Tytuł: Forum tvpolsat.info :: Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

Dodane przez Liverpool802 dnia 10-01-2014 14:55
#1

 Zapraszam do dyskusji dotyczącej "Tańca z gwiazdami" icon_smile

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Krzychu00012 dnia 10-01-2014 16:24
#2

 Szczerze jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Mam nadzieję, że nie będzie to kopia z TVN-u

Dodane przez KM dnia 10-01-2014 16:44
#3

 Kiedy do ludzi dotrze, że to nie będzie kopia TVNu, a skorzystanie z formatu BBC?
Ja mam nadzieję, że będzie dokładnie tak samo. Liczę, że prowadzącym będzie Gąsowski, liczę, że w jury zasiądzie Malitowski, Pavlović i Galiński. Obawiam się tylko, że ktoś niemądry zaproponuje Edytce Górniak udział i ona się pojawi.
Poza tym, mam nadzieję na tego samego lektora.

Nie wiem jakie obostrzenia obejmują logo i studio. Tu, prawdopodobnie Rochstar wymyśli coś nowego.
Na przykład, mogłoby być coś podobnego do tego:


Poza tym, jestem zdania, że dla dobrego wizerunku Polsatu, powinni zamówić co najmniej dwie edycje. Nie ważne jaką będzie miał oglądalność. Jeśli skończy się na jednym sezonie, to fani TVNu i inni, dosłownie zjedzą Polsat i będą naśmiewać się, że nie potrafią dorównać do TVNu.

Edytowane przez KM dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez MN dnia 10-01-2014 16:49
#4

 Proponuję czołówkę z wieżowcem jednak - na dachu wieżowca Polsatu ląduje helikopter, a wysiadają z niego gwiazdy "Tańca z gwiazdami" icon_wink.


Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Emil dnia 10-01-2014 16:53
#5

 Oprawa muzyczna programu do dziś mi się podoba i wpada w ucho. Z graficzną może być inaczej, ale to jest szczegół. Ważne, aby sama realizacja była na bardzo dobrym poziomie wykonania. Z prowadzącymi, jury i uczestnikami, to może być różnie. Jest dużo możliwości. Ja również widzę Gąsowskiego jak prowadzącego, bo naprawdę tam pasował. W jury powinny zasiąść osoby, które naprawdę znają się na swojej robocie. Uczestnikami zapewne w połowie lub nawet większości byłyby gwiazdy z Polsatu, ale w sumie, to kto wie jak będzie. Zastanawiam się czy udałoby im się namówić Bartosza Ĺťukowskiego czy Barbarę Mularczyk do wzięcia udziału.
wink

Dodane przez KM dnia 10-01-2014 16:58
#6


Emil napisał(a):

Ważne, aby sama realizacja była na bardzo dobrym poziomie wykonania.


Pokładam duże nadzieję w Rochstarze, pomimo jednej, fatalnej porażki jaką był niewątpliwie program "Tylko nas dwoje".

Dodane przez KO dnia 10-01-2014 16:59
#7

 Jak będzie Karolina Szostak to jeszcze lepsza oglądalność murowana icon_smile

Dodane przez doniu dnia 10-01-2014 17:00
#8


Emil napisał(a):

(...) Zastanawiam się czy udałoby im się namówić Bartosza Ĺťukowskiego czy Barbarę Mularczyk do wzięcia udziału.
wink


To byłby bardzo dobry pomysł gdyby aktorzy z Kiepskich wystąpili w TzG . icon_smile

Dodane przez Emil dnia 10-01-2014 17:13
#9


KM napisał(a):

Emil napisał(a):

Ważne, aby sama realizacja była na bardzo dobrym poziomie wykonania.


Pokładam duże nadzieję w Rochstarze, pomimo jednej, fatalnej porażki jaką był niewątpliwie program "Tylko nas dwoje".

Taniec z gwiazdami jest znacznie większą i poważniejszą produkcją od Tylko nas dwoje. Nawet u siebie, czyli w Wielkiej Brytanii się nie przyjął, bo wyemitowano jedynie dwie edycje.
wink

Taniec z gwiazdami może się niektórym nie podobać, ale to jest chyba pewne, że będą mieli dobrą oglądalność.
wink

Dodane przez KM dnia 10-01-2014 18:09
#10


Emil napisał(a):

KM napisał(a):

Emil napisał(a):

Ważne, aby sama realizacja była na bardzo dobrym poziomie wykonania.


Pokładam duże nadzieję w Rochstarze, pomimo jednej, fatalnej porażki jaką był niewątpliwie program "Tylko nas dwoje".

Taniec z gwiazdami jest znacznie większą i poważniejszą produkcją od Tylko nas dwoje.


To tym bardziej jest to blamaż dla Rochstara. No, ale nie o tym. Kończę OT.

Dodane przez Krzysiek dnia 10-01-2014 19:21
#11

 Mam mieszane uczucia, ciężko mi powiedzieć, czy coś z tego będzie icon_wink No ale niech próbują, może się uda icon_smile I tak nie będę tego oglądał icon_wink

Dodane przez Staszek dnia 11-01-2014 15:04
#12

 To będzie murowany hit ramówki. Plotkarskie media piszą o tym programie od dawna a ostatnio to już jest szał. TVN zbudował całą swą popularność na tym programie. Systematycznie promowali kolejne swoje gwiazdy.

Mnie najbardziej ciekawi dzień emisji. Powinna być niedziela. A 1mbtmtm przerzucić na piątek. Wyjściem jest też sobota. Wtedy pojawiła by się szansa zwycięstwa w sobotę po raz pierwszy od lat. A przy transmisji w soboty nie wyrobią się do czerwca.
Program będzie miał pewnie 13 odcinków. Od marca jest zaledwie 15 weekendów do początku MŚ w Piłce nożnej. Z czego ostatnie dwa już w czerwcu. I jeden z nich zajmą TopTrendy. Do tego na pewno będzie jedna gala KSW w sobotę w otwartym Polsacie. I jeszcze Wielkanoc oraz weekend majowy wypadają w weekendy. Będzie bardzo napięty harmonogram.

Dodane przez lukasz20 dnia 11-01-2014 16:14
#13

 Dziwi mnie że tvn zrezygnował bo od dawna mówiono że show powróci na wiosnę. 1pol o tyle ma dobrze że program ma już wyrobioną markę. Studio, czołówka, prowadzenie, muzyka była idealna dlatego ten format się sprawdził, był to bardzo elegancki program. Ciekawe jak będzie na Polsacie?

Dodane przez MN dnia 11-01-2014 18:11
#14

 Zgadzam się ze Staszkiem, niedziela jest idealna dla "Tańca z gwiazdami". A "Tylko muzyka" w sumie mogłaby być w piątki, bo raczej chyba nie zdecydują się na konfrontację w soboty. Jedno jest pewne, "TzG" nie będzie na pewno w soboty, bo tego dnia Rochstar produkuje "TVoP" icon_wink.

Ciekawe też, czy Polsat będzie pokazywał kulisy "TzG", jak to robił TVN. Te kulisy też były o różnych godzinach na przestrzeni lat, ale ostatnio były chyba na żywo zaraz po "TzG".

---
PS Jutro chyba coś o "TzG" w "Nowym dniu". Goście: Jan Kliment, Anna Głogowska, Stefano Tarazzino, Paula Biernat, Krzysztof Hulboj, Janja Lesar (za profilem K. Ibisza na Facebooku).

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Staszek dnia 11-01-2014 19:14
#15

 Przejrzałem parę plotkarskich portali i wszędzie pełno TzG. Nowa plotka to Hubert Urbański prowadzącym. Ibisz również rywalizuje o to miano.

Dodane przez kamico dnia 11-01-2014 19:20
#16

 A ja bym nie był jeszcze aż tak pewny czy ten format się pojawi w Polsacie , bo TVN chyba prowadzi rozmowy z BBC , to że Polsat tą informacje potwierdził nic nie znaczy , ale z E-maila jakiego dostałem z TVN , dowiedziałem się ,że decyzje dotyczące TZG nie zostały jeszcze podjęte , oczywiście może to byc dobra mina do złej gry , ale poczekajmy aż TVN się wypowie i sam Edward Miszczak i poczekajmy do marca

Dodane przez MN dnia 11-01-2014 19:28
#17

 Przecież TVN też się wypowiedział oficjalnie. Oficjalnie podali, że nie kupili tego formatu. A Polsat dogadał się z BBC, ma umowę, więc to już pewne.

Dodane przez Staszek dnia 12-01-2014 14:52
#18


MN napisał(a):Ciekawe też, czy Polsat będzie pokazywał kulisy "TzG", jak to robił TVN. Te kulisy też były o różnych godzinach na przestrzeni lat, ale ostatnio były chyba na żywo zaraz po "TzG".


Powinni je dać w 1polcaf na żywo po programie.

Dodane przez batunio1995b dnia 12-01-2014 20:21
#19

 Ja jestem ciekaw kto poprowadzi nowy "Taniec z Gwiazdami". Z pań wolałbym Agnieszkę Popielewicz, Karolinę Szostak lub Agnieszkę Gozdyrę, zaś z panów nie wiem ale oby nie Hubert Urbański, proszę icon_lol !

Dodane przez kamico dnia 12-01-2014 20:37
#20

 Oglądał ktoś z was Nowy Dzień z Polsat News , bo podobno było tam coś o Tańcu z Gwiazdami ? ale nie wiem czy to prawda