Tytuł: Forum tvpolsat.info :: Super Polsat

Dodane przez PC dnia 27-07-2016 23:28
#1


Staszek napisał(a):

Ale co ciekawe w cenniku powraca magazyn Puncher na żywo z pierwszym odcinek 8 sierpnia. Ale to jedyne wydanie na żywo w sierpniu w PSN. Potem są tylko powtórki. Co sugeruje, że Puncher pojawi się w nowym kanale o sportach walki.


Ten magazyn na żywo wg programu tv 15 sierpnia będzie bez zmian w Polsacie Sport News.

Dodane przez Staszek dnia 21-08-2016 10:34
#2

 Ewentualna zmiana kanału na Super Polsat może nastąpić w połowie września. Na początku września są jeszcze planowane transmisje na tym kanale. Dlatego zmiana w połowie września byłaby najlepsza, bo przy okazji nastąpiłaby przed startem rozgrywek ligowych i nie byłoby zamieszania na temat tego gdzie są transmisje.

Dodane przez rotalplus dnia 21-08-2016 12:30
#3

 To PSN wogóle zniknie? Bo z tego co ja słyszałem tylko w DVB-T nastąpi zmiana i wszędzie tam, gdzie był PSN, ale sam kanał ma istnieć dalej (pewnie pod nową koncesją lub na podstawie koncesji innego kanału sportowego)

Dodane przez Staszek dnia 21-08-2016 15:15
#4

 Jedyne co wiemy pewnie to, że w DVB-T kanał zastąpi Super Polsat. A co z satelitą to tylko spekulacje. Jako, że Super Polsat zajmie miejsce i koncesję PSN, to na satelicie powinien pojawić się inny kanał sportowy. Mogą dać taką samą nazwę, a mogą dać inną.

Dodane przez MK dnia 21-08-2016 15:47
#5


rotalplus napisał(a):

To PSN wogóle zniknie? Bo z tego co ja słyszałem tylko w DVB-T nastąpi zmiana i wszędzie tam, gdzie był PSN, ale sam kanał ma istnieć dalej (pewnie pod nową koncesją lub na podstawie koncesji innego kanału sportowego)

To może być możliwe bo mamy jeszcze koncesje po Polsacie Sport 2 i 3. Swoją drogą zastanawia mnie dlaczego na stronie z koncesjami KRRiT stacja PSN jest wspomniany dwukrotnie? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Dodane przez MN dnia 24-08-2016 17:23
#6

 Polsat Sport News na pewno zostaje do końca września - cennik reklamowy.

Dodane przez Staszek dnia 24-08-2016 20:15
#7

 Ramówka na wrzesień fatalna. Tylko Moto GP na żywo kilka razy, plus kilka meczy eliminacji MŚ 2018. Co ciekawe Punchera nie ma też w kolejnych tygodniach. To zdecydowanie wygaszenie kanału przed zmianą an Super Polsat.

Dodane przez Emil dnia 24-08-2016 20:55
#8

 Tylko w czym oni mają problem zrobić właśnie ten rebranding? Pozwolenie od KRRiT jest. Zmiany w transmisjach na żywo widać. Już w przyszłym miesiącu mogliby. Nie wiem na co oni czekają.

Edytowane przez Emil dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez rotalplus dnia 24-08-2016 21:01
#9

 Ale marka PSN jak nie znika to ramówka nadal będzie, więc zmiany w PSN niewiele sygnalizują

Dodane przez Staszek dnia 24-08-2016 21:16
#10


Emil napisał(a):

Tylko w czym oni mają problem zrobić właśnie ten rebranding? Pozwolenie od KRRiT jest. Zmiany w transmisjach na żywo widać. Już w przyszłym miesiącu mogliby. Nie wiem na co oni czekają.


Jutro jest prezentacja wyników. Liczę, ze podadzą konkretną datę.

Dodane przez MK dnia 26-08-2016 23:13
#11

 Moim zdaniem Polsat czeka na konkurencje z MUX8 oraz Ósemkę TV.

Dodane przez MN dnia 28-08-2016 16:54
#12


rotalplus napisał(a):

Ale marka PSN jak nie znika to ramówka nadal będzie, więc zmiany w PSN niewiele sygnalizują


Opierasz się na jednej wypowiedzi jednego komentatora sprzed pół roku icon_wink?

Dodane przez Staszek dnia 26-09-2016 22:40
#13

 Polsat Sport News pokaże w październiku towarzyski turniej reprezentacji polski kobiet w piłce ręcznej. Więc wygląda na to, ze prawa do meczy polskich reprezentacji w Piłkę Ręczną zostały w Polsacie. Zrezygnowali z obu lig w tą dyscyplinę sportu, ale reprezentacja chyba zostały. Co ciekawe na plakacie zapowiadającym to wydarzenie, oraz na plakacie meczu męskiej reprezentacji w listopadzie nie ma żadnego logotypu telewizji. Więc możliwe, że kontrakt jest negocjowany.

Dodane przez Staszek dnia 30-09-2016 10:55
#14

 W skarbie kibica PlusLigi w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym są logotypy Polsatu Sport News HD. Można zobaczyć w prawym górnym rogu stron skarbu.

http://www.przegl...,1020.html

Edit. Specjalnie kupiłem papierowe wydanie przeglądu. To na pewno nie jest przeoczenie czy błąd. Na każdej stronie reklama trzech sportowych kanałów Polsatu z logotypami z dopiskiem HD.

Edytowane przez Staszek dnia 30-09-2016 19:22

Dodane przez przemekp dnia 05-10-2016 01:25
#15

 Właśnie sprawa kanału 8TV dała mi do myślenia, więc czy może być tak, że też Polsat Sport News zniknie tylko z DVB-T (przez Super Polsat), a w innych miejscach będzie nadal nadawał tak jak Eska TV, przez co później mogłaby ruszyć wersja HD? Chyba, że zmiany w koncesjach wykluczają taką możliwość icon_smile

Dodane przez Emil dnia 15-11-2016 00:55
#16

 Można powiedzieć, że to już prawie oficjalnie i ostatecznie. Polsat Sport News zostaje! http://www.wirtua...ie-z-rynku :-)

Natomiast start Super Polsat cały czas się przeciąga. Teraz pojawia się przełom grudnia i stycznia, mimo że są praktycznie, technnicznie gotowi na to.

Dodane przez AG dnia 15-11-2016 11:07
#17

 Tak myślałem, że psn1006 jednak nie zostanie wycofany icon_smile

Dodane przez przemekp dnia 16-11-2016 13:00
#18

 Ja również to przewidziałem. Oby teraz jak najszybciej ruszyli z PSN w jakości HD i oby jeszcze dało się zrobić tak, żeby Polsat Sport News był na wyłączność w 1cpn1 (bo to podobna sprawa do wcześniej wspomnianej Eski TV, że była na liście w CP a po zmianie na 8TV już nie ma, więc może odpowiednio tak samo będzie z Super Polsatem) icon_smile

Dodane przez rotalplus dnia 16-11-2016 18:19
#19

 Bycie na wyłączność to gwóźdź do trumny, chyba że ma się zapewnione finansowanie z opłat abonamentowych - dla kanałów żyjących głównie z reklam to szaleństwo

Dodane przez przemekp dnia 16-11-2016 18:30
#20

 To niby czemu Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight są na wyłączność, może zaraz nagle się okaże, że to błąd?