Tytuł: Forum tvpolsat.info :: Nowe forum tvpolsat.info

Dodane przez Piterfan dnia 08-09-2019 22:10
#1

 Tydzień po nowej odsłonie tvpolsat.info, także forum zyskało nową oprawę.

Najważniejsze zmiany:
- oczywiście nowy, spójny z tvpolsat.info, layout
- panel "Polecane tematy"; panel będzie aktualizowany na bieżąco
- uproszczony formularz tworzenia odpowiedzi
- "Shoutbox" zmienił nazwę na "Czat"
- odświeżony panel z uśmieszkami, emotki zostały odświeżone oraz zostały dodane nowe
- nowe profile, wiadomości, edycja profilu

Już niedługo wprowadzimy także nowy podział wątków i działów.

Wyjątkowo w tym wątku prosimy o uwagi, pomysły i zgłaszanie błędów w działaniu forum.

Dodane przez KO dnia 09-09-2019 14:22
#2

 Nie wiem czy tak ma być, ale u mnie odnośnik do panelu admina (kokpitu) jest tak jakby schowany i trzeba trochę pojeździć po stronie, żeby się pokazał i wtedy na niego kliknąć icon_wink no chyba, że to celowe to wtedy nie mam pytań icon_smile

Edytowane przez KO dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Piterfan dnia 09-09-2019 19:50
#3


KO napisał(a):

Nie wiem czy tak ma być, ale u mnie odnośnik do panelu admina (kokpitu) jest tak jakby schowany i trzeba trochę pojeździć po stronie, żeby się pokazał i wtedy na niego kliknąć icon_wink no chyba, że to celowe to wtedy nie mam pytań icon_smile


Błąd naprawiony icon_smile

Dodane przez KO dnia 09-09-2019 20:02
#4

 Ok fajnie, tak samo jest chyba z ikonką odnośnie wiadomości od kogoś gdy takowa przychodzi.

Dodane przez Piterfan dnia 09-09-2019 20:08
#5


KO napisał(a):

Ok fajnie, tak samo jest chyba z ikonką odnośnie wiadomości od kogoś gdy takowa przychodzi.


To również zostało naprawione

Dodane przez KO dnia 09-09-2019 20:12
#6

 Dzięki, za szybkie interwencje icon_wink

Dodane przez Mariusz dnia 09-09-2019 20:30
#7

 Jak wciskam na uśmieszki, to wyskakują mi na forum zamiast na dole w czacie.
Mobilna wersja Microsoft Edge na Androida.

Dodane przez Piterfan dnia 09-09-2019 21:27
#8


Mariusz napisał(a):

Jak wciskam na uśmieszki, to wyskakują mi na forum zamiast na dole w czacie.
Mobilna wersja Microsoft Edge na Androida.


Rzeczywiście, był błąd. Był bo go naprawiłem! icon_green Dziękuje za informację

Dodane przez Mariusz dnia 09-09-2019 21:49
#9

 Super.
Wielkie dzięki icon_wink

Dodane przez Emil dnia 23-09-2019 00:45
#10

 Dlaczego posty wysyłają się tak dziwnie? Zamiast płynnego dodania wpisu lub przeładowania strony, to jest oddzielna strona o jego napisaniu i możliwością powrotu do tematu, forum czy strony głównej. Nie jest to ani praktyczne, ani wygodne, ani też dzisiejsze.

Edytowane przez Emil dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Piterfan dnia 27-09-2019 19:29
#11


Emil napisał(a):

Dlaczego posty wysyłają się tak dziwnie? Zamiast płynnego dodania wpisu lub przeładowania strony, to jest oddzielna strona o jego napisaniu i możliwością powrotu do tematu, forum czy strony głównej. Nie jest to ani praktyczne, ani wygodne, ani też dzisiejsze.


Zapomniałem o tym napisać, ale przywróciłem wcześniejszy system przekierowania po dodaniu wpisu.

Dodane przez POLSACIK dnia 28-09-2019 09:32
#12

 Bardzo dobrze, mnie to już wkurza to!

Dodane przez Piterfan dnia 28-09-2019 11:10
#13


POLSACIK napisał(a):
Bardzo dobrze, mnie to już wkurza to!


Albo bardzo dobrze, albo wkurza cię to - zdecyduj się

Dodane przez Emil dnia 14-10-2019 23:45
#14

 Dlaczego nie można już wyśrodkowywać tekstu? :think

Dodane przez kacper3100 dnia 15-06-2021 21:08
#15

 Bardzo ładne jest to forum. Można wiedzieć, na jakim skrypcie bazuje?

Dodane przez Piterfan dnia 15-06-2021 21:32
#16


kacper3100 napisał(a):

Bardzo ładne jest to forum. Można wiedzieć, na jakim skrypcie bazuje?


Forum bazuje na PHP Fusion z autorskimi modyfikacjami.

Dodane przez Piterfan dnia 28-07-2021 22:43
#17

 W związku z przygotowaniami do zmian na naszym forum, chwilowo wstrzymujemy możliwość zakładania nowych tematów. Już wkrótce przeniesiemy się na nowy, lepszy silnik.

Stay tuned!

Dodane przez Piterfan dnia 08-11-2022 21:21
#18

 Forum od teraz w nowej odsłonie!

Jak zauważyliście nasze forum zyskało nową szatę graficzną. Większość elementów strony zostało przebudowanych, pojawiło się też kilka nowych elementów. Nie wszystko jest jednak ukończone - dlatego proszę o cierpliwość icon_smile (zmiany jak i poprawki wprowadzone są na bieżąco).

Jakie zmiany zostały wprowadzone:
- nowy układ strony głównej forum, na której prezentowane są teraz informacje o aktywości w tematach, informacje o użytkownikach forum oraz statystyki
- Tematy forum zyskują grafiki przy nazwie tematu, pomoże to w łatwiejszym poszukiwaniu tematu (grafiki dodawane są tylko przez moderację i administrację, sukcesywnie dodajemy grafiki do istniejących wątków)
- Wszystkie tematy mają teraz "przyjazne linki" oraz zyskały możliwość wklejania postów z Instagrama
- Przebudowane zostały BBcode`y
- Szybki dostęp do treści użytkownika:
Na większych ekranach po prawej jest sekcja z skrótami do najważniejszych sekcji
Na mniejszych ekranach u dołu ekranu pojawił się pasek z skrótami m.in. do czatu
- Wyszukiwarka tematów została przebudowana i pojawiła się w nagłówku strony (większe ekrany) i w dolnym barze użytkownika (mobile)
- Uporządkowano część tematów (tutaj mogą pojawić się jeszcze zmiany)

Jakie zmiany zostaną wprowadzone niebawem:
- Przebudowany zostanie dział Wiadomości
- Zmieniony i rozbudowany zostanie Czat
- Zmieni się wygląd profili uzytkowników i grup
- Do forum zostaną dodane nowe BBCode`y

Jakie zmiany zostaną wprowadzone w przyszłym czasie:
- darkmode (dla użytkowników)
- odznaki użytkowników

Dodane przez KrzysiekP dnia 08-11-2022 21:47
#19

 Dla mnie forum wygląda super, dobra robota! icon_smile

Dodane przez Piterfan dnia 05-05-2023 22:58
#20

 W tym poście będę informował o zmianach, które pojawiają się w międzyczasie. W razie potrzeby będę edytował ten post.

14.11.2022
Od teraz, gdy ktoś wyśle Ci wiadomość lub napisze na czacie - otrzymasz o tym powiadomienie w formie informacji:
- na mobile i tablet, na dolnym pasku obok ikonki wiadomości czy czatu pojawi się pomarańczowa kropka
- na komputerach, w sekcji użytkownika po lewej, ikonki wiadomości/czatu zmienią kolor na pomarańczowy, a niżej pojawi sie info ile wiadomości czeka na odczytanie

Przebudowana a właściwie udostępniona została sekcja "Moje forum", w której dostępne są podstrony:
- Moje tematy: jak sama nazwa wskazuje, w tym miejscu znajdziesz listę stworzonych przez siebie wątków
- Moje posty: lista wszystkich Twoich postów we wszystkich tematach
- Obserwowane tematy: tutaj zgrupowane są tematy, które dodałeś do obserwowanych
- Nowe posty: lista nowych aktywności w tematach, które pojawiły się od czasu Twojej ostatniej wizyty.

03.05.2023
Wprowadziliśmy rodzaj formy zabezpieczenia przed linkami do zewnętrznych stron. Wszystkie linki umieszczone w postach i w profilach, przed przekierowaniem wyświetlą monit z pełną informacją o adresie do którego przenosi. Przejście na stronę nastąpi po potwierdzeniu przez użytkownika.

Udostępnione zostały odświeżone profile użytkowników, gdzie od teraz można poznać statystyki użytkownika (ilość postów i miejsce w rankingu posterów, ilość założonych tematów czy wpisów na czacie).
Rozbudowana została sekcja z informacjami o "ulubionym kanale polsatu", "moim dostawcy telewizji" i dodane zostały nowe pola: "ulubiony serwis VOD" oraz "moja sieć komórkowa". Wraz z profilami oczywiście zmiany dotknęły edytor profilu.

Zachęcamy do odwiedzenia nowych stron profili i edycji swoich icon_smile

05.05.2023
Darkmode! Od dziś dostępny jest tryb ciemny naszego forum. Przełącznik znajdziecie na belce u dołu ekranu (mobile) lub u góry strony w headerze (komputery).

Edytowane przez Piterfan dnia 01-01-1970 01:00