Tytuł: Forum tvpolsat.info :: "Nowy dzień z Polsat News"

Dodane przez Sobek19925 dnia 07-03-2011 21:22
#1

 Katarzyna Zdanowicz jest na urlopie macierzyńskim , a Violetta Madej prowadzi serwisy w ND normalnie od 06:00-10:00 a nie do 11:00 tak jak było to poprzednio . Ostatnio na pewno była w tam tym tygodniu tylko nie pamiętam już kiedy ???

Dodane przez polska193 dnia 07-03-2011 21:44
#2

 no chyba ze tak w tych godzinach nie ogladam tvicon_wink

Dodane przez MN dnia 16-04-2011 20:31
#3

 Piotr Galus, znany nam z "Moje logo news", "Hugo" (obecnie Dział Nowe Media Polsatu), dzisiaj reporterował sobie w "Nowym dniu" icon_wink. Wypadł bardzo dobrze, świetnie się go słuchało. Opowiadał o biegach, rozmawiał z jakąś panią z Pumy i jakimś trenerem. Będzie też w sobotę, 30 kwietnia i kolejne soboty, bo to jest jakaś akcja promocji biegania icon_smile. Powiązane jest to też z konkursem SMS i stąd pewnie obecność Piotra w Polsat News, bo on odpowiada bodajże za konkursy i programy interaktywne. Był też podpisany jako Piotr Galus, Polsat. Nie miał też na mikrofonie kostki Polsat News, więc pracownikiem Polsat News nie jest. Według mnie powinien jednak pojawiać się częściej w kanale informacyjnym Polsatu icon_smile.

Dodane przez John dnia 18-05-2011 01:21
#4

 Od Poniedziałku także będzie w Polsat 2. Pół godziny dłużej niż na Polsacie głównym.

Dodane przez MN dnia 08-06-2011 17:36
#5

 Dziś było piękne wydanie "Nowego dnia" z okazji tego, że został równy rok do Euro 2012. Program nadawano spod mostu icon_biggrin. Naprawdę, spod mostu w Warszawie icon_wink. Dzięki temu był piękny widok na Stadion Narodowy icon_wink. W programie łączono się z reporterami PN, którzy byli przed innymi stadionami, na których ma rozgrywać się Euro 2012. Pod mostem był też Marek Horczyczak icon_wink, który opowiadał o pogodzie. Prowadził Marek Kacprzak icon_smile.

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez PT dnia 08-06-2011 17:45
#6

 Nawet było ramię kamerowe, przez co widoki były naprawdę niezłe icon_smile Uwielbiam wyjazdowe wydania NDzPN, mają fantastyczny klimat. Podobnie było w niedzielę, kiedy to Mariusz Abramowicz prowadził program z Sopotu - najpierw z plaży, później z molo icon_smile

Dodane przez MN dnia 08-06-2011 17:48
#7

 O, tak, to wydanie też było fajne icon_smile. A pan Mariusz brodzący w morzu z podwiniętymi spodniami i mikrofonem w ręku - genialne icon_wink. To wydanie było podwójnie wyjazdowe, bo w również z Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej w Gdańsku, gdzie była Monika Zalewska icon_wink.

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Sobek19925 dnia 16-06-2011 15:27
#8

 Bartosz Kurek prowadził dziś ND

Dodane przez MN dnia 17-06-2011 21:17
#9

 Moja ocena pana Bartka icon_wink:
[ulist=disc]jest jeszcze za bardzo spięty,
widać, że nie ma jeszcze takiej koordynacji w prowadzeniu w parach, bo ewidentnie często nie potrafi zgrać się z drugą osobą (prowadzącą serwis),
jest spontaniczny, potrafi zażartować, ale jest tego za mało (np. przegląd prasy prowadził tak sztywno, że aż się prosiło o rozluźnienie atmosfery),
nadużywa słowa temat: mamy temat, kolejny temat, następny temat; zwłaszcza na początku programu,
ewidentnie ożywia się przy tematach gospodarczych, co zrozumiałe, ale niestety w porankach trzeba być wszechstronnym.[/ulist]
Tyle, jestem średnio zachwycony, bo według mnie do poranka super nadawałaby się pani Beata Grabarczyk, pełna humoru i spontaniczności, ale z drugiej strony, musiałaby odejść z "To był dzień", co pogrążyłoby ten program w moich oczach icon_wink.

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez filczyk dnia 17-06-2011 22:05
#10

 Pozostaje się tylko zgodzić z przedstawionymi wyżej przez MN punktami. Mnie też średnio podoba mi się poranek z panem Kurkiem w roli prowadzącego. W dzisiejszym duecie z panią Zdanowicz spokojnie mogli się zamienić rolami icon_smile Nie mogę się wprost doczekać kiedy pani Kasia poprowadzi ND. We wczorajszym poranku natomiast, pan Bernatowicz musiał się upominać o serwis chyba o godz. 7:00. Pojawiło się więcej tematów gospodarczych, o których w ostatnich dwóch dniach można by mówić bez końca... icon_smile

Dodane przez azek84 dnia 18-06-2011 20:57
#11

 Ciekawe czy Bartosz Kurek wszedł na stałe do prowadzenia Nowego dnia czy to jest zastępstwo za Marka Kacprzaka, który jest na urlopie, jak myślicie? Chociaż z drugiej strony po odejściu Eweliny Kopic pozostało tylko dwóch prowadzących program całotygodniowy czyli Marek Kacprzak i Mariusz Abramowicz.

Edytowane przez azek84 dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Tomek3 dnia 19-06-2011 12:40
#12

 Przewiduję Bartoszowi Kurkowi świetlistą przyszłość. Zrobi karierę w NEWSACH. Oby Polsat go nie wypuścił jak kiedyś Marka Tajchmana. Była to duża strata dla Polsatu.

Dodane przez azek84 dnia 21-06-2011 11:03
#13

 Bartosz Kurek coraz lepiej sobie radzi w prowadzeniu Nowego Dnia, jeszcze trochę a dojdzie do wprawy!

Dodane przez pawel1 dnia 22-06-2011 14:02
#14


Tomek3 napisał(a):
Przewiduję Bartoszowi Kurkowi świetlistą przyszłość. Zrobi karierę w NEWSACH. Oby Polsat go nie wypuścił jak kiedyś Marka Tajchmana. Była to duża strata dla Polsatu.

Jak już, to nie świetlistą, tylko świetlaną. icon_lol

Dodane przez Tomek3 dnia 24-06-2011 22:31
#15

 Oczywiście! Wygłupiłem się. Świetlana pasuje zdecydowanie lepiej. icon_green

Edytowane przez MN dnia 01-07-2011 17:26

Dodane przez azek84 dnia 09-07-2011 10:45
#16

 Katarzyna Zdanowicz prowadzi dziś Nowy Dzień pewnie zastępstwo bo Mariusz Abramowicz i Bartosz Kurek są na urlopie.

Dodane przez PT dnia 12-07-2011 06:02
#17

 Bartosz Kurek to raczej stały transfer do NDzPN. Przed sekundą szło tak jakby promo programu, w którym główną i jedyną rolę zagrał właśnie pan Bartosz icon_smile

Dodane przez azek84 dnia 12-07-2011 13:16
#18

 Nie widziałem tego spotu reklamowego Nowego dnia, jak tylko zobaczę skomentuje? Bardzo lubię Bartosza Kurka bardzo dobry prezenter nie tylko spec w w informacjach biznesowych, ale i także w informacjach zwykłych a w Nowym Dniu bardzo dobrze sobie radzi i można śmiało można powiedzieć, że może stać się konkurencją dla Jarosława Kuźniara z tvn24 jeśli chodzi o programy o poranku.

Dodane przez Sobek19925 dnia 13-07-2011 12:29
#19

 Zauważyliście , że ostatnio w PN nie ma takich osób jak Anna Krawczyk-Szot reporterka Wydarzeń i Dariusza Ociepy rep. 1polnew , są wakacje i być może udali się na urlop , ale już cóż długo ich nie widziałem . Czyżby nie pracowali już w stacji z powodu cięć ?

Dodane przez RS dnia 15-07-2011 15:34
#20

 Dzisiejsze wydanie Nowego Dnia z Polsat News nadano z Centrum Profilaktyki,Onkologii i Ortopedii (czy tam jakaś inna nazwa).Dzisiaj było otwarcie a wszystko ufundowała Fundacja Polsat.Program prowadził Marek Kacprzak. icon_wink