Tytuł: Forum tvpolsat.info :: Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian na forum.tvpolsat.info

Dodane przez Emil dnia 12-09-2017 18:00
#1

 Może jest okej, ale trzeba się specjalnie wpatrzeć, aby dostrzec wśród większej ilości tekstu w poście, że jest pogrubienie. Gdyby było bardziej grubsze i widoczne, to byłoby w porządku.

Dodane przez Polsatus dnia 30-01-2018 11:00
#2

 Hej.
Mianowicie u mnie występuje taki oto błąd.
Po wybraniu opcji "Moje posty" (klikając w miniaturkę awataru)
I tutaj o ile strona numer 1 działa poprawnie, to już po wybraniu kolejnych (2,3 itd.) pojawia się błąd 404.

Dodane przez Piterfan dnia 30-01-2018 14:04
#3


Polsatus napisał(a):

Hej.
Mianowicie u mnie występuje taki oto błąd.
Po wybraniu opcji "Moje posty" (klikając w miniaturkę awataru)
I tutaj o ile strona numer 1 działa poprawnie, to już po wybraniu kolejnych (2,3 itd.) pojawia się błąd 404.


Dziękuję za zgłoszenie, niebawem wszystko będzie naprawione.

Dodane przez TVPOLSAT dnia 09-08-2020 11:03
#4

 Poprzedni post widzę, że dałem w złym miejscu, więc naprawiam błąd.

Jabym trochę zmodernizował to forum:
- dział "ostatnie tematy" zrobić jakieś odźródlenie, aby można nacisnąć na ten napis i tam mieć wszystkie ostatnie tematy z nowymi postami. A nie tylko kilka, bo bardzo ułatwiło, by zobaczenie te nowe posty.
- Pod każdym z działów zrobić taki mały dopisek jaki jest ostatni post np. dział "Hyde Park", a pod nim z mniejszą czcionką napis "Ostatni temat - Świat Muzyczny" ewentualnie jaki użytkownik i godzina napisnaia posta.
- Po napisaniu posta powinno od razu przekierowywać na stronę główną forum lub powrócić do tematu. Bez możliwości wybierania, bo jest to bardzo uciążliwe.
- Dodałbym też możliwość zgłoszenia posta w wypadku jeśli kto nie przestrzega kultury, ortografii (ale to tak bardzo mocno :cr) i ogólnie regulaminu.
- Możliwość polubienia posta innego użytkownika przez Like. Umieścić można byłoby to w tym szarym pasku z nazwą użytkownika. icon_smile

Dodatkowo to taka propozycja dla serwisu i dla forum.
- dlaczego, aby wejść na forum trzeba przewijać na dół nie można zrobić też na górze, albo od razu gdy wejdzie się na series wyskoczy napis "odwiedź nasze forum" i strzałka pokazująca na dół. icon_green

Edytowane przez TVPOLSAT dnia 09-08-2020 13:28

Dodane przez lj9 dnia 08-11-2020 13:54
#5

 Skoro już Netia jest w grupie Cyfrowego Polsatu to czas najwyższy na oddzielny dział "netia". To taka moja luźna propozycja.

Dodane przez NowakP dnia 30-10-2021 15:34
#6

 Taką propozycja, może czas zaktualizować forum? Ipli jak i Superstacji już nie ma.

Dodane przez Staszek dnia 28-04-2022 13:20
#7

 W związku z tym, że Polsat teraz przygotowuje bardzo dużo seriali i innych programów na swoją główną antenę, dodatkowe i do Internetu, to proponuję, aby w kategorii
https://www.forum...ow-polsatu
Utworzyć podział na dwa pod fora: Programy Rozrywkowe i Seriale. Czasami trudno cokolwiek znaleźć na forum, bo jest tego dużo.

Edytowane przez doniu dnia 28-04-2022 18:24

Dodane przez doniu dnia 28-04-2022 18:36
#8

 Często przy próbie przenoszenia postów wywala mi błąd 404 i wraca mnie na główną stronę 1pforum. Czemu tak się dzieje???