Tytuł: tvpolsat.info - największy nieoficjalny portal o Polsacie :: Moce produkcyjne Polsatu

Dodane przez cozix dnia 30-08-2018 09:46

Witam Wszystkich,
Od pewnego czasu zacząłem się interesować "techniką telewizyjną". W tv ogladam głównie kanały Polsatu (PN, PSy). Zastanawia mnie taka rzecz a konkretnie moc produkcyjna Polsatu. Bo bardzo często szczególnie w weekendy w wakacje jest dużo wydarzeń które są realizowane przez Polsat. Np. ostatnio w weekend Memoriał H. Wagnera w Krakowie, impreza w Kielcach, żużel i piłka nożna. Więc wiadomo że pewnie jedna ekipa była przez 2 dni w Kielcach druga w Krakowie a co z obsługą żużla i piłki nożnej. Bo raczej chyba tak szybko nie udaje się zwinąć sprzętu, dojechać i się rozłożyć.Czy Polsat korzysta jedynie ze swoich ludzi i sprzętu (kamery, wozy) czy w przypadku mniejszych ranga wydarzeń korzysta z zasobów zewnętrznych typu ATM. Oprócz tego co jest na żywo podejrzewam, że mogą być nagrywane jakieś audycje do których są używane wozy HD których Polsat ma chyba 2 (albo jestem nie na czasie). Przepraszam jeśli te pytania okażą się dziwne ale tak jak na początku napisałem jakoś tak zacząłem się tym interesować a nie znam się na tym zupełnie więc pytam z ciekawości icon_wink Pozdrawiam