Tytuł: Forum tvpolsat.info :: Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)

Dodane przez DjTomy dnia 10-05-2013 19:33
#1

 Potwierdzam są obsuwy, ale już chyba wszystko powoli wraca do normy.

Dodane przez John dnia 18-12-2013 14:43
#2

 Od jakiegoś czasu nic w Ipla nie da się otworzyć z nowo dodawanych materiałów. Tylko można starsze. A przy nowych pojawia się komunikat:

Odtworzenie tego materiału wymaga uaktualnienia dodatku Service Pakt dla twojego systemu Windows.


Czy to błąd u nich bo kiedyś taki komunikat był tylko przy płatnych a teraz przy każdym nowym nawet bezpłatnym i jak to zainstalować?

Dodane przez telekrowa dnia 08-01-2014 15:05
#3

 Ja mam problem z Iplą taki, że pomimo wszystkich zainstalowanych wtyczek i tak nie mogę pooglądać żadnego filmu ani serialu.

Dodane przez Snajperro dnia 20-03-2014 14:34
#4


John napisał(a):

Od jakiegoś czasu nic w Ipla nie da się otworzyć z nowo dodawanych materiałów. Tylko można starsze. A przy nowych pojawia się komunikat:

Odtworzenie tego materiału wymaga uaktualnienia dodatku Service Pakt dla twojego systemu Windows.


Czy to błąd u nich bo kiedyś taki komunikat był tylko przy płatnych a teraz przy każdym nowym nawet bezpłatnym i jak to zainstalować?


A próbowałeś uaktualnić Service Packa dla twojego Windowsa? Może faktycznie w tym tkwi przyczyna. Jaki posiadasz system? Jakby, co tutaj znajdziesz ostatniego service packa dla XP.

Edytowane przez Snajperro dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Matt_IS dnia 02-02-2017 16:01
#5

 Czy wy także macie taki problem, że podczas oglądania transmisji na żywo, kanałów TV obraz co jakiś czas cofa się do tyłu po kilka razy lub powtarza ten sam moment? Mam to zarówno na telefonie, jak i laptopie w aplikacji i przeglądarkach.

Dodane przez Staszek dnia 03-02-2017 09:18
#6

 Miałem to samo w miniony weekend na komputerze w aplikacji. Pomogło jej wyłączenie i włączenie od nowa.

Dodane przez kam97 dnia 15-02-2020 18:54
#7

 iple na ilu urządzeniach można ogladać jednocześnie?

Dodane przez Jacek dnia 16-02-2020 01:39
#8

 Proszę poczytać, a wujek google wie wszystko icon_wink
https://pomoc.ipl...ac-z-ipli/

Dodane przez chabrzdy dnia 23-05-2023 12:18
#9

 Witam.

Na początku wspólne że ludzie pracujący w salonach Polsatu albo przy telefonach są tam tylko chyba po to żeby coś przestać a nie pomoc coś naprawić.

Mam taki problem, że od czasu zmiany wielkości pakietu danych w salonie Polsatu i plusa przestał działać polsatboxgo. Nie mogę oglądać telewizji online.

Nie ma różnicy czy to na telefonie l,komputerze czy telewizorze, aplikacji czy przez stronę www- polsatboxgo nie działa.

Strona www wogole się nie wyświetla, tak jakby nie istniała.

Aplikacja ładuje się w nieskończoność.

Po przełączeniu się na internet z innej sieci np Play wszystko działa jak należy.

Może ktoś miał taki problem albo ma pomysł jak to naprawić.

Dziekuje

Dodane przez Nika dnia 23-03-2024 03:32
#10

 Hey
Czy ktoś mógłby mi pomoc
Jakie powinny być ustawienie strony internetowej żeby można było oglądać materiał
Przy logowaniu strona się zacina i nie można się zalogować
Nie mogę obejrzeć nic bo strona się nie ładuje