Umowy z Polsat BoxUmowy z Polsat BoxUmowy z Polsat BoxUmowy z Polsat Box

Umowy z Polsat Box

Awatar
bardzo ważna osoba
29-08-2015 09:43

Czy biorąc umowę można opłacić abonament np. na pół roku z góry? icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
29-08-2015 10:32

Tak możesz opłacić abonament za pół roku z góry. Po prostu przelewasz sumę, np. za pół roku i te pieniądze idą tak jakby na wolne środki i będą one pobierane z miesiąca na miesiąc z tych wolnych środków na opłacenie abonamentu.
Awatar
bardzo ważna osoba
30-08-2015 21:09

Coś jak doładowanie telefonu? Mają na koncie wpłacone środki, a oni co miesiąc odprowadzają sobie należne za daną usługę? icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
30-08-2015 21:52

Tak coś w tym stylu. Jak miałem nadpłatę za abonament parę złotych to przelewałem te parę złotych mniej i automatycznie zostały te pieniądze pobrane z wolnych środków icon_wink
Awatar
jestem zawsze
26-09-2015 10:09

Ja tymczasem ostatnio będąc w APSie niestety nieznalazłem oferty pasującej dla mnie gdyż jak się okazało nie można było przekształcić umowy z czasu nieokreślonego (kilka miesięcy temu skończył mi się wyznaczony okres 24 miesięcy) na określony przy zachowaniu obecnej pakietyzacji obejmującej wszystkie kanały za wyjątkiem HBO, Cinemaxów, kanałów VOD i stacji erotycznych. Zamiast tego sprzedawca próbwał wcisnąć mi VOD zamiast jednego z pakietów za 10 zł miesięcznie (Film HD i Sport HD) z czym niestety nie doszliśmy do porozumienia wobec czego dalej moja pakietyzacja jest na umowie o nieokreślonym czasie jej trwania.
Awatar
ekipa moderatorska
29-12-2015 11:55

W lutym kończy mi się umowa na pakiet premium. CP nic mi nie oferuje poza dodatkowymi rzeczami do internetu (HBO GO). A nowi abonenci dostają teraz 6 miesięcy gratis. Więc czy przejdzie taki manewr, że wyślę wypowiedzenie umowy i ją rozwiążę. A w lutym inna osoba z mojego domu (to samo nazwisko i adres) podpisze z CP nową umowę?
Awatar
bardzo ważna osoba
29-12-2015 12:12

Przejdzie taki manerw icon_wink Nawet Ty sam możesz podpisać na siebie nową umowe a tamtą wypowiedzieć wiem bo sam tak robiłem w czerwcu
Awatar
ekipa moderatorska
29-12-2015 12:53

To super. Zrobię tak.
Udostępnij ten temat