w terminie. Pozbędę się wtedy rodzicom multiroomu, którego nie potrzebują, a mają go dlatego, że dali go kiedyś gratis. I przy wysłanym wypowiedzeniu na pewno uda się wynegocjować tańszy abonament, krótszą umowę, albo gratisowe miesiące.
Nie jestem tylko pewny, czy w tym dodatkowym roku umowy, cena za abonament i za multiroom się zmieni? Jeśli nie to nic nie będę robił.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-02-2015 15:46

Nie zmieni się, bo umowa na tych samych warunkach roluje się na 12 miesięcy. Także te same ceny, te same warunki zostają icon_smile.
Awatar
ekipa moderatorska
20-02-2015 18:03

Tonie zmieniam nic i za 9 miesięcy wypowiadam umowę, żeby przejśc na lepsze warunki.
Awatar
bardzo ważna osoba
23-02-2015 22:22

Wie ktoś ile przed końcem umowy można ją przedłużyć ? i jeszcze jedno pytanie czy przy przedłużaniu umowy można zmienić dekoder HD 2000 na HD 5000 ?
Awatar
bardzo ważna osoba
24-02-2015 12:51

Kilka miesięcy przed końcem umowy można już ją przedłużać icon_smile jeśli będą mieli na stanie, to nie powinno być problemu z wymianą dekodera icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
08-04-2015 16:53

Czy przy przedłużaniu umowy można otrzymać jakąś dobrą promocję np. pół roku więcej kanałów w cenie podstawowego pakietu? Jeżeli tak to od kiedy ta promocja byłaby ważna? icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
08-04-2015 18:03

Mi przy przedłużeniu w grudniu dali na jakieś 2-3 tygodnie HBO w prezencie. A tak to na 9 miesięcy dają pakiet VOD i Iplę. Tak przynajmniej było w grudniu, nie wiem jak teraz icon_smile
Udostępnij ten temat