Tytuł: Forum tvpolsat.info :: Kanały Grupy TVN Discovery

Dodane przez bucikkkkk dnia 16-01-2019 18:19
#1

 Chyłka Zaginięcie to tylko na player a nie w telewizji. A skąd masz te informacje ?

Dodane przez bucikkkkk dnia 16-01-2019 18:43
#2

 A jeszcze nowy serial Motyw i nowy program 50 Ways to Kill Your Mammy

Dodane przez Trzeciak dnia 17-01-2019 09:17
#3


bucikkkkk napisał(a):

Chyłka Zaginięcie to tylko na player a nie w telewizji. A skąd masz te informacje ?

Ramówka TVN-u do końca lutego jest już dostępna chociażby na programtv.naziemna.info. Poza tym "Chyłka" była już zapowiadana także jako serial do TVN-u.

Dodane przez bucikkkkk dnia 17-01-2019 10:03
#4

 A jeszcze nowy serial Motyw i nowy program 50 Ways to Kill Your Mammy

Dodane przez bucikkkkk dnia 17-01-2019 10:07
#5

 A w ogóle nie ma nic w niedzielę o 18.00 masakra z tą ramówką . Zawsze na wiosnę są ugotowani albo domowe rewolucje

Dodane przez Felippe dnia 17-01-2019 11:06
#6

 Szóstka to będzie mini serial, tak jak Pułapka, więc Motyw może go później zastąpić.

Ale jeszcze zapowiadają kontynuację 39 i pół, czyli 50 i co.

Dodane przez bucikkkkk dnia 17-01-2019 11:43
#7

 50 i co to dopiero jesienią i to będzie serial codzienny. Oraz planują powrót programu Na językach . Ale martwi mnie to że nie będzie nic w niedzielę o 18.00 .
I dla mnie w soboty nie powinny lecieć seriale( BEZ Sensu) . Mogli by zrobić coś takiego jak mam talent albo powrócić do X Factor , Mali Giganci , Aplauz Aplauz albo You can dance . Brakuje też czegoś w poniedziałki i środy o 22.30 np. Ślub od pierwszego wejrzenia , Iron Majdan , Żony Hollywood , Kto poślubi mojego syna . Dla mnie seriale codzienne powinny się zaczynać od 14.30 . Kiedyś w niedzielę było fajnie bo programy się zaczynały wcześniejszym popołudniem była Sablewska sposób na ... , odlotowy ogród , a trzeci sezon mali giganci też byli o 17.00 . I ciekawe co z tym nowym programem "50 Ways to Kill Your Mammy " . Noi od dwóch lat TVN emituje specjalny odcinek masterchef - najlepsi

Edytowane przez bucikkkkk dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez bucikkkkk dnia 17-01-2019 14:45
#8

 50 i co to dopiero jesienią i to będzie serial codzienny. Oraz planują powrót programu Na językach . Ale martwi mnie to że nie będzie nic w niedzielę o 18.00 .
I dla mnie w soboty nie powinny lecieć seriale( BEZ Sensu) . Mogli by zrobić coś takiego jak mam talent albo powrócić do X Factor , Mali Giganci , Aplauz Aplauz albo You can dance . Brakuje też czegoś w poniedziałki i środy o 22.30 np. Ślub od pierwszego wejrzenia , Iron Majdan , Żony Hollywood , Kto poślubi mojego syna . Dla mnie seriale codzienne powinny się zaczynać od 14.30 . Kiedyś w niedzielę było fajnie bo programy się zaczynały wcześniejszym popołudniem była Sablewska sposób na ... , odlotowy ogród , a trzeci sezon małych gigantów też był o 17.00 . I ciekawe co z tym nowym programem "50 Ways to Kill Your Mammy " . Noi od dwóch lat TVN emituje specjalny odcinek masterchef - najlepsi

Edytowane przez bucikkkkk dnia 17-01-2019 18:10

Dodane przez Trzeciak dnia 17-01-2019 19:55
#9

 Brak "Ugotowanych" w nowej ramówce zupełnie nie dziwi. Formuła tego programu wypaliła się, a widownia zeszłorocznych odcinków tylko to potwierdziła.

Poza tym kto powiedział, że w soboty o 20:00 TVN ma emitować program rozrywkowy? Miszczak wyraźnie powiedział na poprzedniej konferencji, że stacja będzie stawiać na seriale. To zresztą nie dziwi, szczególnie, że ostatnie "perełki" wśród formatów zgarnia konkurencja - szczególnie TVP z "agresywnym" Kurskim na czele. Powrót "X Factora" nie byłby dobrym pomysłem. Już w 4 sezonie czuć było wypalenie formatu w Polsce, a poza tym klapa w 2017 roku "Idola" - formatu podobnego do "XF" - chyba przekreśliła taką perspektywę. Przy "Małych Gigantach" podobnie. Swoją drogą trochę wstyd porównywać obie pozycje do "The Voice of Poland" i "The Voice Kids", szczególnie do tego drugiego produkowanego świetnie, które przecież wypromowało zwyciężczynię JESC - Roksanę Węgiel. "Aplauz x2" spadł po jednym sezonie w wyniku średnich wyników, a "YCD" - mimo całego szacunku do historii - jest już nieco przestarzałym widowiskiem, co widac chociażby w USA.

Co do poniedziałku, to chyba też dobrze, że pojawią się tam dwa seriale. Zawsze lepsze to od programów, które były średnie, a nawet żenujące - jak program Jastrzębskiej z mamisynkami. A program Sablewskiej też hitem nie był na głównej antenie. icon_smile

Program przygodowy z mamusiami pewnie ruszy później. A w tym roku nie ma specjalnego odcinka "MasterChefa". Od razu rusza "MasterChef Junior". icon_wink

Dodane przez bucikkkkk dnia 17-01-2019 21:01
#10

 Jakie dwa seriale w poniedziałki ?
A co z kolejną serią Domowych Rewolucji . Również brakuje np. Odlotowego ogrodu , albo czegoś z Gosią Rozenek !!!

Dodane przez bucikkkkk dnia 17-01-2019 21:04
#11

 Fajnie by też był;o gdyby zrobili jakiś sportowy program np z Quczaj

Dodane przez bucikkkkk dnia 18-01-2019 09:39
#12

 Jakie dwa seriale w poniedziałki ?
A co z kolejną serią Domowych Rewolucji . Również brakuje np. Odlotowego ogrodu , albo czegoś z Gosią Rozenek !!!

Fajnie by też był;o gdyby zrobili jakiś sportowy program np z Quczaj

Dodane przez Felippe dnia 18-01-2019 11:05
#13

 Po co dajesz dwa razy to samo?

Dodane przez bucikkkkk dnia 18-01-2019 11:10
#14

 O co chodzi z tymi dwoma serialami w poniedziałki ????

Dodane przez Emil dnia 18-01-2019 12:15
#15

 Jakby ktoś wiedział, to by Ci odpisał. Nie spamuj.

Dodane przez bucikkkkk dnia 18-01-2019 12:25
#16

 Trzeciak napisał :

Co do poniedziałku, to chyba też dobrze, że pojawią się tam dwa seriale

Więc czekam na jego odpowiedź !!!

Dodane przez POLSACIK dnia 19-01-2019 10:52
#17

 Jak ktoś chce wiedzieć skąd to wziąłem to z naziemna.info

Dodane przez POLSACIK dnia 19-01-2019 10:53
#18

 W poniedziałki mają być o 22:30 powtórka Chyłka - Zaginiecie

Dodane przez bucikkkkk dnia 19-01-2019 19:53
#19

 Kiedy będzie "Prezentacja oferty programowej TVN DISCOVERY ?????

Dodane przez Trzeciak dnia 20-01-2019 09:20
#20

 Na przełomie stycznia i lutego. icon_smile