Tytuł: Forum tvpolsat.info :: Polsat Box Go - dyskusja ogólna

Dodane przez doniu dnia 10-06-2021 14:02
#1


Już w piątek, 11 czerwca br. użytkownicy serwisu rozrywki internetowej IPLA oraz portalu Interia.pl będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek nowego, codziennego programu na żywo – „Strefa Euro 12:00”. Nowy format będzie poświęcony piłkarskim rozgrywkom i emocjom związanym z kibicowaniem naszej drużynie. Poprowadzi go dziennikarka Polsatu Sport Paulina Czarnota-Bojarska.


„Strefa Euro 12:00” – nowy program sportowy produkcji IPLI

Dodane przez doniu dnia 21-07-2021 12:22
#2

 „Zwierzostan” – nowy, własny program dokumentalno-przyrodniczy IPLI.
„Zwierzostan” – nowy, własny program dokumentalno-przyrodniczy IPLI

Dodane przez doniu dnia 23-07-2021 14:54
#3


Grupa Polsat Plus planuje zrezygnować z dwóch kluczowych marek: serwisu streamingowego - IPLA oraz platformy satelitarnej, IPTV i OTT - Cyfrowy Polsat.


Marki Cyfrowy Polsat i IPLA znikną z rynku?

Dodane przez Staszek dnia 23-07-2021 16:08
#4

 Ipla od lat wymaga gruntownych zmian. Usługa jest bogata w treści, ale przestarzała, a dodatkowo nazwa z niczym się nie kojarzy. Jeżeli wraz ze zmianą nazwy pojawią się również zmiany w funkcjonowaniu na wzór innych serwisów streamingowych to będzie dobrze.

Dodane przez doniu dnia 30-07-2021 15:12
#5

 Wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi w serwisach Grupy Polsat Plus. Specjalny pakiet w Polsat Box GO.
Wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi w serwisach Grupy Polsat Plus. Specjalny pakiet w Polsat Box GO

Dodane przez doniu dnia 18-08-2021 11:33
#6

 Polsat Go już dostępny dla użytkowników iOS i iPadOS
Polsat Go już dostępny dla użytkowników iOS i iPadOS



Polsat Go – nowa aplikacja i serwis internetowy już dostępne dla wszystkich

Dodane przez Liverpool802 dnia 21-08-2021 22:22
#7

 Dzisiaj chciałem obejrzeć jeden z programów rozrywkowych ale niestety nie mogłem bo wyświetliła mi się taki komunikat " materiał dostępny tylko dla abonentów pakietu katalog L OTT myślałem że archiwalne programy Polsatu są na ipli za darmo co mam zrobić aby korzystać z tego serwisu bez ograniczeń bo dla mnie to dziwna sytuacja jest

Dodane przez Staszek dnia 22-08-2021 11:02
#8

 Wejść na Polsat GO, tam wszystko jest. Ipla się zmieni w Polsat BOX GO i będzie płatna.

Dodane przez bucikkkkk dnia 29-08-2021 18:31
#9

 Cena za pakiet prapremierowych odcinków seriali i kanałów LIVE to koszt 30 złotych miesięcznie. Ponadto już wkrótce na platformie zadebiutują nowe seriale : Układ, Cień, Mecenas Porada i Osaczony.

Dodane przez doniu dnia 29-08-2021 19:26
#10


Od niedzieli, 29 sierpnia, Polsat Box Go jest dostępny w fazie testowej dla użytkowników urządzeń z systemem iPadOS, iOS i widzów korzystających z wersji dla przeglądarki internetowej. Oficjalna premiera usługi nastąpi 1 września br.


Polsat Box Go już dostępny dla użytkowników w fazie testowej

Dodane przez doniu dnia 31-08-2021 12:20
#11

 Liga Mistrzów, Ekstraklasa i Fortuna 1 Liga w jednym pakiecie w Polsat Box Go.
Liga Mistrzów, Ekstraklasa i Fortuna 1 Liga w jednym pakiecie w Polsat Box Go

Dodane przez doniu dnia 31-08-2021 20:02
#12


1 września oficjalnie ruszy aplikacja Polsat Box Go. W pakiecie „Polsat Box Go Premium” dostępne będą premiery serialowe, pełne sezony programów Telewizji Polsat bez reklam, czy też około 100 kanałów telewizyjnych.


„Układ”, „Osaczony”, filmy w 4K i produkcje Polsatu przed premierą w pakiecie Polsat Box Go Premium



Cyfrowy Polsat ujawnia kolejne szczegóły dotyczące nowej usługi Polsat Box Go. W aplikacji dostępne będą cztery pakiety – jednym z nich „Polsat Box Go Sport”.


Liga Mistrzów, Ekstraklasa i Fortuna 1 Liga w jednym pakiecie w Polsat Box Go

Dodane przez lukasz20 dnia 08-09-2021 15:49
#13

 Napiszę tu bo może pomożecie. Chodzi o polsatgo, zgłosiłem problem ale na razie bez odpowiedzi. Po zalogowaniu się nie mogę oglądać tam Polsatu bo po naciśnięciu ikony "oglądaj" znów wyrzuca mnie do logowania i tak w kółko. Ktoś coś wie na ten temat?

Dodane przez doniu dnia 14-09-2021 11:42
#14


Kontynuację świetnie przyjętej „Rysy” można oglądać w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, który we wrześniu zastąpił serwisy Ipla i Cyfrowy Polsat Go


Premiera nowego serialu „Układ” w Polsat Box Go

Dodane przez doniu dnia 17-09-2021 12:54
#15


Miłośnicy produkcji Telewizji Polsat znajdą w serwisie Polsat Box Go (wcześniej Ipla) przedpremierowe odcinki popularnych seriali oraz programów stacji. W pakiecie Polsat Box Go Premium można już zobaczyć, bez reklam i przed emisją w telewizji, nowy serial „Kuchnia” oraz nowe odcinki znanych i lubianych pozycji: „Przyjaciółki”, „Komisarz Mama”, „Pierwsza Miłość”, „Gliniarze”, „Policjantki i policjanci”, „Sprawiedliwi – wydział kryminalny”, „Święty”, a także programu „Nasz nowy dom”.


Przedpremierowe odcinki produkcji Telewizji Polsat w Polsat Box Go

Dodane przez doniu dnia 28-09-2021 10:39
#16


28 września Polsat Box Go pokaże starcie gigantów Paris Saint-Germain - Manchester City w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Spotkanie będzie dostępne na kanale Polsat Sport Premium 1 dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Sport. W jakości 4K będzie można je obejrzeć na platformach Android TV, Apple TV i wybranych Smart TV.


Mecz Ligi Mistrzów UEFA Paris Saint-Germain – Manchester City w jakości 4K w serwisie Polsat Box Go



Najnowszy serial kryminalny w reżyserii Macieja Dutkiewicza „Osaczony” opowiada o zbrodni, namiętności i zdradzie, kryjących się w domach z pozoru idealnych rodzin. Produkcja liczy 6 odcinków, a całość można obejrzeć na wyłączność w serwisie Polsat Box Go.


„Osaczony” – wrześniowa premiera serialu premium w Polsat Box Go


Od wtorku, 28 września serwis Polsat Box Go pokaże wybrane transmisje spotkań Ligi Mistrzów UEFA w jakości 4K. Specjalny streaming będzie dostępny na platformach Android TV, Apple TV i wybranych Smart TV.


Polsat Box Go pokaże wybrane mecze Ligi Mistrzów w 4K

Edytowane przez doniu dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez doniu dnia 01-10-2021 18:10
#17


Firma MWM Media wyprodukuje dla Grupy Polsat Plus serial "Bracia". Produkcja zostanie najpierw udostępniona na platformie Polsat Box Go, a później trafi do ramówki Telewizji Polsat.


Serial „Bracia” wkrótce w Polsacie i Polsat Box Go. Producentem MWM Media

Dodane przez doniu dnia 12-10-2021 12:15
#18

 Mecz Polska-Albania w serwisie Polsat Box Go.
Mecz Polska-Albania w serwisie Polsat Box Go

Dodane przez doniu dnia 16-10-2021 12:32
#19


Już w najbliższą sobotę, 16 października rozpocznie się 11 kolejka najważniejszych klubowych polskich rozgrywek – PKO BP Ekstraklasy. Abonenci Polsat Box i użytkownicy serwisu Polsat Box Go wszystkie mecze mogą oglądać w całodobowych kanałach CANAL+ SPORT3 i CANAL+ SPORT4.

Legia Warszawa – Lech Poznań w Polsat Box i Polsat Box Go

Dodane przez doniu dnia 28-10-2021 11:10
#20

 Serial prawniczy „Mecenas Porada” już w Polsat Box Go. W roli głównej Aleksandra Domańska.
Serial prawniczy „Mecenas Porada” już w Polsat Box Go. W roli głównej Aleksandra Domańska