Tytuł: Forum tvpolsat.info :: Kanały Grupy TVN Discovery

Dodane przez POLSACIK dnia 27-11-2019 14:48
#1

 „Top model” liderem w 16-49
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...tys-widzow

269 tys. widzów nowego programu TTV „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...tys-widzow

Dodane przez POLSACIK dnia 28-11-2019 16:30
#2

 Adam Pieczyński kończy karierę zawodową. Michał Samul szefem pionu informacji TVN
Więcejdown
omediach.info/ada...macji-tvn/

Jolanta Pieńkowska wraca do TVN24 BiS. "Fakty o świecie” od 2 grudnia o 18:30 i 20:20
Więcejdown
https://www.omedi...o-swiecie/

Edytowane przez POLSACIK dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez bucikkkkk dnia 28-11-2019 19:04
#3

 Informacja z ostatniej chwili !!!

Szymon Hołownia odchodzi z Mam Talent . W sobotę poprowadzi ostatni raz . Odchodzi Po 12 latach .

A to co zamieścił na swoim profilu na facebook :

A już w sobotę - po raz ostatni... Po 12 latach. Szmat czasu.

Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach mojego wejścia w tę przygodę już powiedziałem w naszej ostatniej książce pisanej z Marcin Prokop, „Pół na pół”). Ale rekapituluję to sobie już dziś.

Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna.

Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) - dziekuję.

I NA PEWNO się NIE rozstajemy!

Dodane przez bucikkkkk dnia 28-11-2019 21:54
#4

 18 września 2020 roku odbędzie się kinowa premiera filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, który produkuje TVN. W roli głównej wystąpi Piotr Trojan.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/25-lat-niewinnosci-sprawa-tomka-komendy-film-tvn-opinie-premiera-fabula

Dodane przez bucikkkkk dnia 29-11-2019 21:52
#5

 Ruszają Casting Do Kolejnej Edycji Programu Projekt Lady !

Dodane przez POLSACIK dnia 30-11-2019 21:33
#6

 Filip Chajzer przeprasza za udawanie ataku paniki w „Dzień dobry TVN”
Szanowni Państwo. Pragnę odnieść się do sprawy wczorajszego ataku paniki. Jedyną intencją, którą miałem było nawiązanie do rozmowy o zakupach świątecznych w zatłoczonym centrum handlowym, na które (jak zapewne większość facetów) reaguje mniej więcej w taki właśnie sposób. Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na codzień dotyczy ten problem. Problem jest jeszcze jeden. W odpowiedzi ludzi, którzy jak rozumiem zdecydowali, że taki sposób wymierzenia sprawiedliwości będzie najwłaściwszy, przeczytałem setki komentarzy szydzących ze śmierci mojego syna w 2015. Do tego dziesiątki drastycznych zdjęć z wypadku wklejanych na mój profil facebook oraz wysyłanych w wiadomościach. To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa. Tyle w tym temacie mam do powiedzenia. Życzę pokoju, spokoju i miłości.

Więcejdown
wirtualnemedia.pl...sychicznie

Dodane przez bucikkkkk dnia 01-12-2019 11:01
#7

 Wiosną kolejna edycja Kuchennych Rewolucji

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kuchenne-rewolucje-tvn-20-sezon-wyniki-ogladalnosci-kontynuacja

Dodane przez embewu dnia 02-12-2019 13:08
#8

 Wiosną w TVN7 pojawi się nowe reality-show.
Reality show „Paradise Hotel” wiosną w TVN 7. Ruszają castingi

Ponadto TVN poszukuje uczestników do kolejnej edycji "Projekt Lady".
TVN poszukuje uczestniczek do piątej edycji „Projekt Lady”

Dodane przez bucikkkkk dnia 02-12-2019 15:39
#9

 Ogólnie o tym nowym programie to jak on będzie w TVN7 to znaczy że nie będzie kolejnej edycji Big Brothera albo Big Brother będzie o 20.00 (jak zawsze) a Paradise Hotel będzie po 22.00 . A wy jak sądzicie ?

Edytowane przez bucikkkkk dnia 02-12-2019 15:50

Dodane przez bucikkkkk dnia 02-12-2019 15:59
#10

 TTV poszukuje uczestników do nowego programu pt "Kto To Kupi ?"

http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/pokaz-nam-swoje-autorskie-gadzety-i-wez-udzial-w-nowym-programie,308587.html

Edytowane przez bucikkkkk dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez POLSACIK dnia 02-12-2019 17:46
#11


bucikkkkk napisał(a):

Ogólnie o tym nowym programie to jak on będzie w TVN7 to znaczy że nie będzie kolejnej edycji Big Brothera albo Big Brother będzie o 20.00 (jak zawsze) a Paradise Hotel będzie po 22.00 . A wy jak sądzicie ?


Ja bym zrobiłbym tak:
19:30 Zakochani po uszy
20:00 Big Brother
21:00 Paradise Hotel
22:00 Film
ok. 0:00 Big Brother Nocą

Dodane przez POLSACIK dnia 03-12-2019 16:24
#12

 wirtualnemedia piszą o nowym programie TTV "Kto to kupi?"
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...buy-it-now

Dodane przez POLSACIK dnia 04-12-2019 22:08
#13

 57. Rajd Barbórka, 7 grudnia w TVN Turbo
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...-tvn-turbo

Dodane przez POLSACIK dnia 05-12-2019 15:51
#14

 TVN24 BiS stawia na tematykę międzynarodową, mniej biznesu
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...ec-biznesu

Relacja z Europejskich Nagród Filmowych na żywo w TVN Fabuła
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...tvn-fabula

Dodane przez bucikkkkk dnia 06-12-2019 09:30
#15

 Wiosną kolejny sezon Ukrytej Prawdy

Dodane przez bucikkkkk dnia 09-12-2019 18:03
#16

 Już po raz piąty telewizja TVN i Urząd Miasta Stołecznego Warszawy łączą siły, aby zapewnić moc sylwestrowych wrażeń nie tylko mieszkańcom stolicy, ale też widzom przed telewizorami. Na wszystkich czeka pięć godzin wielobarwnego, dynamicznego i bogatego w spektakularne efekty specjalne oraz najnowsze technologie widowiska.
Najjaśniejszym punktem przełomowej nocy będą oczywiście występy gwiazd. Na sylwestrowej scenie TVN w tym roku zagrają: Sylwia Grzeszczak, Bajm, Edyta Górniak, Perfect, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski oraz Aleksandra Gintrowska. Plejada artystów wykona swoje największe przeboje oraz światowe hity, które królowały w rozgłośniach radiowych w ostatnich dekadach. Oprócz nich na sylwestrowej scenie pokaz swoich umiejętności dadzą także tancerze Egurrola Dance Studio.

Dodane przez Felippe dnia 10-12-2019 11:27
#17

 W wiosennej ramówce nie zobaczymy Agent - Gwiazdy oraz Ameryka Express.

https://plejada.p...as/r176gv0

Dodane przez bucikkkkk dnia 11-12-2019 16:04
#18

 Player jest trochę inny

Dodane przez bucikkkkk dnia 12-12-2019 07:54
#19

 Daria Ładocha gospodynią Ameryka Express , emisja wiosną . Oficjalnie uczestnikami są :
Do Ameryki Środkowej i Południowej wyruszyło osiem par:
- Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą
- Paweł Deląg z Dariuszem Lipką,
- Karolina Pisarek z przyjaciółką Martą Gajewską-Komorowską,
- Małgorzata Heretyk z Ernestem Musiałem,
- Patrycja Markowska z Żanetą Luberą,
- Iwona Benjamin wraz z mężem Reggie,
- bracia Grzegorz i Rafał Collins, -
- Marcin „Różal” Różalski z Bartoszem Fabińskim
\

Dodane przez POLSACIK dnia 19-12-2019 21:24
#20

 882 tys. widzów programu „My Way” z Edytą Górniak. TVN stacją trzeciego wyboru
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...inie-wideo

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w TVN, TTV, TVN 24 i player.pl
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...-pl-opinie

Kara z 2013 r. powraca! TVN ma zapłacić 250 tys. złotych za odcinki "Rozmów w Toku"!
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...owy-w-toku