Tytuł: Forum tvpolsat.info :: Dawne stacje Polsatu

Dodane przez MN dnia 15-08-2011 21:24
#1

 O takie rzeczy to raczej nie ciąga się po sądach icon_wink. I na koniec jedno, to że były tam powtórki to nie zmienia faktu, że kanał miał profil informacyjny. Mogli tam emitować w koło jedno wydanie "Informacji" i też byliby kanałem informacyjnym. Poziom kanału nie ma znaczenia. Policz sobie ile tam było procentowo informacji, a ile dokumentów.

Dodane przez DjTomy dnia 15-08-2011 21:39
#2

 Czyli jednak prawda jest taka że pierwszą prawdziwa stacją informacyjną był jednak TVN24 bo Polsat 2 Info miał tylko profil informacyjny i nadawał powtórki różnych informacji.

Edytowane przez PC dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez nick_100 dnia 15-08-2011 22:26
#3


DjTomy napisał(a):
@MN Troszkę się mylisz pierwszą Polską stacją była "Prywatna Telewizja RONDO" Tyle że to była piracka stacja, bo wtedy jeszcze nie było przepisów regulujących nadawanie. I właśnie ta stacja przegrała walkę o koncesję na nadawanie z Polsatem.

To Ty troszeczkę się mylisz. Pierwszym polskim kanałem komercyjnym był Polsat. Polsat rozpoczął nadawanie 5 grudnia 1992 roku, a RONDO - 19 grudnia 1992 roku. Koncesję na nadawanie satelitarne Polsat otrzymał w 1992, a RONDO w 1993 roku. Koncesja, o której Ty wspominasz to była koncesja na nadawanie naziemne.

Dodane przez MN dnia 15-08-2011 23:59
#4


Czyli jednak prawda jest taka że pierwszą prawdziwa stacją informacyjną był jednak TVN24 bo Polsat 2 Info miał tylko profil informacyjny i nadawał powtórki różnych informacji.


Takie określenia jak "pierwsza prawdziwa stacja informacyjna" są nie na miejscu. Polsat 2 Info nadawał nieprawdziwie? To są słabe argumenty.

Edytowane przez PC dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez John dnia 15-03-2012 17:40
#5

 Czy kiedyś był taki kanał jak Polsat Info? Pamiętam doskonale, że kiedy był tylko 1 kanał sportowy Polsat Sport to jak przeglądałem program tv i się nie mieścili w ramówce to było podane jaka transmisja jest w Polsat Info w programie tv. A nic nie mogę w necie znaleźć na temat tego kanału. Czy ktoś pamięta?

Dodane przez nick_100 dnia 15-03-2012 17:45
#6

 Było coś takiego, a tutaj możesz poczytać na ten temat trochę więcej:
http://tvpolsat.i...icle_id=45
Prosiłbym administratorów o przeniesienie postów do odpowiedniego tematu. icon_smile

Edytowane przez nick_100 dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Ospowaty dnia 17-01-2013 22:15
#7

 Witam Państwa

Jeśli ktoś z Was lub Waszych dzieci pamięta kanał Polsat Junior(smyk), to pewnie kojarzy, że w przerwie między nadawanymi kreskówkami leciały piosenki i teledyski. Otóż szukam tytułów i wykonawców tych piosenek. Szczególnie zależy mi na dwóch:
- pierwsza: na teledysku nad spaloną ziemią leci meteor czy coś w tym rodzaju, a w miejscach gdzie przeleciał rozkwitają drzewa, kwiaty, trawa etc. śpiewała tam kobieta, właściwie młoda dziewczyna, gatunek coś w stylu eurodance
- druga: pamiętam tylko migawki teledysku. Jacyś goście w garniturach maszerują. Podobne do początku teledysku Rammstein - Engel. W refrenach akompaniował chór.

Pisałem już do Polsatu w sprawie listy tych piosenek ale nie byli mi w stanie pomóc, dlatego proszę o każdego wykonawcę lub tytuł jaki się Wam przypomni. Wszystko się przyda.
Oto zespoły, które do tej pory udało mi się znaleźć:
A*Teens
ATB
Aqua
Aquagen
Alice DJ
Bomba
Darude
DJ Bobo
DJ Sammy
Enrique Iglesias
Gigi D'Agostino
Lene Nystrom
Loona
Madonna
Mauro Picotto
Modjo
One Track Mind
Rammstein
Rollergirl
Safri Duo
Shaggy
Sylver
Vanessa Amorosi

Z góry serdecznie dzięki.

Edytowane przez PC dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Emil dnia 17-01-2013 22:24
#8

 Ospowaty, chyba Junior, a nie Polsat Junior...
wink

Dodane przez JaromirCanalSatellite dnia 23-10-2023 18:12
#9

 O takie rzeczy to raczej nie ciąga się po sądach icon_wink. I na koniec jedno, to że były tam powtórki to nie zmienia faktu, że kanał miał profil informacyjny. Mogli tam emitować w koło jedno wydanie "Informacji" i też byliby kanałem informacyjnym. Poziom kanału nie ma znaczenia. Policz sobie ile tam było procentowo informacji, a ile dokumentów.