Tytuł: Forum tvpolsat.info :: Disco Polo Music

Dodane przez MK dnia 09-12-2017 15:18
#1

 Tymczasem po ostatnich przejęciach Polsatu przyszłość stacji Disco Polo Music stanęła pod znakiem zapytania. Na forach już spekuluje się że ta stacja (a jak nie ona to Vox Music TV) może iść do odstrzału. W sumie to nie jest dziwne bo Polo TV gwarantuje większy zasięg jeżeli chodzi o program czy na przykład eventy emitowane po zakończeniu transmisji przez antenę główną Polsatu czy stację Super Polsat. Jestem ciekaw jak 1pol to sobie zorganizuje gdyż w zasadzie utrzymywanie trzech osobnych redakcji stacji zamiast jednej dużej jest nieopłacalne.

Dodane przez Emil dnia 09-12-2017 15:25
#2

 To, że fora spekulują (a właściwie dyskutują), to nic nie znaczy. Taka jest ich rola icon_lol

A co będzie w przyszłości, to poczekaj cierpliwie a się dowiesz.

Edytowane przez Emil dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez MK dnia 10-12-2017 15:25
#3

 Masz racje. Nie zaskodzi nam poczekać na dalsze ruchy w tej sprawie.
Wracając do Disco Polo Music od grudnia co sobotę i niedziele o 20:00 kanał pokazywać będzie widowiska muzyczne zrealizowane przez Polsat w tym roku. Z racji Sylwestra dodatkowy koncert, pojawi się także na antenie stacji w piątek 29 grudnia. Jeżeli mówimy już o Sylwestrze to wtedy stacja pokaże relacje z "Roztańczonego PGE Narodowego" zaś w święta pojawią się kilkugodzinne specjalne pasma muzyczne "Święta z Disco Polo Music" w których to, na przykład znajdą się utwory świąteczne czy hity disco polo z ostatnich dwóch lat.
Pełna ramówka na grudzień znajduje się tutaj: http://www.polsat..._2017.xlsx

Edytowane przez MK dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez MN dnia 11-08-2019 14:50
#4

 W Disco Polo Music od września serial "Miłość w rytmie disco" (powtórki z Polo TV).

Dodane przez MN dnia 07-03-2020 16:12
#5

 Od dziś nowa ramówka.

Wiosenna ramówka Disco Polo Music. Nowe pasma muzyczne

Dodane przez NowakP dnia 09-01-2021 18:57
#6

 Ostatnio sporo czasu spędziłem oglądając DPM i jak kanał w jakości HD to ma bardzo kiepską oprawę i belki. Na 50 calowym telewizorze logo jak i belki zapowiadający kolejny utwór, strasznie pikseluje.

Dodane przez KO dnia 10-01-2021 09:05
#7

 Kanał nie nadaje w jakości HD.

Dodane przez doniu dnia 16-03-2021 16:43
#8

 Trzy nowe programy od 20 marca w Disco Polo Music (wideo).

https://www.wirtu...edzie-bang

Dodane przez doniu dnia 16-06-2021 19:31
#9


Kanał Disco Polo Music na zbliżające się wakacje przygotował nowość dzięki której będzie bliżej swoich widzów i to dosłownie. A oprócz tego kontynuowane będą premierowe odcinki Disco Polo Life oraz Top 10 lista przebojów.


„Dedykacje na wakacje”- nowość w Disco Polo Music

Dodane przez doniu dnia 17-12-2021 11:57
#10


Dyskoteka Gra! czyli największy sylwester disco w Polo TV i Disco Polo Music. W sylwestra oba kanały disco-polo porwą widzów największymi hitami disco wykonanymi przez plejadę gwiazd tego gatunku. Już od 19.30 wystartuje szalona zabawa.

Dyskoteka Gra! czyli największy sylwester disco w Polo TV i Disco Polo Music

Dodane przez doniu dnia 02-03-2022 11:15
#11


W wiosennej ramówce stacja przygotowała dla swoich widzów jeden nowy program, którego premierowe odcinki pojawiać się będą na antenie w każdą sobotę oraz pięć kontynuacji kultowych pozycji, cieszących się ogromnym zainteresowaniem widzów. Wiosenna ramówka startuje w piątek 4 marca.

Jedna nowość i pięć kontynuacji na wiosnę w Disco Polo Music

Dodane przez doniu dnia 27-09-2022 18:16
#12


W jesiennej ramówce stacja przygotowała dla swoich widzów premierowe odcinki kontynuacji programów, cieszących się ogromnym zainteresowaniem widzów. Jesienna ramówka startuje w sobotę 1 października.

Kolejne sezony sprawdzonych formatów w Disco Polo Music

Dodane przez doniu dnia 29-12-2022 17:14
#13

 Już w sylwestra Polo Tv i Disco Polo Music porwą widzów do tańca największymi hitami disco wykonanymi przez plejadę gwiazd tego gatunku. Już od godziny 19.30 wystartuje szalona zabawa na obu kanałach jednocześnie.

Łódź Disco Fest 2022 czyli największy sylwester disco w Polo TV i Disco Polo Music

Dodane przez doniu dnia 12-02-2023 10:08
#14

 Już 4 marca na antenę Disco Polo Music powrócą premierowe odcinki show "Moje disco, moje wszystko". Prowadząca, Paulina Sykut-Jeżyna wraz z zaproszonymi gośćmi porozmawia o karierze w disco polo.

„Moje disco, moje wszystko” od marca w Disco Polo Music. Capitan Folk pierwszym gościem

Dodane przez doniu dnia 07-04-2023 20:42
#15

 Już w majówkę widzowie zobaczą specjalny odcinek programu "Moje disco, moje wszystko". Na scenie show wystąpią największe gwiazdy muzyki disco polo - ustalił serwis tvpolsat.info.

Norbi, MiłyPan, Łobuzy i Topky w specjalnym odcinku „Moje disco, moje wszystko”