Tytuł: Forum tvpolsat.info :: Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+

Dodane przez Emil dnia 28-03-2013 19:57
#1

 W tym temacie można dyskutować o kanałach tematycznych nowej platformy nc+, czyli o ale kino+ HD, PLANETE+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, HYPER+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, nSport HD i MGM HD oraz o kanałach premium - CANAL+ HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family 2 HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film 2 HD oraz CANAL+ Sport HD.
wink

[center]
oi45.tinypic.com/14v1zig.jpg
oi49.tinypic.com/xnhyyb.jpg
[/center]
[center]
oi49.tinypic.com/suzf2x.jpg
oi45.tinypic.com/fuc8rm.jpg
[/center]

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez RS dnia 28-03-2013 21:59
#2

 Te z dwóch ostatnich obrazków udostępniają w pakietach za normalne ceny icon_smile Szkoda, że kanały C+ trafiły do extra elitarnych pakietów za 79,99 i grubo ponad stówę icon_wink

Dodane przez Emil dnia 28-03-2013 22:21
#3

 Tylko, że kanały tematyczne byłej CYFRY+ były dostępne od najtańszego pakietu, którzy kosztował 14 zł/mies. Natomiast w nc+, żeby mieć te kanały za najniższą ceną, to trzeba wykupić pakiet COMFORT+ za 39 zł/mies. oraz opcję dodatkową MULTI+ za 10 zł/mies., w której dochodzi także nSport HD, co daje w sumie 49 zł/mies. MGM HD jest oferowany dopiero od pakietu UNIVERSE+ za 59 zł/mies. Trochę głupio, że nc+ nie udostępnia swoich kanałów od najniższego pakietu.
wink

Od 9 kwietnia na CANAL+ Film HD będzie emitowany znany serial TVN-u - Twarzą w twarz. Pierwszy odcinek zacznie się o godzinie 5:10. Natomiast 10 kwietnia o godzinie 23:30 zostanie wyemitowany film znany z kanałów nPremium - Świnki.
wink

Edytowane przez PC dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Emil dnia 03-04-2013 03:11
#4

 Dzisiaj oglądając CANAL+ GOL HD po zakończeniu programu Sport+ Extra można było zobaczyć trzy, moim zdaniem, ciekawe zapowiedzi. Pierwszą z nich jest zapowiedź Pucharu Davisa (tenis). Transmisje będzie można zobaczyć na kanale 36. Obecnie w tym miejscu znajduje się nPremium, ale po 5 kwietnia, czyli po wyłączeniu tych kanałów premium, będzie puste miejsce, w którym najprawdopodobniej pojawi się jeden z trzech sportowych kanałów event'owych. W przypadku Pucharu Davisa byłby to CANAL+ Sport 2. Następnie była reklama meczu ligi francuskiej pomiędzy Marsylią i Bordeaux, który będzie na nowym kanale CANAL+ Family 2 HD. Trzecią reklamą była zapowiedź najbliższych spotkań ligi angielskiej w nowym CANAL+ Sport HD. Poniżej możecie to wszystko zobaczyć na zdjęciach.
wink

[center]
imgur.com/Ac0Uout.jpg
[/center]
[center]
imgur.com/FrsLWX8.jpg
[/center]
[center]
imgur.com/WAiSwM6.jpg
[/center]

Dodane przez tomaszzz dnia 03-04-2013 12:12
#5

 Jest 3.IV ja się pytam gdzie są ramówki nowych stacji C+? icon_green

Dodane przez Emil dnia 03-04-2013 12:20
#6

 Ramówki dla nowych CANAL+, CANAL+ Film oraz CANAL+ Sport można już przeglądać w Internecie i EPG dekoderów. Natomiast ramówki dla CANAL+ Film 2, CANAL+ Family oraz CANAL+ Family 2 są najwidoczniej niespodzianką lub "niespodzianką". Przypomnę jeszcze, że do tych kanałów dojdą także kanały event'owe CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 4, które będą uruchamiane okazjonalnie. Pierwszy z nich pojawi się już w piątek o czym napisałem w poście wyżej.
wink

Dodane przez doniu dnia 03-04-2013 13:01
#7


Emil napisał(a):

(...) Przypomnę jeszcze, że do tych kanałów dojdą także kanały event'owe CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 4, które będą uruchamiane okazjonalnie. Pierwszy z nich pojawi się już w piątek o czym napisałem w poście wyżej.
wink
Oczywiście , jeśli NC+ nie zmieni znowu zdania i nie będą emitować tych meczy na innych kanałach (np. TVN Turbo) .

Dodane przez Emil dnia 03-04-2013 14:50
#8

 Raczej nie można ot tak przenieść transmisji dla kanału premium do kanału otwartego.
wink

Prawie całą 21. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy będzie można obejrzeć na CANAL+ Family HD. Wyjątkiem jest mecz Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, który będzie na CANAL+ Sport HD. Zobaczcie też plan transmisji dla pozostałych lig.
wink

Dodane przez Emil dnia 04-04-2013 16:27
#9

 Dzisiaj na stronie Teleman.pl pojawiły się ramówki dla nowych kanałów CANAL+: CANAL+ Film 2 HD, CANAL+ Family HD oraz CANAL+ Family 2 HD.
wink

Dodane przez Emil dnia 05-04-2013 07:02
#10

 Kilka lub kilkanaście minut przed godziną 6:00 na nowych kanałach CANAL+ pojawiły się plansze z ich logotypami.

[center]
imgur.com/uJejkWF.jpg
[/center]

[center]
imgur.com/9Czw8gl.jpg
[/center]

[center]
imgur.com/1yazXOU.jpg
[/center]

[center]
imgur.com/TYIzewk.jpg
[/center]

[center]
imgur.com/Q4ZKswQ.jpg
[/center]

[center]
imgur.com/xh25YTr.jpg
[/center]

O godzinie 5:58 wystartował pierwszy z nich - CANAL+ Family 2 HD. Minutę później trzy kolejne - CANAL+ Film HD, CANAL+ Film 2 HD i CANAL+ Family HD. O godzinie 6:04 swój relaunch odbył CANAL+ HD.

[center]
imgur.com/a6A99Kv.jpg
[/center]

[center]
imgur.com/ZSxEBQo.jpg
[/center]

[center]
imgur.com/BgANqZl.jpg
[/center]

[center]
imgur.com/l9Fscig.jpg
[/center]

Dodane przez RS dnia 05-04-2013 16:36
#11

 A jak wyglądają logotypy kanałów C+? Są przeźroczyste czy kolorowe? icon_wink

Edytowane przez RS dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Emil dnia 05-04-2013 16:45
#12

 Jeżeli chodzi Ci o logotypy ekranowe, to są one przecież widoczne na wyżej wymienionych przeze mnie zdjęciach. Jest tak jak było przedtem. Zauważyłem też, że przy logotypie ekranowym CANAL+ HD, dopisek HD odrobinkę mniejszy.
wink

Dodane przez tomaszzz dnia 05-04-2013 17:43
#13

 Moim zdaniem napisy są bardziej szare, dzięki temu widoczniejsze na ekranie.

Dodane przez Emil dnia 05-04-2013 18:05
#14

 Natomiast dopiski HD są mniejsze od tych, które były obecne w starych kanałach CANAL+.
wink

Edytowane przez Emil dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez doniu dnia 05-04-2013 20:20
#15

 Chciałem poinformować , że Canal + Family jest na 50 kanale , a Canal + Family 2 na 51 na liście N na kartę .

Edytowane przez doniu dnia 05-04-2013 20:44

Dodane przez Emil dnia 08-04-2013 22:03
#16

 ale kino+ HD chyba faworyzuje szwedzkie seriale kryminalne. Po Wallanderze i Mostem nad Sundem, 21 kwietnia swoją premierę będzie mieć serial Maria Wern. Oby serial był ciekawy, bo oczywiście obejrzę sobie 1. odcinek. Polecam także wyżej wymienione pozycje, czyli Wallander (1. sezon był emitowany na Polsacie) oraz Most nad Sundem.
wink

Dodane przez DamianCP dnia 09-04-2013 12:18
#17

 @Emil Wallander To mój Najlepszy serial Kryminalny icon_smile

Dodane przez Emil dnia 09-04-2013 14:33
#18

 Ja również bardzo lubię ten serial. Na laptopie mam pobrane dwa sezony serialu i czekam na polską premierę 3. sezonu, ale zanim to nastąpi, to trochę czasu minie, bo styczniu swoją premierę kinową miał 1. odcinek. Kolejne będą wydawane na DVD, ale to dopiero od maja lub czerwca. Mam także jedną książkę Henninga Mankela z tej serii - Nim nadejdzie mróz.
wink

Dodane przez DamianCP dnia 09-04-2013 15:13
#19

 O Fajnie wiedzieć że będzie 3 sezon tego serialu ja też mam dwie serie tego serialu na laptopie icon_smile a oglądałeś ten serial ,,Most nad Sundem" ? to jest podobny serial do wallandera ? Fajny ? bo mnie zaciekawił może go ściągne sobie i oglądne

Dodane przez Emil dnia 09-04-2013 15:21
#20

 Nie chcę zbyt dużo zdradzać, ale bardzo polecam. Różni się od przygód Kurta Wallandera. ale kino+ HD zaczęło powtarzać serial. Dzisiaj będzie emisja 3. odcinka, ale nie radzę oglądać. Trzeba zacząć od 1. odcinka, bo cały sezon opiera się na kilkunastu zbrodniach jednej osoby. Ten serial również mam pobrany i wkrótce będzie 2. sezon. Planowane są także brytyjsko-francuska oraz amerykańsko-meksykańska wersja serialu.
wink