Tytuł: tvpolsat.info - największy nieoficjalny portal o Polsacie :: Nowe i "tymczasowe" twarze Polsatu

Dodane przez MK dnia 11-10-2015 14:14
#1

 W tym temacie będziemy rozmawiać o wszystkich nowych jak i "tymczasowych twarzach pojawiających się w Polsacie.
Moim zdaniem do tego pierwszego miana powoli zaczynają aspirować Wojciech "Łozo" Łozowski, Katarzyna Andukowicz oraz Agnieszka Kaczorowska którzy to z powodzeniem zajmują się konferansjerką. Pierwsi robią to w "Super Dzieciaku" zaś Agnieszka ma na swoim koncie głównie prowadzone w Polsacie koncerty.
Moim zdaniem cała trójka ma szanse na pewne zostanie gwiazdą Polsatu (jak na przykład wracający dzięki "Twojej twarzy..." do słonecznej stacji Piotr Gąsowski) pod warunkiem że "Super Dzieciak" utrzyma się na antenie a i Agnieszka Kaczorowska zostanie jakoś bardziej zauważona (bo na przykład koncertowa konferansjerka wychodzi jej znakomicie a to jest kluczem do bycia gospodarzem jakiegoś telewizyjnego show) za pośrednictwem jakiegoś programu który to mogłaby ona poprowadzić.
Szczerze mówiąc nie chciałbym aby w Polsacie zostali przelotowi gospodarze programu "Celebrity Splash" gdyż jakoś nie widzę ich jako gwiazd słonecznej telewizji.

Dodane przez MK dnia 25-12-2015 09:59
#2

 No i tak jak zapewnie wielu się domyślało już po sierpniowym "Disco pod Gwiazdami" prowadząca ten koncert a konkretniej Agnieszka Kaczorowska została jedną z gospodarzy "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Polsacie. Moim zdaniem to dobry ruch ponieważ miło się jej słucha gdy zajmuje się konferansjerką. Szkoda tylko że do prowadzenia imprezy sylwestrowej nie wzięto też pary z "Super Dzieciaka" ponieważ zapewnie im też to dobrze by wyszło.